Ako nam pošalju vojsku na liniju sa Srbijom, doneću ODLUKU

mast

Domaćin
Poruka
4.901
Albanci doveli region u OPASNOST! Vučić ZAGRMEO:

Srpskom narodu na KiM poručio je da se ne ponaša kao Priština i da ne napušta svoje ognjište.

- Nije naše da pretimo nego da molimo, obaveštavamo, pokušavamo da urazumimo, ali to ne znači da ćemo dozvoliti gaženje srpskih ljudi i srpskog ponosa - istakao je predsednik Srbije.

Vučić je istakao da će morati da donese odluku, ako nam Albanci pošalju vojsku na liniju sa centralnom Srbijom.

- Svi će me napadati kakvu god odluku da donesem, a ja ću morati da živim sa tim. Imamo posla sa ljudima koji nikada nisu bili ni želeli kompromis - rekao je oštro Vučić.

https://www.srbijadanas.com/vesti/kosovo/albanci-doveli-region-u-opasnost-vucic-zagrmeo-ako-nam-posalju-vojsku-na-liniju-sa-srbijom-donecu-2018-12-03


:think:

odluka ima vise varijanti
po rednim brojevima najverovatnije su ove


1.Priznanje Kosova kao nezavisne drzave - sanse za ovo su preko 51%

2.Internacionalizacija problema sa povlacenjem svih Briselskih sporazuma i premestanje KiM u nadleznost UN i rezoluc 1244

3.Proglasenje KiM kao okupirane teritorije

4.Proglasenje ratnog stanja i opste mobilizacije, uvodjenje prekog vojnog suda i vojni udar na KiM sa svim raspolozivim sredstvima i ljudstvom

5.Jos jedna eventalija je u igri - formiranje vojnog saveza sa Rusijom i razmestanje Ruskih trupa UN-a ili KFOR-a na severu KiM

6.Nasilno ogranizovan drzavni udar u Beogradu i promena vlasti koja ce brze bolje da prizna nezavisnost Kosova
 
Albanci doveli region u OPASNOST! Vučić ZAGRMEO:

Srpskom narodu na KiM poručio je da se ne ponaša kao Priština i da ne napušta svoje ognjište.

- Nije naše da pretimo nego da molimo, obaveštavamo, pokušavamo da urazumimo, ali to ne znači da ćemo dozvoliti gaženje srpskih ljudi i srpskog ponosa - istakao je predsednik Srbije.

Vučić je istakao da će morati da donese odluku, ako nam Albanci pošalju vojsku na liniju sa centralnom Srbijom.

- Svi će me napadati kakvu god odluku da donesem, a ja ću morati da živim sa tim. Imamo posla sa ljudima koji nikada nisu bili ni želeli kompromis - rekao je oštro Vučić.

A ako ne posalju, onda nece reagovati? Sto znaci da ova izjava na neki nacin dopusta vojsku Kosovu ali da se ne rasporedjuje na administrativnoj liniji.


Gospode boze.
 
Vučić: Saterani smo u ćošak

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da “smo mi saterani u ćošak“ i upitao “šta ćemo 15. decembra kad usijane glave krenu na sever Kosmeta“. :eek:

On je na vanrednoj konferenciji za novinare rekao da donosi loše vesti i da Albanci ni posle odlaska Johanesa Hana u Prištinu neće ni da čuju za ukidanje taksi.






Kako je rekao, prva loša vest je to što je Priština naglasila da neće ukinuti takse dok Srbija ne prizna nezavisnost Kosova.
“Druga loša vest je da su Albanci danas najavili formiranje vojske za 14. decembar. Johanes Han je bio nedvosmislen kada su u pitanju takse koje je Priština uvela, oni su rekli da će takse da budu ukinute kad Srbija prizna kosovsku nezavisnot. Srbija neće tako da pregovara. Ono što je problem, šta ćemo 15. decembra ili 15. januara kada nekom od usijanih glava padne na pamet da šalje vojsku na sever Kosova“, rekao je Vučić.

