Опозициони ТОП Канал!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

комшија

Stara legenda
Poruka
91.025
~ АУТОРСКА ТЕМА ~




"Ђилас продао Косово?" Шта кажете?! Правите нас будалама?! Заебавате нас?! (тако је говорио Сандуловић)
Еј сендвичари да вам кажем нешто. Отвара се Novа S (бивши "TOП канал") због кога ће N1 да вашем Вољеном *******ом постане лепа успомена. Јер, N1 је сасвим објективан, али ваш луди зли краљ има сумануту идеју да када он заседне на престолу, сви медији треба да буду као Пинк. То исто је био умислио и док је био министар за информисање код Мирка Марјановића [погрешно умислио, јер за две и по године после тога плашио се као и његов Шешељ да промоли нос од тадашњег ДОС-а] у време злочиначке коалиције СПС-ЈУЛ-СРС.

Жестоки "српски националиста" и неустрашиви православац Мали Алек пореклом из Чипуљића код Бугојна у БиХ, исто лудује и данас - поготово данас када га у томе подржава Запад да би под његовом личним режимом држава Србија пустила Косово у УН. A то ће бити чим Косовски Албанци суспендују таксе на пар дана тек да се потпишу папири и отвори шампањац, повуче Резолуција 1244 да би била замењена новом која ће се базирати на већ потписаним Бриселским споразумима, а онда се таксе враћају; Харадинај хоће српске робе да замени хрватским и словеначким јер су то робе из, према Косову, пријатељских земаља и он ће то да уради. И то је патриотски и државнички чин баш са ваше националистичке тачке гледишта јер ви сте за прекид увоза робе из свих отцепљених република минус босанско-херцгевачки ентитет РС, а који су вам дозволили Зли Американци, иначе би у супротном још 1995те сравнили шта треба из ваздуха и од Бањалуке направили рушевине а ла Вуковар, наравно уз помоћ Хрвата које би без пардона пустили да се освете за поменути прелепи дунавски градић, али и за њихове Хрвате побијене 1992 на подручју града Бањалуке. И, једно време ће се Косовари помучити са робама и више платити - пара имају, раде дрогу и велики део од зараде су давали и дају за своју државу Косово како и треба ако си патриота зар не? - али миц-по-миц поплавиће хрватске и словеначке робе некада за Србију уносно тржиште Косова.

Значи Србија под вама црно-црвеним дахијама изгубила је све, па чак, то је сада већ јасно, и тржиште Косова, а због непуштања Косова у "Интерпол". Упркос томе што је још Диплома као председник републике, али и као бивши потпредседник владе која је пристала на безусловну капитулацију 1999те, потписао у Бриселу да Србија неће ометати улазак Косово у светске међународне организације, па тако и што се тиче Интерпола. Али, далеко важнији је био кратак бљесак популарности за *******ог међу тзв."српским националистима", од тржишта Косова. Међутим, устала је Србија против дахија још једном, сви актери су ту, и сада треба само да неко "удара такт". Ко ће то бити?
"Добошар" пред маршом грађана на Тв Бастиљу и друге узурпиране институције ће бити Савезничка Novа S (бивши "TOП канал") који ће вас саранити. О свему горе наведеном и још пуно тога биће на Nova S. А све гарнирано уз Ољин "УТИСАК НЕДЕЉЕ"; шармантни ток-шоу због кога је ваш Вољени *******и својевремено уништио некада одличну Тв Б92 (ваша омиљена Б52 или U92 како сте јој духовито тепали, а иста је била само објективна, и коју су вам такође, гле чуда, добри Амери дозволили да уништите, а због горе наведених разлога). Медиј који ће бити без пардона опозициони, значи не објективан као "Данас" и N1. Novа S (бивши "TOП канал") је управо оно што уз садашњи гнев народа "Ђиласу-који-је-продао-Косово" једино још треба, као неки супер-лепак између Савеза за Србију и народа, и да вас пошаље на ђубриште историје. Мислите о томе драги сендвичари.
 
Poslednja izmena:
Inače, TEMA OCENJENA SA GROZNO jer neće se više zvati TOP kanal, već Nova S.

https://sbb.rs/a44769/podrska/vesti-i-informacije/TOP-kanal-postaje-NOVA-S.html

I drugo, koliko ja znam, ostaće televizija bez nacionalne frekvencije. Tako da slabe vajde od toga; Srbija je još uvek staračka nacija ljudi koji vise ispred televizora. Možda neće biti više američka televizija, pa će morati nešto da smišlja, ali srazmerno mali broj ljudi će to gledati (kao što maleni gleda i TOP kanal sada).
 
