neiskusan

haker

Početnik
Poruka
33
E ovako - imam par pitanja i posto ih smatram vrlo ozbiljnim voleo bih da dobijem samo ozbiljne odgovore, ako nije problem.
Do sada nisam imao seksualni odnos, a nisam bas toliko mlad (sto je zbog nekih mojih glupih razmislanja, a ne zato sto me ni jedna nije htela, ali nebitno), a smuvao sam se ovih dana sa jednom devojkom s kojom se znam vec neko vreme i mogu vam reci da se savrseno kapiramo: prica, ljubakanje, osmesi, zezanje itd. Sve je super i osecam se odlicno sa njom, a i ona samnom.
Njoj ja nisam prvi. Imala je vec par tipova i u svakom slucaju je u seksu iskusnija od mene.
E sad posto se definitivno blizi taj prvi sex,a ja ne znam mnogo o tome kako to uraditi, bilo bi dobro da mi neko malo opise i na bilo koji nacin olaksa taj prvi put jer mi ne bi bilo prijatno da ispadnem smotan.
Dakle ako moze malo detaljnije (sad cu ispasti malo nekulturan): 1) koliko otprilike vremenski traje predigra, a koliko bi trebalo da traje sam sex (znam da je tesko odgovoriti ali okvirno - koliko obicno to vremenski vama oduzme jer se plasim da ne ubrzam pa svrsim prerano), 2) da li da se trudim da budem nezniji ili devojke vise vole grubo (opet vase misljenje) , 3) i po meni najnesigurnije - kada svrsim, gde to uradim - ako koristim kondom da li penis izvucem pre nego sto svrsim pa svrsim u kondom, ili izvucem kondom pa svrsim u recimo peskir ili po njoj....
Kao sto vidite ja nista ne znam:) pa bi bilo dobro da me vi iskusniji malo uvedete u sve to jer mi je devojka draga i hteo bi da dam sve od sebe da bi i ona bila zadovoljna.
Hvala
 
1) ako se plasis da ce svrsiti pre vremena,izdrkaj par sati pre nego sto cete se naci(tj.imati sexualni odnos...)-ovo sam procitao negde,tako da bi trebalo da upali...:P
2)to zavisi od ribe,mislim,ti je bolje poznajes od nas...
3)i ovo zavisi od ribe...........
toliko od mene,nadam se da sam barem malo pomogao...mada sumnjam :(
 
Ma predigra je zakon. Nikad nisam spavao sa devojkom ali smo imali peting i to je u sustini (valjda) predigra. Mazi je 'tamo dole', mazi je po celom telu, nigde ne zuri, ne dozvoli da padnes u paniku i bice sve ok.

EDIT: Ako ti pomaze, pogledaj moj avatar. :lol:
 
Jel ti to pokusavas da pred njom sakrijes da ti je prvi put?
Provalice te ladno u svakom slucaju, mozes da nabrojis na prste one koji bi to bili u stanju da izvedu... a takvi sasvim sigurno ne postavljaju takva pitanja kao ti (:
 
1) negledaj na sat....koliko bude trajat trajat će...
2) budi onakav kakav jesi....
3) ako već koristiš kondom onda nema potrebe da ga vadiš da bi svršio....svršiš u njoj.... ili ako nema kondoma..onda navrime vadi van...


bit svega je opustiti se i uživati....

ako može mali savjet....bilo bi lipo razgovarati sa partnericom pitati je što voli što ne....
 
1) koliko otprilike vremenski traje predigra, a koliko bi trebalo da traje sam sex (znam da je tesko odgovoriti ali okvirno - koliko obicno to vremenski vama oduzme jer se plasim da ne ubrzam pa svrsim prerano),
2) da li da se trudim da budem nezniji ili devojke vise vole grubo (opet vase misljenje) ,
3) i po meni najnesigurnije - kada svrsim, gde to uradim - ako koristim kondom da li penis izvucem pre nego sto svrsim pa svrsim u kondom, ili izvucem kondom pa svrsim u recimo peskir ili po njoj....


1) Traje koliko hoces da traje..pokusaj da iskljucis bubnjanje u usima i nervozu u stomaku ;)...onda ces da osjetis kad je dosta....a ako je ona "iskusnija" povucete sebi....dace ti znak da je "doslo vrijeme"
2) Budi njezan...ne znam sta tvoja djevojka voli, budi njezan zbog sebe...prvi ti je put...neces valjda da ga pamtis po siledzijstvu
3) Moj prijedlog je da imas kondom i onda mozes i u nju da svrsis....

