PROFESOR JERMAN

Ne razume ni on … nego ima potrebu za aplauzom.

Treba izvesti jednacinu i dokazati razvijeni red koji konvergira u Fi

- - - - - - - - - -

Eto pomogao sam ti, a izvodjenje je samo matematicka mehanika ... nastavi :zelenko2:

Da te vidimo ...

Poštovani prijatelju/ce, jedina uloga matematike je da potvrdi filozofiju u Φύσις-u (prirodi) … Zašto je to tako talebanima shvatiti nije lako, a da bi mene shvatio, mene zovu, zato što radim isključivo za lovu, Krsta σοφιστής-a, moraš pošteno da mi platiš i ako me shvatiš nećeš praznu slamu da mlatiš ...z:poz:
 
...potvrditi Filosofiju u Fisis_u,
a jos posrednikom,
pa jos nekoga nazivati talebanima
malo je cudno a operise se Jastvom
Fisis nije Priroda
to je ,- sve...
...znaci matematika i filosofija
metafizika /...mada ona je izvedenica/
sve su istostepene u ucescu...
mene ovdje vise interesuje obracanje
ljudima i o ljudima
a ulazi se o autoritativnom poznavanju i jos
duhovnom Statusu...
..da nije ,- malo Mnogo...!?!
 
...potvrditi Filosofiju u Fisis_u,
a jos posrednikom,
pa jos nekoga nazivati talebanima
malo je cudno a operise se Jastvom
Fisis nije Priroda
to je ,- sve...
...znaci matematika i filosofija
metafizika /...mada ona je izvedenica/
sve su istostepene u ucescu...
mene ovdje vise interesuje obracanje
ljudima i o ljudima
a ulazi se o autoritativnom poznavanju i jos
duhovnom Statusu...
..da nije ,- malo Mnogo...!?!

Najsrećniji čovek bih bio, verujte mi da to govorim zaista iz srca, kada bismo se, naročito na ovom mestu gde se piše o Njenom veličanstvu Filosofiji, poštovali, uvažavali, vodili svrsishodnu polemiku, dopunjavali međusobno, … a ne nadgornjavali, omalovažavali, vređali i izvrgavali ruglu jedni druge, ali, na moju veliku žalost, mada jesam hrišćnin i mada znam da treba podmetnuti i drugi obraz kada te neko po jednom udari, i sam sam se mnogo promenio, u konkretnom slučaju na gore, i počeo da uzvraćam na isti način , naročito onim koji to svojim ponašanjem zaslužuju … Nije mi to na čast - da, stidim se takvog načina komunikacije, ali i sam sam samo čovek sa svim manama i vrlinama ljudskim ...Uvek i na svakom mestu, naročito kada sam započnem nekakvu temu, gledam da ono o čemu piše ima nekakav značaj, poruku i pouku... Nikada ništa ne pišem onako odokativno, na brzaka i bez razmišljanja koje je produkt obrazovanja, stečenog znanja i, naravno, dugogodišnjeg iskustva, ali i to nekima smeta. Smetam im to što znam, a oni ne žele da se potrude i da me sustignu i onda umesto da napadnu ono što pišem, da ospore to moje znanje, da ukažu na nešto što nije tačni, da me posavetuju, da me dopune, da požele da zajedno naučimo više i sl - NE, to se ne događa, nikada, i onda sam im ja lično nekakva meta. To je ono što sam teško podnosim i, veoma često, molim sve one koji žele da sa mnom, na bilo koji način, da raspravljaju da to čine vezano za to što pišem, a da zanemare mene kao ličnost i čoveka koji mnogi u životu nikada nisu videli, ništa ne znaju o meni i nasedaju na gluposti koji neki zlotvori šire o meni … Dakle, poštovani prijatelju/ce, vama lično i svima onima kojima to smeta, a smeta svakome ko je iole razuman i drži do svog intelektualnog i ljudskog inetegriteta, se izvinjavam zbog svog vokabulara, pokušaću da ne uzvraćam na gluposti, makar ne na način i sleng koji sam u zadnje vreme prefirirao … Hvala na razumevanju!

