AS ROMA

KOWYNUXX:
Mislim da je Totti govedo...kako bih ga ja tukao,auuuuu...ako se secate meca Roma- Bayer Leverkusen, kada je namerno stao na Rammelowa...kako bih ga za to smlatio, joooj....najbolji je mozda bio jedno vreme, ali vise nije, a sigurno je najpodliji i najprljaviji...
chisto da pokaze ko je gazda ! :lol:
 
FLUID:
Bravo za Romu. Milan je igrao toliko kukavički da je i zaslužio poraz.
Kako se igralo oštro na Totiju dobro se i ponašao na ovoj utakmici.


Milan je igrao kukavicki a roma bunker bez i jednog napadaca ?!
Njih sestorica presing na sredini i kako lopta da stigne do napadaca Milana?
A na tottiju se uopste nije igralo grubo kako druge ekipe igraju protiv njega...
 
@ bottleman
Samo da napomenem da nism gledao utakmicu ali ovog puta ne mogu da se slozim sa tobom...
U fudbalu nije zabranjen bunker, presing niti igra bez napadaca...
Jake utakmice dobija trener ili neki extra igrac,a mislim da su Pirlo,Sheva ili Kaka' vec dovoljno puta dobijali utakmice za Milan,pa bi mogo i Anceloti jednom da se zayebe...
ANCELOTI NAPOLJE....
Nikad necu moci da oprostim finale LS protiv L'poola
 
Terror Techa:
@ bottleman
Samo da napomenem da nism gledao utakmicu ali ovog puta ne mogu da se slozim sa tobom...
U fudbalu nije zabranjen bunker, presing niti igra bez napadaca...
Jake utakmice dobija trener ili neki extra igrac,a mislim da su Pirlo,Sheva ili Kaka' vec dovoljno puta dobijali utakmice za Milan,pa bi mogo i Anceloti jednom da se zayebe...
ANCELOTI NAPOLJE....
Nikad necu moci da oprostim finale LS protiv L'poola

Naravno da je sve to dozvoljeno,al' samo mislim da je glupo reci da je Milan igrao kukavicki kad je celu utakmicu drzao loptu i igru,a roma sve sto je uradila,bilo je iz kontri.kako je to kukavicka igra Milana?

e ja sam tog ancelotija stvarno voleo...ali vise....najvise mu zameram sto drzi te arheoloske iskopine u odbrani,i drzace ih dok ne crknu... GUS HIDINK !!!
 
^Totti je zasigurno najbolji fudbaler Vucice ali u Italiji cisto sumnjam....jedno znam sigurno,Roma bez Tottija je totalno druga hendikepirana ekipa!!!!
 
Evo da vratimo Romu tamo gde joj je i mesto. Moj favorit u Italiji. :D
Dobro je počelo u prvenstvu. Drugo kolo, druga pobeda. Protiv Sijene u gostima 2:1. :p
 

Back
Top