Bluetooth software?

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
Imam Sony Ericsson K700i i USB Bluetooth (ne znam koja marka, jer nema na njemu da pise)! Kada sam kupio Bluetooth dobio sam i Mini CD sa instalacijom programa za transfer fajlova (i jos ponesta) sa kompjuterom! Sve to radi ok!

Nego moj drug ima LG U8380 i USB Cable za njega, i ide na chat preko Internet Kita!

Ocu da kazem da preko USB Kabla ide oko 6 sati na Chat preko Mirca i placa samo 20-tak dinara...

Interesuje me da li postoji neki program preko kojeg mogu i ja da povezem kompjuter sa chatom (odnosno internetom) pa da i ja chatujem tako "jevtino"???


Hvala!
 
Pazi!!!

Jes da te nisam njbolje razumeo sta hoces... Ali sa chat na mobu imas TURBO MSN
A za chat na kompu Takodje imas MSN, Yahoo, ICQ, **************Mirc on se razlikuje od ostalih**** Ali takodje sluzi za chat...

Ako ti nesto nije jasno slobodno pitaj...

ZOP!!! ;)
 
Moze to da se uradi i sa bluetooth-om i mob fonom stim da treba da pravilno konfigurises komp.
Postavlja se pitanje isplativosti tako neceg jer je to skuplja varijanta od dial-up-a.
Download se placa dok je upload besplatan.
 
Ja zelim da koristim mobilni telefon kao providera (odnosno mobtel ili telekom)! Ali kojim programom da to odradim??? Zelim umesto dial-upa da koristim mobilni za pristup internetu preko racunara, ali samo za chat, dakle samo da mogu da chatujem na krstarici!

Koji program mi je potreban za tako nesta? Kako da konfigurisem kompjuter???
 
Idi na sajt telekoma ili mobtela zavisno od tvoje kartice i tamo pronadji konfigurisanje kompjutera za gprs radio sam to kod brata i rasdilo je samo sto se ne isplati za surf mnogo skida kredit ali chat je dobro uglavnom se se svodi na to da ti mobilni sluzi kao modem.
 
Ma sve je meni podeseno na telefonu (mogu da trazim wap strane), ali kako da podesim sve sa kompjuterom??? Ja bih na kompjuteru hteo da podesim chat ali da sve ide preko telefona (tj. da telefon bude modem)!


To je ustvari i bilo moje pitanje!


Kako da povezem kompjuter sa telefonom preko bluetootha, odnosno kojim programom???
 
zavisi koji telefon koristis moja keva ima sony erikson ne znam bas koji znam da sam se zajebavao mnogo oko toga radi ali moj savet bi ti bio da ne povezujes komp moblilnim bolji ti je usb port tako sto mobilni koji ima bloutoth nema zastitu pa moguce je da na vuces neki spam tako je meni bilo probaj
 
Sve ti zavisi od:
- Operativnog sistema (OS)
- programa s kojim radiš
- markom bluetooth uređaja
- markom telefona

Mada nije teško... samo desni klik na pesmu i desni klik i send to pa bluetooth (trebalo bi da ga ima) a posle ćeti se samo kazati...
 

Back
Top