STA MISLITE O POLICIJI ?

von Richthofen:
To sto si ti napaljeni rusofil ne znaci da sam ja napaljen za naci nemacku. O kakvoj ti svetoj srpskoj zemlji pricas covece!? Pa takvi stavovi kao sto su tvoji i slicnih su nas upravo i doveli ovde gde smo sada!!! Stvaranje "Velike Srbije" se poklapa sa stavovima nacista koje ti tako osiono prozivas!! Ako ti se ratuje, idi sinko pa ratuj negde!! Ako ti je stvarno stalo do tog Kosova, Banata, Backe itd. idi pa je brani, a ne da ovde prosipas neki "so called" patriotizam!! uzas.....

P.S.Napisi po jedno pisamce Slobi i Shekiju koji su u Hagu ,izjadaj im se, i osecaces se bolje... Garantovano
Hahaha eee pricali su ranije da sam napaljen na Amerikance a sad na Ruse,sta li je sledece?Ma stavicu na avatar J-22Orao ali naravno ni onda necu biti svima po ukusu,niti to zelim,...
Takodje ne zelim ni da se svadjam i trosim na rasprave kao neki,tako da cu tebe mali da stavim na jedan debeli IGNORE dok se ne uozbiljis,i ne otkucas malo veci broj pametnih postova.Sad,posto si malo glup nisi napao cinjenice i argumente nego MENE licno koji nisam nikada ni glasao za Seselja,i to bash onako na Seseljovski nacin koji ti izgleda smeta,ma smetas ti sam sebi vidim ja....Stvaranje "Velike Srbije" se poklapa sa stavovima nacista koje ti tako osiono prozivas!! Hmmm to bi bilo kao da si rekao-----
"Stvaranje Velike srbije" se poklapa sa stavovima AMERIKE DANAS!
Neverovaaaaaatno.Kamo lepe srece.
Ali slobodan si da dokazes da je Hitler stvorio veliku Srbiju preko pola balkana,samo ako mozes naravno.....
Za razliku od tebe za mene postoje neke stvari koje su svete jer sam iz srca Srbije,i tako vaspitan,ti si slobodan da prodajes svoju imovinu kome hoces pa i siptaru ali nemoj onda da seres po forumu i prodajes zemlju Srba koji su ostali da zive na kosovu.Zemlju ce,nadam se,braniti uvezbana,opremjena i profesionalna vojska sa kill scorom 100:1 i ja cu tome cilju pomoci na svoj nacin.
 
nokia88:
Slazem se i takvo je razmisnjanje velikog dijela naroda dovelo do tuzbe BIH protiv SCG.Al boli mene to je vas problem. Ja sam iz RS(BIH).
To je vas problem?
Muslimani tuzili Srbiju?
Neverovatno! E ovo sto ti izgovaras e to je uzas!
I tebe cu malo na ignore dok se ne uozbiljis i ne procitas par knjiga iz istorije.
Kad dodjes na forum prvo se malo pozdravi i upoznaj sa ljudima a ne da u startu kenjas ko papagaj.
Citajte ljudi knjige dobro je to,bolje nego blejanje po igricama.A?Whitenicky?:)
 
KiZo:
To je vas problem?
Muslimani tuzili Srbiju?
Neverovatno! E ovo sto ti izgovaras e to je uzas!
I tebe cu malo na ignore dok se ne uozbiljis i ne procitas par knjiga iz istorije.
Kad dodjes na forum prvo se malo pozdravi i upoznaj sa ljudima a ne da u startu kenjas ko papagaj.
Citajte ljudi knjige dobro je to,bolje nego blejanje po igricama.A?Whitenicky?:)

To KIZO kralju ....... igrice zaludjuju :shock: , evo ja igram sada RAINBOW SIX LOCKDOWN :lol: .... moramo malo da se prikljucimo vecini !!!
 
Guru 42:
Ma samo glume kaubojštinu.. okačili pištolje i glumataju se, a u stvari samo gledaju koga će da maltretiraju ili ošamare za neko mito...

