front page

mmmm25

Zainteresovan član
Poruka
224
napravio sam site pomocu front page koristeci se vec odradjenim stranicama, da li bi takav materijal, kada bi se postavio na net, radio? Na mom racunaru sve radi i sve se vidi.
Da li bez uploada na net postoji neka mogucnost da site funkcionise, npr da moj racunar bude server.
 
Da bi tvoj racunar bio server, moras
1. Imati instalisan IIS
2. Koristeci IIS, kreirati Web Site
3. Imati staticku IP adresu

Ako bi radilo na tvom racunaru, nema razloga da ne radi i ako negde uploadujes
 
hvala code. Sada cu da trazim IIS, sto se tice staticke ip adrese to cu vec nakako regulisati postoji par programa i nekih sajtova koji preusmeravaju saobracaj na dinamicku ip. Tako nesto valjda.
Verovatno cu posle imati jos par pitanja jer sam tek usao u ovu oblast.
 
Nemaš Front Page u kompu???? NEMAŠ Front Page?????????????? Čoveče, kako ti izdržavaš, pa tebi treba nagrada, a ne Front Page!!! Uzmeš familiji parice, zovneš ove neke što prodaju računare i opremu (al' da imaju firmu) i pitaš pošto Office. I tražiš Front Page, daš one pare i... guess what... imaš ga na kompu!!!
 
darkonije:
Nemaš Front Page u kompu???? NEMAŠ Front Page?????????????? Čoveče, kako ti izdržavaš, pa tebi treba nagrada, a ne Front Page!!! Uzmeš familiji parice, zovneš ove neke što prodaju računare i opremu (al' da imaju firmu) i pitaš pošto Office. I tražiš Front Page, daš one pare i... guess what... imaš ga na kompu!!!


Neozbiljan si..

Sto se tice FronPage programa on moze da se nadje zasebno, ili u nekom od paketa MS Office 2003..

Naravno da po kupovini racunara ovaj program ne mora biti instaliran.. Znaci FrontPage se nabavlja i instalira naknadno shodno potrebama i zeljama korisnika..

Poz.
 

Back
Top