GMO guze

dog face

Poznat
Poruka
7.500
el vam se cini da je trend velikih gmo ****** uzeo maha toliko da se male guzice vise ne vide u prolazu ?

- - - - - - - - - -

meni se svidja kako su se debeloguzate zene , devojke, pa cak i berli ligl curice prosto naoruzale samopuzdanjem i kako stoicki nose te ogromne okrugle masivne guzichicetine <3
 
ušla sam u dva broja manje farmerke u odnosu na ovo vreme prošle godine, tako da mogu ponosno da kažem da više nisam vlasnica gmo dupeta.. a za druge ne znam, nije baš da često zagledam ženska dupeta..
 
el vam se cini da je trend velikih gmo ****** uzeo maha toliko da se male guzice vise ne vide u prolazu ?

- - - - - - - - - -

meni se svidja kako su se debeloguzate zene , devojke, pa cak i berli ligl curice prosto naoruzale samopuzdanjem i kako stoicki nose te ogromne okrugle masivne guzichicetine <3
Jes tako, al na instagramu, tviteru, fejsbuku i ostalim gvnma.

- - - - - - - - - -

Veliko dupe, a i sise se ne racunaju ako si debela. :rtfm:

Top riba mora da ima za moj ukus bejbi fejs, loknastu kosicu, tanak struk, ogromne sise i ogromno dupe i malo jace noge, podvlacim malo.
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
el vam se cini da je trend velikih gmo ****** uzeo maha toliko da se male guzice vise ne vide u prolazu ?

- - - - - - - - - -

meni se svidja kako su se debeloguzate zene , devojke, pa cak i berli ligl curice prosto naoruzale samopuzdanjem i kako stoicki nose te ogromne okrugle masivne guzichicetine <3


Sve deforimirane guzichetine od nekretanja i mcdonaldsa. Retard generacija
 
el vam se cini da je trend velikih gmo ****** uzeo maha toliko da se male guzice vise ne vide u prolazu ?

- - - - - - - - - -

meni se svidja kako su se debeloguzate zene , devojke, pa cak i berli ligl curice prosto naoruzale samopuzdanjem i kako stoicki nose te ogromne okrugle masivne guzichicetine <3

Jok, cini nam se da se samo promenio termin izlazenja, pa vise danju u gradu ne mozes da vidis zgodnu zenu od gomile samozadovoljnih Twitwrasica,
dok ono sto lici na nesto ne izlazi iz kuce i ceka pravu FB priliku.
 
el vam se cini da je trend velikih gmo ****** uzeo maha toliko da se male guzice vise ne vide u prolazu ?

- - - - - - - - - -

meni se svidja kako su se debeloguzate zene , devojke, pa cak i berli ligl curice prosto naoruzale samopuzdanjem i kako stoicki nose te ogromne okrugle masivne guzichicetine <3

jeste uzeo je maha, prave se modeli farmerica za žene koje imaju široke bokove i struk
baš sam se pitala kome mogu da se žalim što mi koje nosimo isti konfekcijski broj od mladosti na ovamo više namamo gde da se obučemo.....
 

Back
Top