Nova religija, ili nešto drugo?

Radovan Četvrti

Veoma poznat
Poruka
11.574
krugovi u zitu.jpg


Na osnovu ovih prilično sofisticiranih poruka koje nam ostavljaju bića očigledno inteligentnija od nas, postavlja se pitanje da li su ove poruke RELIGIJSKOG ili nekog drugog karaktera ?

Letimična analiza ovih kreacija, stavlja nam do znanja da su njeni tvorci prosto fascinirani geometrijom, simetrijom, skladom, lepotom ?

Što navodi na pomisao da su ova bića sledbenici upravo nečega što ova četiri napred navedena aspekta sažima u jedno.

Da li se možda radi o božanstvu, bogu kosmičkog sklada, simetrije, lepote i harmonije ?

Da li takav entitet postoji negde u Kosmosu ?

Mesto gde vlada neka druga religija, bez haosa, anarhije, ratova, smrti i mržnje, kao kod nas ?
 
Pa svuda oko nas npr.u prirodi je sklad,lepota,geometrija.
Samo sto se danasnji covek otudjio od tih stvari i smatra ih ``nepotrebnim viskom``a zamenio i je parama,nakaradnim gradjevinama,kolima,odvratnom odecom ili necim sasvim petim.
Sigurno da negde postoji neka civilizacija koja je na mnogo vecem stepenu razvoja od nase.
 
Mislim da ne treba cackati oko toga,da se eventualno uspostavi veza,sa bicima neke druge planete.Kada bi se takva veza (ne daj Boze) uspostavila,mi zemljani
bi nagrabusili zasigurno.Kada bi oni videli,kako se mi sisitematski medju sobom ubijamo,kako kada se naljutimo jedni na druge,zive ljude spaljujemo u pecima,
u milionskim 'tirazima".kako bacamo bombe jedni na druge.Kako se koljemo i tamanimo,oni ako su snabdeveni visim racijom od nas,ucinili sve,da nas uniste kao
stetocine.Nesto slicno,kao sto mi prskanjem otrovom,unistavamo komarce.Mi ljudi sa ove planete,koja stenje pod udarcima naseg stetocinskog ponasanja.Mi secemo
sume,unistavamo recne tokove,zasmrdeli smo celu zemlju otrovnim gasovima.I naravno,kao slag na tortu,kada bi videli idiotski pokusaj,da unistimo Kalemegdansku
tvrdjavu,nekom zicarom,koja bi tamo strcala ko neka neman.Bog neka nam je u pomoci,jer mi ocigledno,sami sebi,pomoci necemo nikada.!:think:
 
A šta ako vanzemaljci nisu onakvi kako ih predstavlja Holivud?
Šta ako su to super ženske sa dobrim sifonima i guzovima?

Ili još bolje ako su neke teške budale koje su u stanju medjusobno da kopaju oči za 250 evra da gazda ne bude na šteti?
Imam jednog takvog vanzemaljca u firmi.
Sleteo u Boleč i brine brigu dal će gazda da obrne svojih 50.000 evra...

Oče osveštajte mi ovaj pištolj...

Što se žita tiče to su uradili dokoni genijalci, čekaju reakciju

- - - - - - - - - -

U stvari nisu radili ni dokoni... Radila neka budala u Photoshopu početni nivo

- - - - - - - - - -

Nego šta da radim ja sa ovim vanzemaljcem iz Boleča?
 
Da li su ovo možda poruke religijskog karaktera ?

Kakav je njihov koncept religije ?

Možda se razlikuje od našeg?

Većina ovozemaljskih religija je isključiva, netrpeljiva i ratoborna, prema drugim konfesijama, da li vam ove poruke možda govore nešto ? Razmišljaju li oni možda drugačije ?
 

Back
Top