problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

HEFESTOS 1

Buduća legenda
Poruka
29.250
До скора, писао сам на овом форуму, махом на пдф Политика, под ником- РОЛО ТОМАЗИ.
Но, појавио се проблем- рачунар, са кога сам писао- бувално је изгорео, и сањим и све шифре, начини приступа и могућност настављања учествовања у дискусијама, не само на овом сајту.
Нисам чак успео да се досетим начина да повратим ни стари мејл, и био сам принуђен да отворим нови.
Са њега сам послао захтев да се поново региструјем овде, под овим ником, који сам користио давно, на једном старом форуму који више не ради.
Занима ме- да ли је изведиво да ме вратите на стари ник- роло томази, и ако је могуће, захваљујем се, а овај, хефестос и хефестос 1- слободно обришите.
Унапред хвала.
П.С.
На овај мејл којим сам се пријавио ми пошаљите информације, а онај стари- обришите из профила...
Поздрав, роло томази.
 
Ako znas svoj mail pod kojim si se registrovao kao rolo tomazi..imas uputstvo pod Izgubljena sifra


https://forum.krstarica.com/faq.php?faq=vb3_board_usage#faq_vb3_lost_passwords
Sve i da nađem šifru pod kojom sam se registrovao na Krstarici- ne bi vredelo, jer sam isto tako izgubio šifru mejla pod kojim sam se registrovao na Krstarici.
Od tog malera sa šifrom mejla je sve i počelo, i tako sam i upao u ovaj problem.z:cry:
Kako da stupim u kontakt sa Tabom Imaj u vidu da nisam posebno vešt sa ovom tehnikom (zato mi se ovo i desilo)...
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top