UPOZORENJE ! Cuvajte se Sektare Apotekarke !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dugi777jezik

Aktivan član
Poruka
1.136
Iz iskustva. Na ovom Forumu sam veoooma dugo. I desi mi se da me gore pomenuta Zmija pozove na Njen Forum (koji iz razloga reklamiranja, naravno, necu pomenuti).

A tamo, gomila bolesnih, opskurnih, kontroverznih, 90% bolesnih (i njihova Kucka-Kraljica Farmaceutkinja), 10% zalutalih greskom ili pozvanih na prevaru (jedan od njih bejah i ja).

To je jedna SEKTA seksualno perverznih dijabola gde svak sa svakim moze sve da radi, samo ako hoce. Svingeraj, sodimizmi svih varijanti, perverzije od svake verzije...

Plus njihov fetis - fotografisanje, malo normalno, vise egzibicionisticki, da ne pominjemo psovacenje u najbolesnijim varijantama, gde njihova rodonacelnica radi "sve radnje",. a ostali ima da titraju. BOLESNO !

UPOZORAVAM sve clanove Krstarice da se okanu eventualne "gostoljubivosti" Guje od Farmacije, a ja sam vec, kao pravnik, preuzeo ZAKONSKE korake da se obrati paznja od strane zvanicnih institucija na LUDILO koje hara netom i trazi zrtve.

Ja sam im se, naravno, pokazao nepodobnim, jer nisu mogli da me indoktriniraju, ili im nisam bio dovoljno "intelektualno" odgovarajuci, posto im se nije dalo da rade sa mnom sta su hteli. Jednostavno su izgubili svaki kriterijum, uplasili su se da ih mozda sondiram da bi bili zabranjeni i naravno, poklonili mi ban. Sad je Drzava na redu. Prijava Nadleznim sluzbama sledi.

Bice jako zanimljivo pratiti sta ce biti sa institucionalne strane u vezi ovih kreatura iz Apotekuckinog drustva. Da li ce ih odmah "zaskociti" ili ce ih samo drzati na oku. Ovo drugo im sleduje zasigurno, buduci da je to minimalna mera koja se primenjuje prema ovakvim KLINICKI BOLESNIM skupovima.

Sve najbolje svim clanovima Foruma i PAMET U GLAVU KAD JE APOTEKARKA U PITANJU !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top