MCSA videos

i ti bi da se otisneš u IT vode?

vec sam u tim nekim vodama, ali bih hteo da predjem na neki malo visi nivo. Vec radim sa AD, malo ceprkam cisco, imam vec nekog radnog iskustva kao sys admin, ali je to jos daleko od onog nivoa koji bi to trebalo da bude.
IMa jos dosta da ucim, imam literaturu, ali je zanimljivije gledati snimke i vezbati na svom serveru nego citati.
 
vec sam u tim nekim vodama, ali bih hteo da predjem na neki malo visi nivo. Vec radim sa AD, malo ceprkam cisco, imam vec nekog radnog iskustva kao sys admin, ali je to jos daleko od onog nivoa koji bi to trebalo da bude.
IMa jos dosta da ucim, imam literaturu, ali je zanimljivije gledati snimke i vezbati na svom serveru nego citati.

pametno, izgleda da tu jedino buducnosti i ima
 
pametno, izgleda da tu jedino buducnosti i ima

Pa sad... Svi uce programiranje, to je brate previse rada, a realno i smara. Administracija servera i mreza je zanimljiv posao i zahteva sirok spektar znanja, nije usko specijalizovano kao programiranje.
Jedina mana je sto nemas ti gde time toliko da se bavis, jedino u nekim velikim sistemima, a u javnom sektoru su za ove pozicije mizerne plate.
 

Back
Top