Poslednja izmena:
Inače, TEMA OCENJENA SA GROZNO jer neće se više zvati TOP kanal, već Nova S.

https://sbb.rs/a44769/podrska/vesti-i-informacije/TOP-kanal-postaje-NOVA-S.html
Ех због тога тема оцењена са *ГРОЗНО*. То је периферна грешка. Уосталом, ево сад ћу исправим. Него си ти оценио тему тако јер си ДСС-овац, а вама такође није добро због Nove S.
.
 
(...)

I drugo, koliko ja znam, ostaće televizija bez nacionalne frekvencije. Tako da slabe vajde od toga; Srbija je još uvek staračka nacija ljudi koji vise ispred televizora. Možda neće biti više američka televizija, pa će morati nešto da smišlja, ali srazmerno mali broj ljudi će to gledati (kao što maleni gleda i TOP kanal sada).
Ти који гледају, ти и руше режим. Они што не гледају су сендвичари, а који са "Ђиласе продао си Косово!", сендвичем и соком од кајсије ни уз помоћ ДСС-а не могу да одбране лудог краља.
 
Od televizija sa nacionalnom frekvencijom ostaje samo O2 sa Kesicem iskljucivo kao jedina televizija koja kroz satiru i humor kritikuje Vucica. Ali eto barem su RTS zbog emisija Upitnik i Da mozda ne otvorene i za glasove koji nisu samo SNS a i Prva isto tako sa jutarnjim programom i emisijom Zivot Prica sa Tanjom Vojtehovski koja je prozvala cuvenog Jutku. U poredjenju sa time ostace N1 i Top kanal zajedno sa tv Sabac i tv Nasa marginalne ali ko sto rekoh barem su RTS, O2 i Prva neutralne a ponekad i potkace vlast za razliku od pinka i hepija, tabloida.
 
Poslednja izmena:
Od televizija sa nacionalnom frekvencijom ostaje samo O2 sa Kesicem iskljucivo kao jedina televizija koja kroz satiru i humor kritikuje Vucica. Ali eto barem su RTS zbog emisija Upitnik i Da mozda ne otvorene i za glasove koji nisu samo SNS a i Prva isto tako sa jutarnjim programom i emisijom Zivot Prica sa Tanjom Vojtehovski koja je prozvala cuvenog Jutku. U poredjenju sa time ostace N1 i Top kanal zajedno sa tv Sabac i tv Nasa marginalne ali ko sto rekoh barem su RTS, O2 i Prva neutralne a ponekad i potkace vlast za razliku od pinka i hepija, tabloida.

U svakom slučaju, ovo će biti velika stvar iz jednog razloga.

Nema više američka televizija, američka televizija, američka televizija.

A to jeste vrlo bitno.
 
Od televizija sa nacionalnom frekvencijom ostaje samo O2 sa Kesicem iskljucivo kao jedina televizija koja kroz satiru i humor kritikuje Vucica. Ali eto barem su RTS zbog emisija Upitnik i Da mozda ne otvorene i za glasove koji nisu samo SNS a i Prva isto tako sa jutarnjim programom i emisijom Zivot Prica sa Tanjom Vojtehovski koja je prozvala cuvenog Jutku. U poredjenju sa time ostace N1 i Top kanal zajedno sa tv Sabac i tv Nasa marginalne ali ko sto rekoh barem su RTS, O2 i Prva neutralne a ponekad i potkace vlast za razliku od pinka i hepija, tabloida.

Sto vise razlicitosti, to bolje. Neka bude i americka TV, i engleska, i kineska, i ruska, i srpska, opozicioni kanali, i pozicioni, i crtani filmovi... A ne da Vucic iskace iz svakog kanala svakih 5 minuta sa svojom lazljivom i idiotskom, bezobraznom, agresivnom i drskom propagandom kao misevi na brasno! :roll:

_nobody_
 
Sto vise razlicitosti, to bolje. Neka bude i americka TV, i engleska, i kineska, i ruska, i srpska, opozicioni kanali, i pozicioni, i crtani filmovi... A ne da Vucic iskace iz svakog kanala svakih 5 minuta sa svojom lazljivom i idiotskom, bezobraznom, agresivnom i drskom propagandom kao misevi na brasno! :roll:

_nobody_

Hmmm...možda je to dobra ideja, da osnujemo 150 televizija tako da mora da trčkara sa jedne na drugu.

Možda tako dobije srčku... :think: ne znam, nešto mi nezdravo izgleda u poslednje vreme, kao da ga je vlast malo iscrpela.
 
