Muskarci su budale i uzrok svih problema u svetu

Schrodinger

Poznat
Poruka
8.743
Decaci pocnu da prave probleme od malih nogu (recimo polovina njih) i nikad ne prestanu. To je osnova celokupne istorije covecanstva. Pritom su glupi, tupi, nista ne mogu da shvate i povezu (govorim o djackom dobu), i to se nastavi u nedogled,

Muski rod ima svoj svetao i taman deo koji su podjednako zastupljeni. U tom drugom je izvor sveg zla koje postoji.

Kad odrastu postanu izuzetno pokvareni, lazljivi, prepredeni, lukavi, jednom recju sposobni za sva velika dela i velike karijere. Pritom obrazovanje nije nikakav faktor koji doprinosi da prestanu da budu budale, nego se cesto desi bas suprotno.

Da je drugacije, ne bi bilo zavera, a ni ratova. Ali je tako kako je...
 
Има ту истине, мушкарци су већи деструктивци од жена. Жене рађају, мушкарци убијају.
Него, какве то везе има са теоријама завера? Нема ту никакве завере, такви су нам гени.

Ima veze sa odgovorom na pitanje zasto zavere uopste postoje?

Covek da bi se nasao u ulozi zaverenika pre svega mora da bude jako introvertan (i ljigav) a to je cesta odlika uspesnih ljudi, liderskih i autoritativnih tipova (da se ne osvrcu na to sta drugi misle o njima itd.)

pa bas takvi i privlace zemske

Ne, nego daju sve od sebe da se obogate jer je bogatstvo "privlacno"... Ali ima u tome jos nesto, neka gadna crta koja se samo iz izraza lica moze procitati...

Mozda je to destrukcija, a mozda prosto tupavost...
 
Poslednja izmena:
ne znam al možda ne bi trebalo da imam vlast

- - - - - - - - - -

mada možda bi mi se dopalo

Ako o tome razmisljas na ovoj temi, bolje da nemas vlast.....

- - - - - - - - - -

Decaci pocnu da prave probleme od malih nogu (recimo polovina njih) i nikad ne prestanu. To je osnova celokupne istorije covecanstva. Pritom su glupi, tupi, nista ne mogu da shvate i povezu (govorim o djackom dobu), i to se nastavi u nedogled,

Muski rod ima svoj svetao i taman deo koji su podjednako zastupljeni. U tom drugom je izvor sveg zla koje postoji.

Kad odrastu postanu izuzetno pokvareni, lazljivi, prepredeni, lukavi, jednom recju sposobni za sva velika dela i velike karijere. Pritom obrazovanje nije nikakav faktor koji doprinosi da prestanu da budu budale, nego se cesto desi bas suprotno.

Da je drugacije, ne bi bilo zavera, a ni ratova. Ali je tako kako je...

A male ruzne dlakave zivotinje ni krive ni duzne cekaju da im se nesto desi ili koriste sva sredstva da budu bolje od svog pandana istog pola?

Do hriscanstva bi mozda i mogli da ovu temu drzimo na teoriji zavere, od hriscanstva, postoji vrlo siroka zavera da se dokaze bas ovo o cemu je tema.
 
Decaci pocnu da prave probleme od malih nogu (recimo polovina njih) i nikad ne prestanu. To je osnova celokupne istorije covecanstva. Pritom su glupi, tupi, nista ne mogu da shvate i povezu (govorim o djackom dobu), i to se nastavi u nedogled,

Muski rod ima svoj svetao i taman deo koji su podjednako zastupljeni. U tom drugom je izvor sveg zla koje postoji.

Kad odrastu postanu izuzetno pokvareni, lazljivi, prepredeni, lukavi, jednom recju sposobni za sva velika dela i velike karijere. Pritom obrazovanje nije nikakav faktor koji doprinosi da prestanu da budu budale, nego se cesto desi bas suprotno.

Da je drugacije, ne bi bilo zavera, a ni ratova. Ali je tako kako je...

I šta ti misliš. Koji je deo loš: x ili y?
 
Ako o tome razmisljas na ovoj temi, bolje da nemas vlast.....

- - - - - - - - - -



A male ruzne dlakave zivotinje ni krive ni duzne cekaju da im se nesto desi ili koriste sva sredstva da budu bolje od svog pandana istog pola?

