La Mujer de Judas ( Tajanstvena žena )

e ja bas htela da otvorim temu . . . :D

ovo je bila najbolja spanska serija koju sam gledala!!!
pogotovo zato sto nije predvidiva kao sve ostale,bila je tako zanimljiva!!!
obozavala sam je,gledala sam oba puta kad su prikazivali na kosavi,
cula sam da i sada ima na nekom kablovskom kanalu,koji ja nazalost nemam :cry:

pocetak serije je bio odlican,odmah sam je zgotivila,a tek posle...sva ubistva,misterije...ma mnogo je dobro bilo...do kraja...i ladno se tek tad otkrilo ko je Judina zena...
a kad je bilo glasanje...stalno sam zvala,i glasala za Altagrasiju ;)
uvek sam na nju najvise sumnjala,jer toliko je stvari vezivalo bas nju za sva ubistva,ali ipak,nije mogla ona sva ubistva pociniti...a tek kad je pocelo pojavljivanje 2 judine zene...postajalo je sve zanimljivije...na kraju se ispostavi da je svako ponekog ubio... :P :P :P
ali Sebastijanovo ubistvo je bilo najjace,dobro,tako je sve i pocelo...
Altagrasija sve u svemu i nije bila mnogo losa zena...samo steta sto je imala tezak zivot...
mnogo je lepa bila zadnja epizoda,bila sam bas srecna sto se sve otkrilo,ali i tuzna zbog kraja,naravno... :cry:

. . . B O Z E K A KO V O L I M O V U S E R I J U . . . !!! !!! !!!
 
Ja bi zakonom zabranio da neko gleda ove serije.Dobro bakutama i ne bi posto su vec izlapele ali mladjima od 60 godina bi zabranio zakonom da gledaju.A da i zbog njih mi je TV okupiran skoro ceo dan a da bude jos gore TV u sobi mi neradi pa ako hocu da gledam neku tekmu moram da idem kod nekog ortaka.
Peace people :-D
 
Slim_ShadY:
Ja bi zakonom zabranio da neko gleda ove serije.Dobro bakutama i ne bi posto su vec izlapele ali mladjima od 60 godina bi zabranio zakonom da gledaju.A da i zbog njih mi je TV okupiran skoro ceo dan a da bude jos gore TV u sobi mi neradi pa ako hocu da gledam neku tekmu moram da idem kod nekog ortaka.
Peace people :-D

nemoj tako!!!pa nisi gledao seriju,ne znas kakva je!!! :mad:
slazem se da ima ocajnih serija,ali ova je bila jedna od najjacih koje sam gledala jer je imala najzanimljiviju radnju,ali ocigledno je vrlo malo ljudi pratilo...
 
Fency_Killer:
midian ovo od tebe nisam ocekivao :lol: prvo Ljubav Cigana,pa sad i ovo... :P :lol:
inace to po cemu pljujete su latino americke serije i nemaju nikakve veze sa spanskim serijama koje su bar duplo kvalitetnije...

:( :( :(
fency,nisi gledao ovu seriju,tako da se uzdrzi komentara :lol:
nije kao ostale serije u kojima se samo place itd.
SERIJA IMA UZASNO ZANIMLJIVU RADNJU ! ! ! :P
al dobro,vi to ionako ne zelite da shvatite,jer mislite da su sve spanske serije iste...!!! :mad:
ovo i ljubav cigana je jedino sto valja,a bila je zanimljiva i ona UKLETA MARIJANA na pink-u :P
 

Back
Top