Nemacka hip-hop scena????

Cuo sam na VIVA nekoliko nemackih repera i nista ne mozes da ih razumes samo nesto mrmljaju i mlataraju rukama tako da ne mozes ni da im procitas sa usana sta su rekli, izvrcu reci, skracuju ih, odnosno upropastise nemacki jezik koji je prepoznatljiv po ostrini i odsecnosti. Ako hoces da cujes pravi nemacki slusaj Rammstein jer jedino oni govore i neguju pravi nemacki, a svi ostali ga upropascuju...
 
E ljudi ali ovaj covek ima strasan glas,Nemci ga svrstavaju u hip-hop,ali on je totalno drugaciji od SIDO,i drugih gangster nemackih hip-hop bendova.Po mom misljenju on je mesavina soula,repa,rocka,sa glasom za blues...Totalno nesto novo,mada covek peva vise od 10 godina.Pustaju ga na Vivi i na nemackom MTV-u .Sad je aktuelna pesma"Bist du am Leben interesiert".Ako cujete pesmu javite utiske....Ja, pre nego sto sam pocela njega da slusam nisam, mogla ni da zamislim da nemacki moze da bude melodican...Pozdrav!
 
naancy90:
cula sam dve pesme, ali ne znam kako se zovu.....znam spotove...ima jedna pesma (spot) gde on sedi na stoku od vrata koja su okrenuta naopako....mnooooogo mi se svidja ali ne znam kako se zove
E ta pesma je super,jedna od mojih favorita definitivno,zove se "Bevor du gehst".On tu super izgleda zar ne?Ima on jos mnogo super pesama... A to drugo sto si cula,kako izgleda spot?Ako hoces obrati paznju na Vivi se ovih dana pusta spot za pesmu "Bist du am Leben interesiert"na onom njihovom glasanju,mozda ti se svidi...Meni se njegova muzika dopada zato sto je drugacija od svega sto moze da se cuje ovih dana i kvalitetna je veoma,nije komercijala...Veliki pozdrav! ;)
 
Tekic:
Cestitam, ti si prva osoba na forumu koja je rekla da je cula za Naidoo-a,Sta si cula/cuo od pesama?Znas li neku od njegovih pesama sa grupom Soehne Mannheims,Brothers Keepers...
Pozdrav!

Inace on je iz Mannheima.Ima jedna njegova pesma bas dobra,nesto ulice Mannheima tako nekako,ne mogu se sad setiti.Tu pesmu je bas posvetio Mannhajmu
 

Back
Top