Do hriscanstva bi mozda i mogli da ovu temu drzimo na teoriji zavere, od hriscanstva, postoji vrlo siroka zavera da se dokaze bas ovo o cemu je tema.

de si macho

- - - - - - - - - -

žene su veće budale od muškaraca i prave više problema

onda dobro da je vlast većinom muška
 
Decaci pocnu da prave probleme od malih nogu (recimo polovina njih) i nikad ne prestanu. To je osnova celokupne istorije covecanstva. Pritom su glupi, tupi, nista ne mogu da shvate i povezu (govorim o djackom dobu), i to se nastavi u nedogled,

Muski rod ima svoj svetao i taman deo koji su podjednako zastupljeni. U tom drugom je izvor sveg zla koje postoji.

Kad odrastu postanu izuzetno pokvareni, lazljivi, prepredeni, lukavi, jednom recju sposobni za sva velika dela i velike karijere. Pritom obrazovanje nije nikakav faktor koji doprinosi da prestanu da budu budale, nego se cesto desi bas suprotno.

Da je drugacije, ne bi bilo zavera, a ni ratova. Ali je tako kako je...

Ma ova teorija ti je prilicno prazna.
Ne bih da davim sa pricom u prazno, ali zelim da skrenem paznju na cinjenicu da su takvi likovi koje opisujes vidljiviji jer zele da vladaju ili manipulisu te se vise primete. Glasniji su od normalnih. Ne znam sad jel to znaci da sam i ja nenormalna posto sam i ja glasna... ali nikog ne manipulisem, samo sam pomalo egzibicionista.
 
Decaci pocnu da prave probleme od malih nogu (recimo polovina njih) i nikad ne prestanu. To je osnova celokupne istorije covecanstva. Pritom su glupi, tupi, nista ne mogu da shvate i povezu (govorim o djackom dobu), i to se nastavi u nedogled,

Muski rod ima svoj svetao i taman deo koji su podjednako zastupljeni. U tom drugom je izvor sveg zla koje postoji.

Kad odrastu postanu izuzetno pokvareni, lazljivi, prepredeni, lukavi, jednom recju sposobni za sva velika dela i velike karijere. Pritom obrazovanje nije nikakav faktor koji doprinosi da prestanu da budu budale, nego se cesto desi bas suprotno.

Da je drugacije, ne bi bilo zavera, a ni ratova. Ali je tako kako je...

Satraće te, ovde ne vole istinu :lol:

Istina, ali ne mislim da ta agresija koja je inherentna muškoj prirodi mora nužno da se ispoljava na taj način. Do sada je predominantno bilo tako, ali za to je zaslužan patrijarhat, zasnovan na glavnoj ulozi oca u porodici (i činjenici da je porodica tek od skoro nuklearna, pre toga je bila praktično pater familias + svi ostali kao njegovo vlasništvo uključujući i poslugu), i opstanku i ratu kao meri svih stvari.

Kako civilizacija bude napredovala i opstanak više ne bude mera egzistencije, već neke više oblasti duha, potreba za grubim izražavanjem urođene agresije će se smanjiti, i muška priroda će pretrpeti transformaciju u nešto docilnije. Ako ne, prirodnom selekcijom će jednostavno nestati. Ali ja ipak mislim da hoće.
 
Kako civilizacija bude napredovala i opstanak više ne bude mera egzistencije, već neke više oblasti duha, potreba za grubim izražavanjem urođene agresije će se smanjiti, i muška priroda će pretrpeti transformaciju u nešto docilnije. Ako ne, prirodnom selekcijom će jednostavno nestati. Ali ja ipak mislim da hoće.

nema ot te rabote nista devojko, covek je zivotinja kao i svaka druga i zna se kako se ponasa bik dok ima jaja a kako vo kad mu ih otfikare, bik je problematican, argesivan i brani svoju teritoriju a vo je miran i poslusan. zna se kako se ponasa ker kad ima jaja a kako kada ga kastriraju. jedini nacin da zene potcine muskarce je da im fizicki otfikare jaja ali se to nece desiti osim u nekoj bolesnoj diktaturi do koje hvala bogu nece nikad doci, mada ima i takvih manijaka koji bi pristali na to. a tek ovo o prirodnoj selekciji je iluzorno posto su problematicni i agresivni muskarci 10 puta privlacniji devojkama nego mirni i poslusni. tako da je cela tvoja fantazija o buducem boljem svetu dettached from reality
 

Back
Top