E to je brate biznis ... ja najvise volim kad policajac ide zelenim vencom i samo kaze , spakuj 10 milka cokaoladi , spakuj ovo .....i pita jel treba sta da plati :lol: :lol: :lol: ....naravno da ne treba sve za dzabaka :shock: !!!!
 
whitenicky:
E to je brate biznis ... ja najvise volim kad policajac ide zelenim vencom i samo kaze , spakuj 10 milka cokaoladi , spakuj ovo .....i pita jel treba sta da plati :lol: :lol: :lol: ....naravno da ne treba sve za dzabaka :shock: !!!!
Ma sve će to na otpad i to u skorije vreme, a i onaj sa gresima iz mladosti sa njuma...
drhtavica.gif
 
whitenicky:
@ dr.koki - pa hirurzi i imaju vecu platu od policajca koji ima prosecnu platu 17.000 dinara
Doc. Dr. sci. spec. neurohirurgije, subspec. hirurska i farmakoloska terapija glioma. Redovan rad na klinici+dezurstva+rad na fakultetu= 30.000 din
E sad racunaj koliko ima obican hirurg, pa uporedi sa platom policajca.
 
dr.koki:
Doc. Dr. sci. spec. neurohirurgije, subspec. hirurska i farmakoloska terapija glioma. Redovan rad na klinici+dezurstva+rad na fakultetu= 30.000 din
E sad racunaj koliko ima obican hirurg, pa uporedi sa platom policajca.

Ne kazem da treba skola da se podcenjuje , ali takva je situacija u nasoj drzavi da ustanove poput : skolstva , zdravstva , policije i vojske imaju najmanje plate u odnosu na novo otvorene banke ... ali moras da racunas i na to da si ti kao hirurg svaki dan kod kuce , a sta kad ja odem na teren po 20 dana , pa dodjem sa terena i ne donesem nista od dnevnica kuci jel nema drzava da nam da pare , ne sekiram se ja da i hirurg ne radi nesto privatno da bi preziveo i da uradi nesto preko reda za koji EVRO u svom dzepu ..... ;-)
 
dr.koki:
Doc. Dr. sci. spec. neurohirurgije, subspec. hirurska i farmakoloska terapija glioma. Redovan rad na klinici+dezurstva+rad na fakultetu= 30.000 din
E sad racunaj koliko ima obican hirurg, pa uporedi sa platom policajca.
pa nabavi malo instrumenata iz inostranstva i eto extra zarade!Nije vama doktorima bas tako lose, nemo` da se lazemo.
Uzme se i tu `poneka ` kinta sa strane, `a la zeleni venac`.
Ako si t licno stvarno tako ugrozen, ili si glupav za ovu planetu ili si do bola posten covek kome treba skinuti kapu.U tom slucaju, rado cu tvoje ime procitati u sutrasnjem blicu, u spisku 100 naj...doktora Srbije
 
Guru 42:
Picture001g.jpg

U specijalnom sudu počinje suđenje razbojnicima koji su pljačkali kuće po Beogradu i Sremskoj Mitrovici, među optuženima je i devet bivših policajaca...
Mili naši policajci
s'teram vam ga majci""

To je samo kap u moru.
Kada bi bilo pravde ni jedan ne bi ostao na poslu.
U svakom gradu ljudi znaju opasne priče za svakog.
 
mač-ak:
To je samo kap u moru.
Kada bi bilo pravde ni jedan ne bi ostao na poslu.
U svakom gradu ljudi znaju opasne priče za svakog.
U pravu si, milijardu posto.. Ja, lično, znam par ljudi koji rade u muriji i neke koji su radili.. i neke koji su poginuli, na Kosovu, ali oni su ipak u ooooogromnoj manjini..
Trebalo bi početi sa onim koji ima grehe iz mladosti... mislim čistku...
 
whitenicky:
SUPER COPS .... ma bas su likovi :)))) ..... sta ih briga malo da i sa strane drmnu koji dinar 8-)
Ma oni su samo boranija.. ima tu mnogo, mnogo krupnijih igrača.. Naime, nestali su, iz arhive, dokazni materijali o švercu cigareta i nafte i žvaka za vreme vladavine, "dragog nam", sad' već počivšeg gospodina, bivšeg, pre'sednika..
Picture063p.jpg
 

Back
Top