LILIT

mady
da li je meni ovo po ovoj karti koju si ti napravila Saturn totalno neaspektovan???
posto je ovo totalno drugacije od ovoga u sta ja gledam..
i zanima me koliko stepeni odstupanja treba da se racuna za razne apsekte, jer ovo sto sam ja gledala je cini mi se previse...
ne znam sta da uzmem kao precizno
koji je ovo program?
 
@ Sibirska
uzimaju se u obzir tri Lilit
Asteroid Lilith 12 Vodolije
Tamni Mesec 22 Strelca
Crni Mesec 17 Bika

to su tri potpuno nezavisne tačke...

BikLav kod tebe dobijam Lilith u Winstaru - Crni Mesec na 26 Bika...
 
beba_toronto:
mady
da li je meni ovo po ovoj karti koju si ti napravila Saturn totalno neaspektovan???
posto je ovo totalno drugacije od ovoga u sta ja gledam..
i zanima me koliko stepeni odstupanja treba da se racuna za razne apsekte, jer ovo sto sam ja gledala je cini mi se previse...
ne znam sta da uzmem kao precizno
koji je ovo program?

Kako neaspektovan???
Ima trigon sa Merkurom i tri kvadarata - Mc, Mars, Sunce.
Zavisi od toga da li je aspekat aplikacioni ili separacioni - u slučaju Sunca ovde je širi i separacioni ali vidim da postoji a Mars je u aplikacionom i užem pa je aktivan tokom čitavog života.
 
Crni Mesec je na 9 Riba u XII polju
Crni Mesec Lilith u 12. kuci - utice na sve sto je u vezi sa strancima ili stranim zemljama.
Demonski uticaj, ja mislim da donosi ljude (strance) ili u stranoj zemlji koje imaju demonske (zle) namere prema osobi koja ima Crni Mesec u 12. kuci, i pokusavaju da joj nanesu zlo po svaku cenu.
Ja ovo iz svog iskustva ionako sam se prijavila ko zamorce, pa ti Mady vidi da li sam u pravu:))
Ja sam u stranoj zemlji i konstantno imam ljude oko sebe (strance) koji pokusavaju da me sabotiraju i da mi ucine zlo na koji god nacin mogu i ne biraju sredstva uopste, otkako sam ovde...
Dok sam bila u Srbiji to mi se nije desavalo..ustvari jeste ponekad, ali retko, ne ovako cesto i non stop i ne u ovolikom intenzitetu, i uopste ne kapiram odakle tolika mrznja ljudi prema meni, kad ja prvo ne da im ne mislim zlo, nego vecinu njih i ne poznajem uopste, imam samo povrsan kontakt...odnosno biznis kontakt, cak i ne mislim o njima uopste, niti imam bilo kakva osecanja a posebno nemam zle namere..i uvek kazem da ne kapiram zasto ljudi koji me ni ne poznaju niti ja njih i sa kojima nemam nikakve veze, uvek toliko intenzivno misle o meni, a ja skoro i ne znam ko su....
 
Koja je onda od te tri tacke Lilit koju izbaci program uz Juno, Vesta, Pallas...? Asteroid? Meni je ta Lilit u 12. kuci (u Raku, u konj. sa ascedentom). Znam da Lilit u 12. oznacava jaku emotivnost, empatiju, kreativnost, mastovitost, osobe malo vise drame i sl., ali sad uopste vise ne znam na koju Lilit se to odnosi????
 
Chiara:
Koja je onda od te tri tacke Lilit koju izbaci program uz Juno, Vesta, Pallas...? Asteroid? Meni je ta Lilit u 12. kuci (u Raku, u konj. sa ascedentom). Znam da Lilit u 12. oznacava jaku emotivnost, empatiju, kreativnost, mastovitost, osobe malo vise drame i sl., ali sad uopste vise ne znam na koju Lilit se to odnosi????


Ne, to je Crni Mesec Lilith
 
Asteroida nema u programu Winstar - možda u Zet-u koji koristi BikLav... ali se na netu mogu pronaći efemeride ili ih ja mogu poslati meilom kome je potrebno.
Tamni Mesec je pročavao Sefarijel, a istim se bavio i Mile Dupor.
Na netu i u programima, u Winstaru - sigurno - nalazi se Crni Mesec...

Bebo, hvala ti - to sam te i želela moliti da podeliš sa nama svoje utiske iz analogije sa Lilit. Sjajno si sve povezala - ne bih da te tešim što se tiče Lilit u VI polju ali ona može dati malo oštrije kontakte sa saradnicima, sa osobama muškog pola (svađe i rasprave, mogu te zvati demonkom ili djavolicom) može doneti burne reakcije koje treba usmeriti na kreativni plan. Konstruktivno.
 
etta:
A gde ja mogu da saznam sta sam ja u lilitu?datum rodjenja:19.12.1969,23:00h,bgd

Ne "Šta si ti u Lilit-u" nego gde je kod tebe u natalnoj karti položen Lilit...

Asteroid Lilit na 14 Bika, na vrhu 9. kuće, u konjunkciji sa Mesecom
Tamni Mesec je Rx negde između Lava i Device... ne mogu da mu uđem u trag...
Crni Mesec Lilit na 13 Raka, u 10 polju

E tvoja je karta slika skrivene seksualnosti koju drugi vide, iako je ti nisi previše svesna, čak je negiraš i potiskuješ. Vladar Asc je Devica, Merkur je u Jarcu (znak egzaltacije seksualnog užitka), i Venera u Strelcu (aferoidna). Pluton veoma blizu Asc, u kvadratu sa Suncem - sposobnost da se odbaci muškarac nakon "upotrebe". Jupiter na 0 Škorpiona - nije mu baš tu mesto ali potvrđuje užitak u fizičkom kontaktu.

Merkur u Jarcu ipak nije javan, nit' glasan. Ne oseća potrebu da govori o fizičkom užitku - pre je pragmatičan po prirodi, zatvoren. Mars u Ribama je još više zakomplikovao - emotivni, nežni muškarci, tajno zaljubljivanje na radnom mestu.

Tvoj emotivni život je sklop brojnih suprotnosti, nije jednostavan.
 

Back
Top