Колико још времена дајете тренутном режиму?

PITANJE:
Ја им дајем још 9 мјесеци.

Шта ви мислите, колико ће још Никола Селаковић и Неша Стефановић бити у седлу?

ODGOVOR:
ako ode Murta...doći će Kurta...neće biti suštinske promene

attachment.php


_nobody_
 
Ја сам написао 9 месеци јер сам оптимиста.

Иначе, реално, 2020. година је година њиховог пада.

Било би добро али не фантазирај - реално нема ко да их замени јер је жута банда још гора а онај који мисли да је народ тотално блесав ипак се зезнуо.
 
Хм не бих се сложио али ето нека ме надолазеће време демантује...мислим да ће Алек владати још дуго.

Minimum 6 - 8 godina jer sada nema ni jednog harizmaticnog lika koji bi mogao da ga obori. Kada se bude pojavio harizmatican lider koji se nece stideti da se bez pratece svite od 150 ljudi sa "tasna-masna stajlingom" pojavi negde medju ljudima kao sto je to recimo radio Bogoljub Karic ili recimo da nauce nesto iz Feketica ili spavanja po kasarnama i slicno. Nas narod ocigledno voli lidere koji naizgled zive isto kao oni, a trenutna opozicija je sve suprotno od toga, svi su u nekom "Krug dvojke" fazonu.
 
Било би добро али не фантазирај - реално нема ко да их замени јер је жута банда још гора а онај који мисли да је народ тотално блесав ипак се зезнуо.

Zato sam i napisao da im je ostalo još 3 godine.Toliko ti dajem da skapiraš da ne postoji više "žuta banda" kao nezavisan element.Ta žuta banda je deo ovog režima.Takođe,toliko će ti trebati da shvatiš koliko smo naebali sa ovima.Toliko da ćeš i žutu bandu praviti od blata.
 
Ја им дајем још 9 мјесеци.

Шта ви мислите, колико ће још Никола Селаковић и Неша Стефановић бити у седлу?

Godine pada će trajati samo nešto malo kraće od godina uspona.

Godine uspona će verovatno biti oko 7....dakle još nešto manje od 7 godina.

Može potrajati duže, ako se snađe u ovim ključnim momentima i ako dobro smandrlja Kosovo, naravno.

Ovo je ključna godina, 2019. Ovo je možda najbitnija godina do sada u ovom veku, politički, kako za Srbiju tako i celi svet. Velika dešavanja se zbivaju u SAD-u, haos u Francuskoj, nepredvidivi majski izbori u EU parlament, Velika Britanija napušta EU, kod nas su počeli protesti i opozicija ozbiljno razmišlja o potpunom bojkotu države, dakle neće ni na izbore ići.

Vrlo, vrlo interesantna godina nas čeka. Možda i epilog Sirije. A možda i neki novi ratovi. I još pride, zamislite da krajem godine krene nova svetska ekonomska kriza koju toliko najavljuju. z:mrgreen:

Svakako živimo ponovo u vrlo interesantna vremena, što je i razlog zašto sam odlučio da direktnije pratim politiku širom otvorenih očiju. Šta god se ispostavi od nekih stvari koje se iščekuju, 2019. godina biće u stranicama istorije verovatno vrlo značajna za iščitavanje.
 
Poslednja izmena:
Ја им дајем још 9 мјесеци.

Шта ви мислите, колико ће још Никола Селаковић и Неша Стефановић бити у седлу?

Neandertalci ce sastaviti negde izmedju 10 i 12 godina,
sto je prosecni rok trajanja kako slobizma i djindjicevizma,
tako da neandertalci mogu biti spokojni do 2022. eventualno 2024.!!!
 
Ја им дајем још 9 мјесеци.

Шта ви мислите, колико ће још Никола Селаковић и Неша Стефановић бити у седлу?

До вечерас, Вучић је звао Путина да га одведе у Москву јер се уплашио слинавог Банета и Раде Трајковић Кушнер.
 
Ја им дајем још 9 мјесеци.

Шта ви мислите, колико ће још Никола Селаковић и Неша Стефановић бити у седлу?

Sve potice od naroda ako se narod promeni, promenice se i vlast i nacin RADA vlasti sto je jos bitnije ali ne vidim da ce se u skorije vreme narod promeniti..... a do tada KO SE KAKO SNADJE.
 
:nono3: 2029. Je godina pada. :kez:

(Malter, mogao si da okacis/stavis malo inteligentniju JAVNU anketu)

_nobody_

Izvinjavam se, zaboravio sam na godine stagnacije.

Ali iskreno, epoha Vučićeve stagnacije može (doslovno) trajati par meseci u ovoj godini u kojoj smo, ili celu deceniju. Zavisi od par poteza koje on preuzme, a delom i opozicija.
 
Било би добро али не фантазирај - реално нема ко да их замени јер је жута банда још гора а онај који мисли да је народ тотално блесав ипак се зезнуо.

Мито, бреј!!! Досадан си више с тим ботовањем за АВ-а.
 
Svakako živimo ponovo u vrlo interesantna vremena, što je i razlog zašto sam odlučio da direktnije pratim politiku širom otvorenih očiju. Šta god se ispostavi od nekih stvari koje se iščekuju, 2019. godina biće u stranicama istorije verovatno vrlo značajna za iščitavanje.

Да бар није тако али ето не можеш да бираш вијек у којем ћеш се родити.
Иначе слажем се да су турбулентна времена испред нас у сваком смислу.
Међутим ми имамо хендикеп што су турбулентна времена и иза нас.
Што се тиче Алека-прогноза владавине,мислим да свакако треба по страни оставити наш лични став него сагледати шире објективније.А ја не видим опозицију уопште.Ко је тај ко ће га скинути?Дакле треба времена да се опозиција формира,регенерише и направи некакав озбиљан костур.Зашто кажем то?Па зато што Алек влада по принципу "социјалног мира" као и велика већина државника Балкана, није то његов лични модел.Дакле када буде стани-пани ето 10,20,30 посто на на плату полицији, здраству, просвјети,војска , јавна управа и то са причом ако ја одем изгубићете све, труц, муц,буц и то још увјек пролази.Да би га неко демантовао мора бити добро, добро поткован знањем поготово из "јавних финансија" и да је учесник формирања јавног и републичког буџета.Да може на сваки његов блеф квалитетно одговорити.А Алек у себи има матрицу Шешеља,истина надограђеног и тешко му је парирати поготово политичари типа Јеремић,Тадић,Ђилас.Танко је то...њему треба хард коре опозиција сличне матрице.Иначе остаје још дуууго али ето нека ме време демантује.Ту смо,нигдје не идемо...причаћемо на ту тему још.
 
Poslednja izmena:
Minimum 6 - 8 godina jer sada nema ni jednog harizmaticnog lika koji bi mogao da ga obori. Kada se bude pojavio harizmatican lider koji se nece stideti da se bez pratece svite od 150 ljudi sa "tasna-masna stajlingom" pojavi negde medju ljudima kao sto je to recimo radio Bogoljub Karic ili recimo da nauce nesto iz Feketica ili spavanja po kasarnama i slicno. Nas narod ocigledno voli lidere koji naizgled zive isto kao oni, a trenutna opozicija je sve suprotno od toga, svi su u nekom "Krug dvojke" fazonu.

Можда се не деси харизматични лик.

Можда се деси народ.


Као ономад.
 

Back
Top