RETIFIZAM !!!!

Psihologue:
RETIFIZAM
JE POSTIZANJE SEKSUALNOG UŽITKA GLEDANJEM
ŽENSKE NOGE ILI CIPELE...

PITANJE:

1.Šta mislite o ovom?
2.Znate li nešto slično na šta se ljudi pale?


pa sad, sta mislim.....mislim da je to fetis.....a na cemu se drugom ljudi pale, pa mogu da nabrojavam do sutra: Pissing, Shiting, bicevanje........... :shock:
 
Zenske noge... al u predelu butina... :lol:

Sad ta stopala... bzvz... neko ima ovakva neko onakva... nist posebno... a tek cipele... :roll: Ma kontam da moze to da nekom probudi mastu... al ipak ima i boljih stvari za budjenje maste... :-)
 
Psihologue, lepo te je videti...;-)
Pa sad, retifizam nije na spisku onoga što mene pali, ali zato su tu vincilagnija , agorafilija , ligirofilija , amaurofilija , *******... :lol:
I tako dalje...:lol: Ima tu još...;-)
 
zelenooka:
Psihologue, lepo te je videti...;-)
Pa sad, retifizam nije na spisku onoga što mene pali, ali zato su tu vincilagnija , agorafilija , ligirofilija , amaurofilija , *******... :lol:
I tako dalje...:lol: Ima tu još...;-)

Ovo podebljano je zanimljivo i mogla si da objasniš malo ....
Doktore..
 
slazem se u potpunosti...
neshvatljivo mi je da se neko moze paliti na neke slike ili nesto takvo, povrsno skroz... ok je kad nesto dobro izgleda, al to je nesto sasvim drugo, svidja ti se i to je to, al nesto se palit na te stvari, dok to ne pocnes dirati, sve je bezze...
 
zelenooka:
Psihologue, lepo te je videti...;-)
Pa sad, retifizam nije na spisku onoga što mene pali, ali zato su tu vincilagnija , agorafilija , ligirofilija , amaurofilija , *******... :lol:
I tako dalje...:lol: Ima tu još...;-)
maklenomanija, mistigofilija, itd. itd. Eto ja da ne budem lenj ubacih ligirofilija (nazuljah prste dok sam ovo napisao) u pretrazivac i dobih josh par tako charobnih pojmova :) Strashno.
 

Back
Top