Skocite iz aviona za 15 minuta!!! "TANDEM SKOK"

Mungoss

Zainteresovan član
Poruka
119
Pozdrav Svima,

Aeroklub "Novi Sad" ce sa prvim suncem imati neverovatnu ponudu Tandem Skokova!

O cemu se radi:
Dodjete na aerodrom, zavrsite obuku i za 15 minuta ste u avionu na putu za 3000m!

U pitanju je naravno tandem skok koji se obavlja sa iskusnim padobrancem za kog ste sistemom veza prikaceni. Prilikom skok nista ne zavisi od Vas (ne mozete nista da uprskate) i to je glavna prednost tandema - Vi samo uzivate i vec na prvom skoku skacete sa 3000m ! Slobodan pad traje oko 30 sekundi.

Svi zainteresovani mogu videti veb sajt na adresi: www.tandemjump.co.yu
Mozete se prijaviti i na mailing listu kako bi bili medju prvima koji ce saznati datum prvog letackog dana.

Vidimo se u avionu ! :)
________________________
Milan Tomin
Aeroklub "Novi Sad"
064 196 46 26
office@tandemjump.co.yu
www.tandemjump.co.yu
 

Prilozi

  • 3.jpg
    3.jpg
    28,1 KB · Pregleda: 32
  • 4b.jpg
    4b.jpg
    14,9 KB · Pregleda: 30
  • tandem-sky.jpg
    tandem-sky.jpg
    3,7 KB · Pregleda: 137
  • t-scream.jpg
    t-scream.jpg
    5,8 KB · Pregleda: 138
Ako neko ima par skokova... to znaci da je jos uvek ucenik (nema dozvolu).
Po zakonu, studenti mogu u cilju obuke za dozvolu da skacu sa 2000m (najvisa dozvoljena visina za ucenike).

Cena za ucenike je oko 22 evra za skok sa 2000m.
Pocetna obuka kosta 100 evra. (ukljucuje obuku i skok sa 800m na prinudno dejstvo - gurtna... padobran se odmah otvara po napustanju aviona - nema slobodnog pada)

Evo prilike da jos kao ucenik skocis sa 3000m i dobijes 30 sek slobodnog pada -> TANDEM SKOK!

Da napomenem...
Na tandem skok mogu da se prijave i ljudi koji ne bi zadovoljili zdravstvene uslove koji su propisani za klasicnu obuku. Obzirom da na skoku nista ne zavisi od putnika, lekarski pregled nije potreban.
 

Prilozi

  • gurtna.jpg
    gurtna.jpg
    32,1 KB · Pregleda: 29
Ne znam, tandem skok jos nisam probao initi imam zelju. Uveren sam da je bolja varijanta
obuka i samostalni skokovi. Tacno je to da je vise vramena potrebno da se dodje do slobodnog pada, ali vredi. Tada si 'sam' sa nebom i u svojim si rukama. U svakom slucaju skok iz aviona treba probati, jer slozio bi se sa onim sto kazu: slobodan pad je nesto najbolje sto covek moze da dozivi.
 
Pozdrav Swen,

Naravno da je bolja ako hoces time da se bavis sportski, ali ako hoces samo da probas...???

Sto bi neko ko hoce to samo da proba radio lekarski, pa obuka i na kraju skoci sa gurtnom i padobran mu je otvoren posle sekund? Tandem ima svoju namenu i ciljnu grupu, a to su ljudi koji zele da iskuse padobranstvo u jednom skoku.
 
Slazem se donekle. Ipak karakter odlucuje. Ja sam samo hteo da probam. Gurtna prvi put, i onda sam dosao opet da skocim... sace lepo vreme.
Ok ima ljudi koji hoce samo da probaju kako si naveo, za njih je to prava stvar.
Meni se padobranstvo mnogo svidja pa mi je verovatno tesko da se odlepim od subjektivnog vidjenja istog.
 

Back
Top