Skorpija-Devica

Pozdrav Nina....

Imas lepo ime (ako ti je to pravo ime)
Ja sam devica, on skorpion i super nam je. Super se kapiramo u svakom smislu te reci.
Sad... malo u tome i podznaci uticu ja sam u podznaku vodolija, on skorpion. Tek nam se podznaci lepo slazu.
Sta da ti kazem, uzivaj sa svojim skorpioncicem. Moze to da funkcionise. I jako dugo da traje. Samo opusteno i bez pritiska.Porusi sve kocnice u glavi koje imas i prepusti se.
Srecno.... :wink:
... Navijam za vas...
 
Zana:
Pozdrav Nina....

Imas lepo ime (ako ti je to pravo ime)
Ja sam devica, on skorpion i super nam je. Super se kapiramo u svakom smislu te reci.
Sad... malo u tome i podznaci uticu ja sam u podznaku vodolija, on skorpion. Tek nam se podznaci lepo slazu.
Sta da ti kazem, uzivaj sa svojim skorpioncicem. Moze to da funkcionise. I jako dugo da traje. Samo opusteno i bez pritiska.Porusi sve kocnice u glavi koje imas i prepusti se.
Srecno.... :wink:
... Navijam za vas...

slazem se.....ja sam devioca, on skorpion....uf.....zavrsena prica sa puno mojih suza.ja sam imala kocnice za brak i zivot udvoje, a on je bio prebrz za mene....ostavio me a nisam ni bila svesna da je to ucinio, presekao, nikad vise nije hteo samnom da razgovara....u pocetku ga nisam htela-nikakvu vezu sa njim, ali...predomislila se i bilo je fenomenalno, o sexu necu ni da prcam! prava erupcija strasti.kao da sam bila sa nekim ko je imao fenomenalno sexualno obrazovanje, bilo se extra.......bio je extra znalac i posvecenik mom uzivanju, ne mogu reci da se ja nisam potrudila da uzvratim i da nije reagovao fenomenalno........ali onda je samao presekao........jer nisam htela da se preselim u ponedeljak kod njega, a bio je petak!!!!

dakle uzivaj, ali CUVAJ SE JER UZASNO BOLI KAO NIKO DRUGI, nije dzabe SKORPION
 

Back
Top