English book shop or something ...

nisu više tamo.
i nije bila kneza miloša nego u resavskoj u dvorištu treće gimnazije:p
dakle:
čumićevo sokače iz nušićeve, penješ se ideš levo i odmah ima znakovi da se prate (english book), pa treći, četvrti lokal:p
ajd javi šta si kupio:p
i da opako su se izbezobrazili sa cenama u odnosu na cene npr pre poslednjeg:roll:
eto.
 
a neeeee...tamo sam vec bio ... ima nesto u Kneza Milosa,100% ... kod Kanadske ambasade ...inace,kupujem Ofxordov recnik,englesko-engleski,advanced learning english ja mislim da se tako zove,staro izdanje,fazon je u tome sto kosta samo 400 dinara!A ogromna je knjizurina!Takav isti, samo izdanje 7(novo) kosta u cumicevom 3000!Danas idem pa javljam sta sam uradio.
 
zoranpetrovic84:
a neeeee...tamo sam vec bio ... ima nesto u Kneza Milosa,100% ... kod Kanadske ambasade ...inace,kupujem Ofxordov recnik,englesko-engleski,advanced learning english ja mislim da se tako zove,staro izdanje,fazon je u tome sto kosta samo 400 dinara!A ogromna je knjizurina!Takav isti, samo izdanje 7(novo) kosta u cumicevom 3000!Danas idem pa javljam sta sam uradio.
E, ja imam taj Oxford advenced learners, valjda je razlika u tome sto nije ukoricen! :smile: :smile:
 

Back
Top