Budi ono sto jesi...radi onako kako si osjecas da treba...slusaj njene uzdahe, svoje srce...
good luck
 
Mnogo toga ce ti samo doci u glavu, kad dodje taj trenutak, veruj mi... najvaznije je da si opusten, ma koliko ti to sad zvuci nemoguce, pokusaj da budes opusten maximalno.. a to sta da radis... ma videces sam.. ona ce mozda napraviti prvi korak i ima da te vodi... samo nemoj mnogo da brines. I mozda je dobro da ne ocekujes previse od prvog sex-a, svaki put ce ti biti sve bolje!
Sve u svemu SRECNO i javi kako je bilo, :-)
 
Kao sto ti neko gore rece,slobodno izdrkaj pre nego sto podjes da se vidis sa njom,drugo koliko traje predigra,to je individualno,u sustini osetices to i sam,zarumeni se,brze dise,promeni ponasanje,i naravno ovlazi.Nemoj mnogo da se cimas oko toga,jednostavno opustise i uzivaj,mazite se ljubite,svuda,sve ce doci samo po sebi,a za ovo trece oko svrsavanja,mislim da za prvi put ne ispravljas krive drine i isprobavas neku egzotiku,ako ona ne bude izrazila zelju da bude drugacije ipak svrsi u kondom,eto toliko ako imas jos nesto pitaj,pa ce ti neko odgovoriti.Ajd pa srecno,i javi jel sve bilo ok,
 
pre svega joj trebas reci da si nevin... ako je tako kao sto ti pricas ona ce to razumeti - a zajedno cete najjednostavnije naci nacin kako da je zadovoljis a da nikome ne bude nelagodno nakon sexa...
 
Prvo, pricaj sa njom i reci joj da ti je prvi put, nema u tome nista lose i nema razloga da to krijes, svakako ce provaliti, bolje da joj lepo sam kazes...
...i drugo, opusti se sto je vise moguce!

Ostalo ce sve ici samo po sebi, nema tu vremenskih ogranicenja i nekih posebnih pravila ;)
 
blondi:
pre svega joj trebas reci da si nevin... ako je tako kao sto ti pricas ona ce to razumeti - a zajedno cete najjednostavnije naci nacin kako da je zadovoljis a da nikome ne bude nelagodno nakon sexa...
Dakle, to je to... Ako te ne bi razumjela i podrzala, onda ni ne treba da budes sa njom u vezi...

Budi opusten!
 
Samo krhaj!! Neces dugo ali nije ni vazno jer ako ti je prvi put )kao sto rece) bit ce tu kvantiteta....
A posto je ona "iskusna" riba, bit ce ti jos lakse, samo joj reci ona ce znati sta da radi...
 
haker:
E ovako - imam par pitanja i posto ih smatram vrlo ozbiljnim voleo bih da dobijem samo ozbiljne odgovore, ako nije problem.
Do sada nisam imao seksualni odnos, a nisam bas toliko mlad (sto je zbog nekih mojih glupih razmislanja, a ne zato sto me ni jedna nije htela, ali nebitno), a smuvao sam se ovih dana sa jednom devojkom s kojom se znam vec neko vreme i mogu vam reci da se savrseno kapiramo: prica, ljubakanje, osmesi, zezanje itd. Sve je super i osecam se odlicno sa njom, a i ona samnom.
Njoj ja nisam prvi. Imala je vec par tipova i u svakom slucaju je u seksu iskusnija od mene.
E sad posto se definitivno blizi taj prvi sex,a ja ne znam mnogo o tome kako to uraditi, bilo bi dobro da mi neko malo opise i na bilo koji nacin olaksa taj prvi put jer mi ne bi bilo prijatno da ispadnem smotan.
Dakle ako moze malo detaljnije (sad cu ispasti malo nekulturan): 1) koliko otprilike vremenski traje predigra, a koliko bi trebalo da traje sam sex (znam da je tesko odgovoriti ali okvirno - koliko obicno to vremenski vama oduzme jer se plasim da ne ubrzam pa svrsim prerano), 2) da li da se trudim da budem nezniji ili devojke vise vole grubo (opet vase misljenje) , 3) i po meni najnesigurnije - kada svrsim, gde to uradim - ako koristim kondom da li penis izvucem pre nego sto svrsim pa svrsim u kondom, ili izvucem kondom pa svrsim u recimo peskir ili po njoj....
Kao sto vidite ja nista ne znam:) pa bi bilo dobro da me vi iskusniji malo uvedete u sve to jer mi je devojka draga i hteo bi da dam sve od sebe da bi i ona bila zadovoljna.
Hvala

mnogo lupash glavu, pochni pa ce ti se samo kasti.
 
