Министар просвете:Оштре мере за невакцинисање,могуће и ОДУЗИМАЊЕ ДЕЦЕ

Poruka
20.103


ХВАЛА Ти Јована, чак и у име свих оних који тренутно.......................ЋУТЕ:!:

.
 

Prilozi

  • otimanje dece u Srbiji.jpg
    otimanje dece u Srbiji.jpg
    27,3 KB · Pregleda: 269
Ово су тековине политике ЕУ-интеграција и "европских вредности". Најгора врста сатанизма!

Некада су Турци отимали децу и правили од њих своје слуге. Данас ЕУропска сатанистичка фукара намерава да децу веома сумњивим вакцинама здравствено штети, а ко одбије - да их отима.
 
Poslednja izmena:


ХВАЛА Ти Јована, чак и у име свих оних који тренутно.......................ЋУТЕ:!:

.


.

Не улазим уопште у причу да ли је вакцинисање неопходно или не.

Међутим, ова најава одузимања деце родитељима по административном основу је потпуно несхватљива.

Хоћу да кажем, одузимање деце родитељима који су тешки алкохоличари, наркомани или који се без престанка млате и праве хаос и има неког смисла.

Одузимати децу родитељима због њиховог убеђења (какво год било) је једноставно злочин.

Да ли ће држава нпр. одузети дете Ани Брнабић ако одлучи да му промени пол?


.
 
Kome on magarcina da oduzme decu,pa zna li da bi bio rascerecen na javnom mestu.Budalcina.Ja livno sam za to da se deca vakcinisu,ali kako ubediti narod,kada svaki dan slusa neke gluposti od raznih lekara i politicara,da to nije dobro i zdravo,pa ko je lud datako odvede svoje dete.neka srede stanje sa tim vakcinama i neka garantuju da nece biti nikakvih nus pojava i ljudi ce voditi decu na vakcinisanje.Magarac jedan,moze samo da popusi nekome ko mu dozvoli.
 
.

Ево једно искуство из "развијене демократије"...

Pogledajte prilog 541461


.

Људи који нису били на суђењу због породице верују...

Адвокати и судије чине најбоље у интересу детета, они се ослањају на чињенице и истину и ни у ком случају не би довели дете у опасност, они се придржавају закона.

Људи који су прошли кроз суђење због породице знају. ...

Адвокати и судије су бескрајно корумпирани, не придржавају се закона, за њих не постоје правила нити поступак, додељују децу старатељима који их злостављају, не интересују их чињенице, њих није брига за децу, то је лудило, циркус лудака без икаквих правила, они се понашају као потпуни лудаци и сваког третирају као криминалца, они уништавају животе деце и родитеља

(За колеге који су бежали са часова енглеског ...)


.
 
Kome on magarcina da oduzme decu,pa zna li da bi bio rascerecen na javnom mestu.Budalcina.Ja livno sam za to da se deca vakcinisu,ali kako ubediti narod,kada svaki dan slusa neke gluposti od raznih lekara i politicara,da to nije dobro i zdravo,pa ko je lud datako odvede svoje dete.neka srede stanje sa tim vakcinama i neka garantuju da nece biti nikakvih nus pojava i ljudi ce voditi decu na vakcinisanje.Magarac jedan,moze samo da popusi nekome ko mu dozvoli.

To MAGARČINA Šarčević nabacuje "pos'o" DOKTORU ZVANOM SMRT? :think:
 
Kad neko postavi temu gde kritikuje jednog ludaka,i postavi zahvalnicu jos vecem bolesniku,zaista ne znam sta da prokomentarisem...
Za nevakcinaciju dece sam saglasan da se kaznjavaju roditelji,ili pritvore dok se ne opamete.
Ali oduzimanje dece je preteran korak u svemu tome.

Da li je oduzimanje deteta preteran korak?
Po meni lično nije.
Zašto?
Pitanje koje treba da svi stavimo ispred sebe je :šta je interes deteta?
Mnogi roditelji koji odbijaju da vakcinišu svoju decu to ne rade iz pravih pobuda tj zbog brige o detetu nego iz verskih pobuda , zatucanosti i sl. Treba utvrditi razlog zbog čega dete nije vakcinisano.
Što se tiče potvrde o vakcinaciji pri upisu u školu -e sa njom se apsolutno stlažem da je potrebna , i isto se slažem da ne treba vakcinisanu decu mešati sa nevakcinisanom kao i predavače njihove prvenstveno zbog bezbednosti i zdravlja istih kao i zdravlja nevakcinisane dece.
Primer-ako je neko vakcinisan i ne može da se razboli taj isti može biti nosač bolesti a nevakcinisano dete sledeća žrtva iste te bolesti.
Nijedna vakcina ne pruža 100% nu zaštitu od bolesti ali u dobroj meri tj. preko 95% ona ipak postoji i umanjuje šansu da se razbolite od određene teške bolesti.
 
Da li je oduzimanje deteta preteran korak?
Po meni lično nije.
Zašto?
Pitanje koje treba da svi stavimo ispred sebe je :šta je interes deteta?
Mnogi roditelji koji odbijaju da vakcinišu svoju decu to ne rade iz pravih pobuda tj zbog brige o detetu nego iz verskih pobuda , zatucanosti i sl. Treba utvrditi razlog zbog čega dete nije vakcinisano.
Što se tiče potvrde o vakcinaciji pri upisu u školu -e sa njom se apsolutno stlažem da je potrebna , i isto se slažem da ne treba vakcinisanu decu mešati sa nevakcinisanom kao i predavače njihove prvenstveno zbog bezbednosti i zdravlja istih kao i zdravlja nevakcinisane dece.
Primer-ako je neko vakcinisan i ne može da se razboli taj isti može biti nosač bolesti a nevakcinisano dete sledeća žrtva iste te bolesti.
Nijedna vakcina ne pruža 100% nu zaštitu od bolesti ali u dobroj meri tj. preko 95% ona ipak postoji i umanjuje šansu da se razbolite od određene teške bolesti.


Slazem se sa svim,ali kod nas je problem kome daju dete ako dodje do oduzimanja.Samo iz tog razloga sam protiv toga.
SVe ostalo stoji,i ja bih novcanu kaznu zamenio zatvorom ili drustveno korisnim radom.Radna terapija,da nemaju vremena da slusaju sta prica Karleusa i ostali bolesni umovi...

ko ih ne odrobija samo popreko dete da mu pogledaju

Nece niko dete gledati popreko,nije jadno dete krivo ako ima zatucane i bolesne roditelje.
 
Slazem se sa svim,ali kod nas je problem kome daju dete ako dodje do oduzimanja.Samo iz tog razloga sam protiv toga.
SVe ostalo stoji,i ja bih novcanu kaznu zamenio zatvorom ili drustveno korisnim radom.Radna terapija,da nemaju vremena da slusaju sta prica Karleusa i ostali bolesni umovi...



Nece niko dete gledati popreko,nije jadno dete krivo ako ima zatucane i bolesne roditelje.

ne lupaj nego ukljuci mozak
 
Zna se ko im je napunio uši teorijama zavere
RussiaToday
Putinu je potrebna podrška najglupljih slojeva.
And you all rose to the occasion

Bullshit
U Rusiji je takdje donet zakon o kaznjavanju roditelja koji ne vakcinisu decu,a i od ove godine je potvrdjen zakon da se deca ne primaju u vrtice i skole.
Ne mlati gluposti koje ne znas.
ne lupaj nego ukljuci mozak

Da,zaboravio sam da si ti jedan od onih koji misle da MMR izaziva autizam...
 

Back
Top