POMOZITE VASOJ DECI !!!

Hehehehehhee , bas mi je drago sto vam se svidelo ....malo bolesno .... imam i ja nesto slicno na kompu , ali samo mi je srce zaigralo kad sam video vesticu ispred sebe .... nisam udarao monitor kao onaj klinac , ali u njegovim godinama - mislim da nikad vise ne bih seo za komp :) !!!!!
 
chek zar ti nisi vojnik ti bi trebalo da si hrabar i da se ne dash prestrashiti...ok ovo je neshto drugo ovo te ne uche u vojsci...mozhda je imo gestapo neki qrs al oni i nisu vojnici oni su gospoda...
e al pazi kad tachno se vidi trenutak kad mu se mozak pretvara u spuzhvu...kad nema nishta sem ono shto je osnovno...valjda smo pre par desetina iljada nechega svi bili takvi...ono jedemo u nekom zhbunu bobice i pojavi se neki mesojed i kao raaaurgh...a ti pochnesh da skichish i mlatarash rukama...mislim pogledaj ga...to je ono shto jesmo...kad se sve svede to ti je to...pazi kako plache posle...ono u trenutq mozak skonta "e al ovo je moj tepih i ovo je moja qjta i ovo je komp"...al ne vredi...sve shto mozhe da uradi je da plache...totalni krah...deca su chistija od nas...kako maldunac bezhi iza roditelja...mada prilichno okrutnog roditelja...mada i mali je amer verovatno je neka slina...ti kad bi pustio nekom malom ciganchitju...on bi se shtrecno...al 4 seqnde posle toga pito bi te da mu dash 10din il neshto...valjda ima i toga a?...
 

Back
Top