Ukidanje seksa i ocuvanje braka

Neki muzevi da bi kaznili svoju zenu,zbog nekih gresaka,pribegavaju da joj ukinu seks.To obicno ne traje dugo,to "kaznjavanje".Zena ne treba da pokazuje da joj to
smeta,pa ce on ubrzo nastaviti da je zadovoljava.Do momenta,kada joj muz "oprosti" gresku koju joj pripisuje,moze da prevazidje taj "susni" period bez seksa.
Neka jednostavno ode u neku bolje snabdevenii sex sop,i kupi sebi neku od mnogobrojnih sexi igracaka.Moze veoma lepo da se sama zadovolji masturbirajuci.
Danas je bar lako.Masa devojaka,ovih preko trideset godina,veoma lepo se zadovoljavaju,birajuci odlicne vibratore,svih duzina i debljina.
 
Neki muzevi da bi kaznili svoju zenu,zbog nekih gresaka,pribegavaju da joj ukinu seks.To obicno ne traje dugo,to "kaznjavanje".Zena ne treba da pokazuje da joj to
smeta,pa ce on ubrzo nastaviti da je zadovoljava.Do momenta,kada joj muz "oprosti" gresku koju joj pripisuje,moze da prevazidje taj "susni" period bez seksa.
Neka jednostavno ode u neku bolje snabdevenii sex sop,i kupi sebi neku od mnogobrojnih sexi igracaka.Moze veoma lepo da se sama zadovolji masturbirajuci.
Danas je bar lako.Masa devojaka,ovih preko trideset godina,veoma lepo se zadovoljavaju,birajuci odlicne vibratore,svih duzina i debljina.

1.vibratori su hladni, a nije samo do toga
Meni nedostaje da osetim mušku težinu na sebi, da ga zagrli me i tako to...pre ću izabrati tinejdžerski seks "preko odela, penetracija mi baš i ne fali

2. Ovo prvi put čujem
Koliko ja znam, muškarci "kažnjavaju" žene tako što ih j. grubo, namerno, da ih boli isl.
 
Seks je ubica braka, broj 1, sto vise orgazama, to vise svađa, nadrkanosti, nervoze među njima...
Jedini recept za očuvanje braka : sto ređe upraznjavanje seksa.
: dr Shime :

- - - - - - - - - -

:heart:

S koje si Ti planete ?

Žena je kao živa ograda:
Ako je redovno ne krešeš predje kod komšije.

Još si stari latini rekli:
Penis bonus, pax in domus.
 
Ima, dok ne dopustis da nestane. Drugaciji je u odnosu na onaj sa pocetka veze, ali i ne moze, pa i ne treba da bude isti. I u tome nema niceg loseg. Kada ima obostrane ljubavi, sve stoji na nogama. Uglavnom, nije nacin istrositi partnera dok ima vatre, pa ga odbaciti kao stvar, pod parolom " kojom god".
 
Istina je da je brak bez sexa stabilniji, ali je onda lakse i jeftinije napraviti partnerski sporazum,

a samo spolja, za kumove i rodbinu organizovati brzinski brak.

Prvi put mogu da se slozim sa Lordom zenskim, da takav brak organizuju nezadovoljene zene od 30 i kusur

i od toga prave primer dobrog braka.

Inace, sve je to u trendu, pa ce brzo i proci, jer stizu mladje, lepse i pametnije snage.

- - - - - - - - - -

Poenta trenda nije brak ni deca, vec da se izakane tetke prikazu kao pozeljne u zenskim krugovima,

kao uostalom i kuguarke i tetke sa kolacima i ostecene udovice matorih muzeva.
 

Back
Top