Urologija - pomoć u vezi glansa penisa i bakterije

laza1991

Početnik
Poruka
5
Ljudi molim vas za pomoć!

Nekoliko meseci već imam neko crvenilo na glansu penisa i deluje mi kao bele tačkice ispod kože, ali se ne primećuje mnogo. Bio sam nekoliko puta kod urologa i on mi je konstatovao da imam "Balanopostitis simplex", davao mi je da mažem kremu Triderm, posle toga "Canesten kremu" i da koristim Povidon jod.

Nakon višemesečnog "lečenja" nisam se skroz izlečio i uradio sam bris glansa. Nađeno mi je da imam Ešerihiju koli. Doktorica mi je prepisa 5 injekcija gentamicin (jer je bakterija bila osetljiva na taj antibiotik) i prepisala mi je da opet mažem 5 dana triderm mast. Nakon svega toga, posle 5 dana sam uradio opet bris glansa i pisalo mi je da nemam tu bakteriju.
Međutim ja i dalje imam neko crvenilo na penisu i osećam bol na donjem delu glavića (gde se nalaze tisonove žlezde) kada prevlačim kožicu ili pipam. Kad stavljam kondom i da ne spominjem. A još veći je problem što mnogo teško prevlačim kožicu.

Šta biste mi preporučili da mažem za to crvenilo i da mi kožica bude elastičnija kako bih mogao lepo da prevlačim?
 

Back
Top