VELIKA NOVOGODIŠNJA NAGRADNA IGRA KRSTARICE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942

Ej, drugari!
Baš mi palo na pamet da malo povećamo popularnost Krstarice...

NAGRADNA IGRA: "Leti, leti..."
Naime, ideja je da zatrpavamo urednike sa PP-ovima gde će samo biti po jedan nick koji vam smeta.
Na kraju meseca se dele nagrade:

Prva nagrarda - odmor od foruma mesec dana za dve osobe (dobitnik bira partnera/ku)
Druga nagrada - odmor od foruma nedelju dana
Treća nagrada - čitanje postova Dlakave Strvine, poslate u PDF formatu. Da li je stvarno pročitao/la sve ja ču ispitati.
Utešna nagrada - čitanje postova Administratora (nisu dugački i nema zamene za Dlakave postove)

PRAVILA IGRE:
Samo jedan predlog dnevno!
Možete vi uredniku da pišete posle svakog minuta ali se to ne uvršatava za nagradnu igru!
Izvalčenje je javno, prve nedelje u mesecu, na televiziji Pink, a može i na Krstarici, na Svaštari, ako nemate kinte za "iznajmljeni termin".

NAČIN OBAVEŠTAVANJA O NAGRADI:
Dobitnik se obaveštava mailom jer neće moći da se loguje, a ostatak foruma putem posta.
U toku kalendarske godine može se dobiti samo jedna nagrada!

VAŽNA NAPOMENA:
U nagradnoj igri dobitnici ne mogu biti "zaposleni" na Krstarici (besposleni u svojim firmama), članovi najuže familije "zaposlenih" (a ionako smo svi od istog pretka, tj svi smo rodbina takoreći), kao ni oni koji su već odmarali godinu dana ili neko vreme ko zna čijom inteligentnom odlukom (što je dokaz o zajedničkom rodjaku i baca lopticu nazad bekhendom na teren kreacionista)...
 

Pa šta?
Kao niste igrali LOTO za Novu godinu?
Milion € fond.
Moja baba verovatno uplaćivala...
Nikog nije bilo taj dan na Krstarici...

Eto može i ovde nagradna igra...
Neću da kažem ko mi je dao ideju.
Verovatno i nije više ovde...
Samo neka bar bude javno.

I nisam ja stipsa pa da grabim za sebe!
Tako je bilo u osnovnoj školi kada je jedna učiteljica zaboravila...
Ma neću da pričam, posle Dlakavi "davi"...

Vi više volite grafiti forum...
Imate čat...

______________
Kad već neće da mi plaćaju za sve ovo što pišem ima da mi plaćaju da ne pišem!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top