triptriptriptriptriptriptrip

Peruzzi:
Anonymous:
Anonymous:
A sta kazete da se svi preselimo u dzunglu i tamo osnujemo nasu koloniju. Naravno mi nista nebi radili zivotinje bi bili nasi saveznici i one bi radile. A mi bi samo uzivali po ceo dan. A kad padne mrak ZURAJE do zore (One na kojim nista ne fali).

Zaboravio sam da se potpisem SARS.

E to se ceni...

Nemoj da mi rasteruješ ljude sa tripa sa tim SARSOM!
:wink: Pozdrav
 
Ma opasno je kad se vozis kanuom po Amazonu i naletis na balvan i prevrnes se. Da bi se spasao uhvatis se za onaj balvan i u jednom trenutku on zine i pokusa da te proguta(bem ti krokodile). Leskarecí po povrsini reke cekao sam spasioce ali spasla me keva koja je usla u sobu i prekinula mi TRIP! 8) :wink: :lol:
 
Šta reći za Cubu osim:
dugih peščanih čistih... plaža, egzotičnih jela, lepih žena, pokretnih auto eksponata, istorijskih građevina i zanimljive istorije, predivne prirode (nezagađena eko sredina-embargo na naftu koji traje 40-ak godina), ODLIČNE svirke po ODLIČNIM (skromnim) klubovima, AHH kokteli i rumovi, hand making cigar, najeftiniji taxi prevoz na svetu itd.............
 
cartman:
Šta reći za Cubu osim:
dugih peščanih čistih... plaža, egzotičnih jela, lepih žena, pokretnih auto eksponata, istorijskih građevina i zanimljive istorije, predivne prirode (nezagađena eko sredina-embargo na naftu koji traje 40-ak godina), ODLIČNE svirke po ODLIČNIM (skromnim) klubovima, AHH kokteli i rumovi, hand making cigar, najeftiniji taxi prevoz na svetu itd.............


To matori! I ja imam isti trip!
 
nemoj se uobraziti, nego podji sa mnom do Perua, posle Cube ili pre, kako god... Do Jamaice bih svratili takođe.. potrebna nam je volja zvezdaša i digitalni fotoaparat, ranac, pasoš, nešto keša, i dv camera.. kad se vratimo, možda ćemo uspeti da naplatimo zezanje.. i krenemo dalje...
 
Ovo ti je odlična ideja!
Mogli bi da organizujemo nagradnu igru a dobitnik ima besplatni trip sa nama pod uslovom da pristane da obavlja sva ona snimanja jer neželim tripovati sa svom tom tehnikom oko vrata!
Naturalizam sestro i samo opušteno.
Kad će mo da zapalimo? :wink: Meni je i onako svega dosta ubi me ova balkanska idila.
 
mm, nije loše povesti nekog sa sobom.. mada mogu i ja da se snadjem sa tehnikom.. ti treba samo da vodiš računa da me ne izgubiš, i naravno keš je kod tebe(ili još bolje otvorimo račun, pa se pravimo važni sa krajnje normalnom i opšte prihvaćenom karticom).. znaš ja sam malo nepouzdana sa novcem... bolje mi idu krupnije, opipljivije stvari :lol: .. a mogli bi krenuti kad malo otopli..skupimo sredstva i koješta... :wink:
 
Ma nije problem u tehnici već što bi se ja stime smarao, želim totalno opuštanje jer samo tako bi film mogao da dobije Oskara ili Zlatnog Lava :lol: :lol: :lol: :lol:
Da te izgubim? :shock:
Ne, to nikako, eventualno da se zajedno izgubimo! 8)
Nadam se da će sva plemena na koja budemo nailazili po belome svetu imati bankomate :lol:
Ma biće nam ludo i nezaboravno a za kintu nemoj da se brineš za ostalo ti uzmi stvar u svoje ruke tj. ti odredi kuda i kako će mo tripovati!? :wink:

Pozdrav
 

Back
Top