Hmmm...možda je to dobra ideja, da osnujemo 150 televizija tako da mora da trčkara sa jedne na drugu.

Možda tako dobije srčku... :think: ne znam, nešto mi nezdravo izgleda u poslednje vreme, kao da ga je vlast malo iscrpela.

Juce sam bio u mojoj kuci u Kaludjerici. Da li ti znas, Slavene, da su se ljudi oslobodili straha, pa mi pricaju sta se sve desavalo u njoj od 2013. do 2018. Kazu da su se nocu, s vremena na vreme skupljali SNS lokalni funkcioneri na tajna vecanja! Da su se odluke SNSa donosile u njoj. Mozda cu nekada, sa istorijske distance, staviti tablu: ovde su se donosile kljucne odluke lokalne SNS uprave opstine Grocka?!

Ja sam, kada sam ih isutirao iz nje, nasao 100+ kg propagantnog SNS materijala, trebalo mi 4 turnusa kolima da se rascisti to ludilo (ostavljao sam taj materijal pored konternera za cigane i Papir Servis). Kaze mi covek/stanar da su na krovu neki tomovi nekih sabranih dela SNSa... To juce nisam otisao da vidim, ali cu videti?! Biblioteka... Hej! :lol:

_nobody_
 
Vucic pokondirena tikva IzBosne

Imamo takih dzukela i na forumu

Temilica ocenjena sa odlican 5

- - - - - - - - - -

Inače, TEMA OCENJENA SA GROZNO jer neće se više zvati TOP kanal, već Nova S.

https://sbb.rs/a44769/podrska/vesti-i-informacije/TOP-kanal-postaje-NOVA-S.html

I drugo, koliko ja znam, ostaće televizija bez nacionalne frekvencije. Tako da slabe vajde od toga; Srbija je još uvek staračka nacija ljudi koji vise ispred televizora. Možda neće biti više američka televizija, pa će morati nešto da smišlja, ali srazmerno mali broj ljudi će to gledati (kao što maleni gleda i TOP kanal sada).

Vidi, nije sve pink ruzicasto

Nacionalnu frekvenciju gledaju samo krezubi

Dokaz je svuda oko tebe, jel treba da obrazlozim, ili znas ko to gleda

Slobodno Misleci svet se sluzi internetom i slobodnim protokom informacija od znacaja

Razliku valjda kontas

Idiotima mozes, ali ne treba objasnjavati

- - - - - - - - - -

U svakom slučaju, ovo će biti velika stvar iz jednog razloga.

Nema više američka televizija, američka televizija, američka televizija.

A to jeste vrlo bitno.

Pa do juce ste pricali nemacki uticaj kroz medije pocev od blica pa nadalje

- - - - - - - - - -

Sto vise razlicitosti, to bolje. Neka bude i americka TV, i engleska, i kineska, i ruska, i srpska, opozicioni kanali, i pozicioni, i crtani filmovi... A ne da Vucic iskace iz svakog kanala svakih 5 minuta sa svojom lazljivom i idiotskom, bezobraznom, agresivnom i drskom propagandom kao misevi na brasno! :roll:

_nobody_

Svakih 5 minuta
Bas tako
Setimo se da smo Botu gledali na identican nacin
Bukvalno sam cekao da otvorim frizider i vidim ga
 
Vidi, nije sve pink ruzicasto

Nacionalnu frekvenciju gledaju samo krezubi

Dokaz je svuda oko tebe, jel treba da obrazlozim, ili znas ko to gleda

Slobodno Misleci svet se sluzi internetom i slobodnim protokom informacija od znacaja

Razliku valjda kontas

Idiotima mozes, ali ne treba objasnjavati

OK; onda da rezimiramo da ubedljivu većinu srpskog naroda čine krezubi idioti?
 
OK; onda da rezimiramo da ubedljivu većinu srpskog naroda čine krezubi idioti?

Da. Vecina.
Oni pametniji su ili vec otisli, ili se plase da odu iz iracionalnog straha da je inostranstvo neki bauk, zadovoljavajuci se time sto imaju tu gde jesu. Decu ce svakako na sve nacine ohrabriti i pomoci da odu u beli svet.

- - - - - - - - - -

To su naravno gluposti.

Predsednik Tadić je učestvovao u TV debatama, što se tvoj Gospav PDV ne usuđuje.

Nisam replicirao na to, dal je Bota izasao na crtu nekome. Nego da je svaki 5 minuta palamudio na televiziji o svemu i svacemu.
Bota je isti ****** ko ovaj Vucic sada.
Jedino je Djindjic valjao za zadnjih 39 godina.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top