raspolozenje

books:
sta radite kada ste tuzni i neraspolozeni?da li pokusavate na sve nacine da se vratite u noramlu, ili se jednostavno prepustite i samujete?

Nemam pojma sta tada tacno radim, ali jedno je sigurno: nikada ne slusam muziku, i najcesce ne zelim nikog da vidim minimum dva sata...Ko se nadje u mojoj blizini, pozeljno odstojanje pet metara :pPppPpPPpp
 
nekad spavam, nekad dohvatim svoje omiljeno raspolozenje pelin.. nekad se rastezem i mislim na Istok.. sve cheshce u to vreme uradim sve ono shto odlazem danima, poput spremanja ormara ili pishem... mada ne volim kad sam patetichna.. :roll:
 
Ja slusam tuznu muziku i dobro se isplacem,i onda sam mirna.I kod mene,aje pozeljno da mi niko ne prilazi VISE od dva sata,jer ce na moju nesrecu uvideti moj bol!Bas sam sinoc tugovala i prepustila se tom osecanju,ni nakakav nacin nisam pokusavala da popravim raspolozenje,i to cak nikada i ne radim.
 
Ja se jednostavno prepustim tom losem raspolozenju, na zalost. Mada znam u startu da bi bilo bolje da se okupiram nekom laganom literaturom i sl. to mi u prvih sat-dva nikako ne ide. Onda skuvam kafu, pijem je sama i polako pokusavam da se vratim u normalu.Volim da slusam neku laganu muziku u to vreme, a izludjuju me me teski i opterecujuci, tj. bilo kakvi telefonski razgovori
 
Keeper:
nemam ja vremena da budem tuzan i neraspolozen tako da sa tim nemam problema 8)


yeeeee.....ja takodje. Bacim se na posao i na druzenje sa prijateljima! A kad sam zaljubljena, onda kriziram, oscilira mi raspolozenje ako mi ne odgovori na jedan SMS....Najbolji savet svih vremena je - ISKULIRAJ.
 
:arrow: ...nema tu mnogo sta da uradis,ja u principu cekam da me prodje,kapiram da mora da ti dodje kad tad takav down,obicno sam od sebe isplivam iz takvog raspolozenja i onda je sve zesce pozitivno i gotivno... :wink:
 
Ne znam kako, ali tada dobijem "neverovatnu" sposobnost sređivanja stana (usisavanje, brisanje prašine, ribanje podova, prozora, pranje sudova...) ili jednostavno ležim u zamračenoj prostoriji i slušam neku opuštajuću muziku, najčešće Sentenced, Arcturus ili Blind Guardian i razmišljam o razlogu moje tuge pokušavajući da pronadjem nešto pozitivno (i u tome).
 
Ma svakog dodje period kad krene da se presabira, i da gleda gde je pogresio, i da kopa po sebi....ali bitno je ostati priseban, i zato - tutanj kod drugarice na kaficu (ali i ortaci mogu puno da pomognu!!!)
 

Back
Top