Pogrešni izbori

Pogresni izbori :think: - zakljucci napisani ovde su u kontradikciji sa teorijom "Ko se razveo pa se ponovo zeni nije ni trebao da se razvodi"

A pogotovo sa onim - "I ljubav prodje i prestane"
 
Ne znam da li je tema bila, ali se provlači kroz mnogo tema o ljubavi i vezama drugog tipa.

Šta su pogrešni izbori? Kako i kada ih prepoznajemo? Koje su posledice?



Najlakše je raskinuti, to nije pogrešan izbor, ali ne mora ni da bude ispravan izbor. Zavisi zašto su raskinuli, jer kad se setim kakvih sve ima banalnih i detinjastih razloga za prekid veze mislim da ni veza nije za svakoga.

Pogrešan izbor je kad ostaješ u lošoj vezi s nadom da će nešto da se desi i da će se veza popraviti. Nema šanse. Pušiona garantovana. :zcool:
 
Najlakše je raskinuti, to nije pogrešan izbor, ali ne mora ni da bude ispravan izbor. Zavisi zašto su raskinuli, jer kad se setim kakvih sve ima banalnih i detinjastih razloga za prekid veze mislim da ni veza nije za svakoga.

Pogrešan izbor je kad ostaješ u lošoj vezi s nadom da će nešto da se desi i da će se veza popraviti. Nema šanse. Pušiona garantovana. :zcool:

Kako se dodje u pogresnu vezu, ako je vec tolika frka oko rastanaka?
 
Dobro rece Kosta, kad ostajes u losoj vezi u nadi da ce se nesto promjeniti.To je pogresan izbor.

Zasto se ostaje?
Strah da povijedis nekog, nesigurnost, ekonomska ovisnost, razoga je mnogo, rjesenje isto za sve, samo se tesko oducuje.
 
pogrešni izbori su posledica usamljenosti, niske inteligencije ili mazohizma u ljudima.. ili su jednostavno loša procena.. ako je ovo poslednje onda jbbg, naučiš da drugi put ne napraviš istu grešku.. ako je posledica nekog od ona druga tri razloga, onda što neko gore reče- to je stil života..

- - - - - - - - - -

a kako prepoznaješ pogrešan izbor? pa valjda po svom nezadovoljstvu.. mada nezadovoljstvo ne mora proizići samo zbog pogrešnog izbora.. jbbg, kompleksna jako tema..
 

Back
Top