haker:
E ovako - imam par pitanja i posto ih smatram vrlo ozbiljnim voleo bih da dobijem samo ozbiljne odgovore, ako nije problem.
Do sada nisam imao seksualni odnos, a nisam bas toliko mlad (sto je zbog nekih mojih glupih razmislanja, a ne zato sto me ni jedna nije htela, ali nebitno), a smuvao sam se ovih dana sa jednom devojkom s kojom se znam vec neko vreme i mogu vam reci da se savrseno kapiramo: prica, ljubakanje, osmesi, zezanje itd. Sve je super i osecam se odlicno sa njom, a i ona samnom.
Njoj ja nisam prvi. Imala je vec par tipova i u svakom slucaju je u seksu iskusnija od mene.
E sad posto se definitivno blizi taj prvi sex,a ja ne znam mnogo o tome kako to uraditi, bilo bi dobro da mi neko malo opise i na bilo koji nacin olaksa taj prvi put jer mi ne bi bilo prijatno da ispadnem smotan.
Dakle ako moze malo detaljnije (sad cu ispasti malo nekulturan): 1) koliko otprilike vremenski traje predigra, a koliko bi trebalo da traje sam sex (znam da je tesko odgovoriti ali okvirno - koliko obicno to vremenski vama oduzme jer se plasim da ne ubrzam pa svrsim prerano), 2) da li da se trudim da budem nezniji ili devojke vise vole grubo (opet vase misljenje) , 3) i po meni najnesigurnije - kada svrsim, gde to uradim - ako koristim kondom da li penis izvucem pre nego sto svrsim pa svrsim u kondom, ili izvucem kondom pa svrsim u recimo peskir ili po njoj....
Kao sto vidite ja nista ne znam:) pa bi bilo dobro da me vi iskusniji malo uvedete u sve to jer mi je devojka draga i hteo bi da dam sve od sebe da bi i ona bila zadovoljna.
Hvala


Umetnost je nevinost sacuvati do groba. :lol:
 
haker:
E ovako - imam par pitanja i posto ih smatram vrlo ozbiljnim voleo bih da dobijem samo ozbiljne odgovore, ako nije problem.
Do sada nisam imao seksualni odnos, a nisam bas toliko mlad (sto je zbog nekih mojih glupih razmislanja, a ne zato sto me ni jedna nije htela, ali nebitno), a smuvao sam se ovih dana sa jednom devojkom s kojom se znam vec neko vreme i mogu vam reci da se savrseno kapiramo: prica, ljubakanje, osmesi, zezanje itd. Sve je super i osecam se odlicno sa njom, a i ona samnom.
Njoj ja nisam prvi. Imala je vec par tipova i u svakom slucaju je u seksu iskusnija od mene.
E sad posto se definitivno blizi taj prvi sex,a ja ne znam mnogo o tome kako to uraditi, bilo bi dobro da mi neko malo opise i na bilo koji nacin olaksa taj prvi put jer mi ne bi bilo prijatno da ispadnem smotan.
Dakle ako moze malo detaljnije (sad cu ispasti malo nekulturan): 1) koliko otprilike vremenski traje predigra, a koliko bi trebalo da traje sam sex (znam da je tesko odgovoriti ali okvirno - koliko obicno to vremenski vama oduzme jer se plasim da ne ubrzam pa svrsim prerano), 2) da li da se trudim da budem nezniji ili devojke vise vole grubo (opet vase misljenje) , 3) i po meni najnesigurnije - kada svrsim, gde to uradim - ako koristim kondom da li penis izvucem pre nego sto svrsim pa svrsim u kondom, ili izvucem kondom pa svrsim u recimo peskir ili po njoj....
Kao sto vidite ja nista ne znam:) pa bi bilo dobro da me vi iskusniji malo uvedete u sve to jer mi je devojka draga i hteo bi da dam sve od sebe da bi i ona bila zadovoljna.
Hvala


NISTA PRE BRAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top