Alarm: Odlazi nam po 300 lekara; "treba nam savet"

Nadam se da će u ovim previranjima medicinska struka doživeti katarzu i nakon nje početi sa humanijim odnosom prema građanima Srbije. Sa više razumevanja za obolele i manje nepotizma u kadrovskoj i obrazovnoj politici.

Нажалост неће никад.

Људска психа је поремећена одавно.

За све свој епроблеме само тражи жртве .. и то немоћне ...

Сви имају шансу да буду доби ..

Друштво мора да претсане финансирати адвокате правнике политишаре економисте банке ..... Тек тако ће здравство имати новаца
 
Нажалост неће никад.

Људска психа је поремећена одавно.

За све свој епроблеме само тражи жртве .. и то немоћне ...

Сви имају шансу да буду доби ..

Друштво мора да претсане финансирати адвокате правнике политишаре економисте банке ..... Тек тако ће здравство имати новаца

Slažem se ali je problem i u samom zdravstvu.

Neka od najgorih iskustava u životu, a konkurencija je po tom pitanju jaka, imao sam upravo sa srpskim lekarima.
 
TEŠKO OTIĆI, A JOŠ TEŽE VRATITI SE Sonja je u Nemačkoj imala sve što poželi, ali nešto nije mogla da nadomesti
D. Alihodžić | 24. april 2019. 22:02 | Komentara: 44

Sonja Nikolić (35), anesteziolog iz Niša, Nemačku nije doživela kao zemlju snova. Imala sve što sam želela materijalno, ali nisam bila srećna

- - - - - - - - - -

NAJVIŠE možemo pomoći sebi ako iskreno odgovorimo na jednostavno pitanje da li smo srećni, jer je tu suština svakog odnosa, porodičnog i poslovnog. U Nemačkoj sam imala sve što sam želela u materijalnom smislu, ali nisam bila srećna i zato sam se vratila, zvuči jednostavno, ali Sonji Nikolić (35), iz Niša, nije bilo lako da donese dve važne životne odluke, jedna je da ode u Nemačku, a drugu da se vrati u rodni Niš.
 

Back
Top