IMPRIMATUR1.jpg
 
Poslednja izmena:
e fala bogu da neko ukapira
pa vrlo je ruzno,po bilo koju vrednost,kada se prlja egoom
onda se zamene uloge,ponistava se lepota razmisljanja i dosegnuca,a umesto da cenimo takve,mi se bavimo licnoscu
tacno da niko nije savrsen,i da covek nije samo um,vec i sve ostalo sto ga cini,pa ponekad ispliva u diskusiji svasta
ali time se ponistava vrednost razmisljanja i razmene misljenja
sama sustina uma je da bude prenesen,zato ima univerzalnu vrednost
e sad nekad dosadi,pa u spustanju na zemlju,moze da se potkaci sagovornik:lol:
mozda treba najavljivati zelju za licno analizranje,kao "sad bi da predjem na ono sto me nervira kod tebe":lol:
u sustini treba vise ceniti svoju ulogu,pa samim tim i imati vece postovanje i za sebe i za druge
dok opet ne ispliva ego:lol:
 
Tom i takvom načinu razmišljanja dodati bilo šta bilo bi grehota...Sa svim tim se apsolutno slažem i na isti način razmišljam … Voli bih kada bi svi drugi mogli to da shvate i tog mota se svi prihvate:

NIJE ZNANJE ZNANJE ZNATI, VEĆ JE ZNANJE ZNANJE DRUGOM DATI I U TOME NEZMERNO UŽIVATI !
 
Poštovani prijatelju/ce, jedina uloga matematike je da potvrdi filozofiju u Φύσις-u (prirodi) … Zašto je to tako talebanima shvatiti nije lako, a da bi mene shvatio, mene zovu, zato što radim isključivo za lovu, Krsta σοφιστής-a, moraš pošteno da mi platiš i ako me shvatiš nećeš praznu slamu da mlatiš ...z:poz:

Pa to je samo Matematika 1, sa prve godine ... :kafa: ... srkk....

Šta je to za tebe ?... :kafa: ... srkk....srkkkk

- - - - - - - - - -

Najsrećniji čovek bih bio, verujte mi da to govorim zaista iz srca, kada bismo se, naročito na ovom mestu gde se piše o Njenom veličanstvu Filosofiji, poštovali, uvažavali, vodili svrsishodnu polemiku, dopunjavali međusobno, … a ne nadgornjavali, omalovažavali, vređali i izvrgavali ruglu jedni druge, ali, na moju veliku žalost, mada jesam hrišćnin i mada znam da treba podmetnuti i drugi obraz kada te neko po jednom udari, i sam sam se mnogo promenio, u konkretnom slučaju na gore, i počeo da uzvraćam na isti način , naročito onim koji to svojim ponašanjem zaslužuju … Nije mi to na čast - da, stidim se takvog načina komunikacije, ali i sam sam samo čovek sa svim manama i vrlinama ljudskim ...Uvek i na svakom mestu, naročito kada sam započnem nekakvu temu, gledam da ono o čemu piše ima nekakav značaj, poruku i pouku... Nikada ništa ne pišem onako odokativno, na brzaka i bez razmišljanja koje je produkt obrazovanja, stečenog znanja i, naravno, dugogodišnjeg iskustva, ali i to nekima smeta. Smetam im to što znam, a oni ne žele da se potrude i da me sustignu i onda umesto da napadnu ono što pišem, da ospore to moje znanje, da ukažu na nešto što nije tačni, da me posavetuju, da me dopune, da požele da zajedno naučimo više i sl - NE, to se ne događa, nikada, i onda sam im ja lično nekakva meta. To je ono što sam teško podnosim i, veoma često, molim sve one koji žele da sa mnom, na bilo koji način, da raspravljaju da to čine vezano za to što pišem, a da zanemare mene kao ličnost i čoveka koji mnogi u životu nikada nisu videli, ništa ne znaju o meni i nasedaju na gluposti koji neki zlotvori šire o meni … Dakle, poštovani prijatelju/ce, vama lično i svima onima kojima to smeta, a smeta svakome ko je iole razuman i drži do svog intelektualnog i ljudskog inetegriteta, se izvinjavam zbog svog vokabulara, pokušaću da ne uzvraćam na gluposti, makar ne na način i sleng koji sam u zadnje vreme prefirirao … Hvala na razumevanju!

Pogledajte prilog 526616

... lepo si opisao svoja osećanja ...

ovo je stvarno bolje !
 

Back
Top