Net MUVANJE zamenilo KLASICNO?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samantha Jouns:
E sad mi je lakse....kad smo se objasnili.....
c018.gif

c018.gif

I meni. Ne volim kad neko ima osećaj da ga ne volim, a uopšte nije tako.
1.gif
 
E, kako je to bilo u moje vreme! :roll:
Kakvo muvanje, poneki ukradeni pogled i stisak ruke, a prvi poljubac tek na desetom sastanku! :shock:
A, sad, ne smem čet da prihvatim! Odmah me dotični pita da li imam kamericu, a ja kažem: nemam!
On: kako, bre, nemaš, pa gde ti živiš?
Ja : na Terazijama ,a što pitaš? ;)
On: Hajd',dobro,a šta sad imaš na sebi?
Opet ja: imam vunene gaće i debele hulahopke, a što pitaš?
Opet on: pa, dobro ,kad je tako( pih,kakve sam sreće,gde na nju naiđoh) reci kakve su boje
Ja:svetlo plave sa nežnom nijansom ciklame?
On: pojasni malo bolje?
Ja: A,što?
Opet on: pa, breee, dokle ćeš da me zavlačiš, skidaj ih već jednom? :lol:
Opet ja: pa, kako, jednom rukom držim gaće,sa drugom kuckam da mi ne pobegneš!
Eeeee, posle ovoga smo oboje urlali od smeha....i,zakazali date za sutradan...on je došao sa laptopom ,a ja sam na leđima nosila kućište, sa sve monitorom...ali,*ebiga, nismo mogli da nastavimo ''cyber-sex'', jer sam ja zaboravila da ispod miške ponesem tastaturu! :sad:
Eto, gde sam ono stala...ma, Net muvanje je prava stvar, barem za mene...još samo da nabavim i tu kamericu, i da mu učinim, da mi više ne kuka kako nisam savremena i u trendu :roll: 8) :lol:
 
SumiTara:
Teorija zavere- TO!
Provalili ste najzesceg propagatora svih vremena!
Ej, bwe, ljudi, moze li ovde da se pojavi neko nov?
Ima li mesta?
Pa nemoj da se ljutis....naravno da ima....al kad kao rooke dodjes pa odma na Lj&S i s tako direktnim pitanjima deluje tako......missim ja sam postovao vise iz zeanja,al nikad se ne zna.....meni sve jedno dal si nov/a ili ne.....prihvatam sve.
 
Cale je osvojio kevu tako sto je tuko najboljeg druga pred njom da bi ispao faca....i busio je u novimnama rupicu da vidi kad prolazi a kao cita.....i pisao joj ljubavne pesmice(i to loshe)na malim svojim fotografijama koje joj je slao dok je bila na letovanju a za koje sam ga ja mnogo kasnije zeyebavao i crkavao od smeha.
 
Da, dušo, u pravu si? :roll:
Verujem da biste uživali u serenadama i buketima cveća....koje su naši kavaljeri krišom krali po okolnim baštama! :lol: 8)
A, posle nas zajednički jurili džukci po avlijama i sokacima...i,tako sve do jutra...e,to je bila ''jurnjava'', a ne kao ova danas! :shock:
Sediš u udobnoj stolici,sa podignutim nogama i papilotnama na glavi, i tipkaš sve dok ne oguliš lak sa noktiju ili dok njih ne iskrzaš...do živca.:-D
E, ovo je 21 vek! ;) 8) :-D
Šta li nas čeka u narednom veku?
Ja sam već naručila jednog vanzemaljca, i to preko kataloga....eeeee....kakav će to da bude cyber-sex....mama mia! :idea: :arrow:
 
U 22.veku sex se ukida. :|
On ce da drzi visokoprovodni orgazmatron u ruci a ona da lezi u luminirajucem gelu od zivih biljnih vlakana i dishe duboko dok on mlatara orgazmotornom po vazduhu.Nema fizickofg kontakta. :| Nadrazaji se prenose niskofrekventnim radio-talasima.


Ovo za novine je istinita prica.....i to mi je pricala keva jer je rupa bila tolka da je videla....i samo prevrtala ocima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top