To nas, kaže, dovodi u regionu u najviši stepen opasnosti.
Potezi Prištine su, istakao je, neodgovorni, strahovito neodgovorni i dovode nas u najgoru opasnost:

"Ne želim ni da izgovorim reč šta je njihova namera, ali se plašim da sve nas dovode pored svršen čin", dodao je. Kako je primetio, izgleda da smo mi Srbi krivi što su na KiM "razjareni" zbog glasanja u Interpolu i dodaje da je valjda trebalo da glasamo za njih, da oni ne bi donosili mere. Kako je rekao, u Prištini znaju da neće uništiti srpsкu ekonomiju, koliko god mere bile bolne za nas, jer mi imamo šta da proizvedemo i da izvezemo.

Vučić je rekao da će mere svakako uticati na nas, ali ne dramatično, jer imamo dobre rezultate, a imaćemo još bolje.

"Oni to rade da bi proterali srpski živalj sa KiM, da bi njihova čizma zauzela sever Kosova. To sam rekao na početku i to ponavljam danas", rekao je Vučić.

Oni će u tome imati javno protivljenje mnogih, ali suštinski skrivanje pogleda i ćutanje, i cekanje da se to desi, a da Srbiji budu vezane ruke.

"Naše ruke neće biti vezane, jer, mi smo saterani u ćošak, nemamo vise ni izbora. Nama ostaje da se borimo za mir, da objašnjavamo svima u svetu šta je cilj Albanaca i da budemo uz svoj narod", poručio je Vučić.

"Saterali su nas u ćošak, nemamo kuda da izađemo i nema gde da se sklonimo. Šta ćemo da radimo? Da se borimo da se istina čuje daleko, da molimo sve da ne ugrožavaju bezbednost Srba na KiM, međunarodnu zajednicu, Kfor… Da li je to dovoljno? To ćemo da vidimo", rekao je on novinarima.

Dodao je da ne želi da izgovara "ono što bi oni želeli".

Naglašava da je cela njegova politika bila da sačuvamo naše nacionalne interese, da budemo ponosni i dostojanstveni ljudi, da ne budemo unižavani kao država a da sačuvamo mir.

"To je bila moja politika i to će biti i u budućnosti", poručio je Vučić.

***************
Чујем да сутра има састанак са Русима, Кинезима - али и са Јенкијима.........:cool:
 
Albanci doveli region u OPASNOST! Vučić ZAGRMEO:

Srpskom narodu na KiM poručio je da se ne ponaša kao Priština i da ne napušta svoje ognjište.

- Nije naše da pretimo nego da molimo, obaveštavamo, pokušavamo da urazumimo, ali to ne znači da ćemo dozvoliti gaženje srpskih ljudi i srpskog ponosa - istakao je predsednik Srbije.

Vučić je istakao da će morati da donese odluku, ako nam Albanci pošalju vojsku na liniju sa centralnom Srbijom.

- Svi će me napadati kakvu god odluku da donesem, a ja ću morati da živim sa tim. Imamo posla sa ljudima koji nikada nisu bili ni želeli kompromis - rekao je oštro Vučić.

https://www.srbijadanas.com/vesti/kosovo/albanci-doveli-region-u-opasnost-vucic-zagrmeo-ako-nam-posalju-vojsku-na-liniju-sa-srbijom-donecu-2018-12-03


:think:

odluka ima vise varijanti
po rednim brojevima najverovatnije su ove


1.Priznanje Kosova kao nezavisne drzave - sanse za ovo su preko 51%

2.Internacionalizacija problema sa povlacenjem svih Briselskih sporazuma i premestanje KiM u nadleznost UN i rezoluc 1244

3.Proglasenje KiM kao okupirane teritorije

4.Proglasenje ratnog stanja i opste mobilizacije, uvodjenje prekog vojnog suda i vojni udar na KiM sa svim raspolozivim sredstvima i ljudstvom

5.Jos jedna eventalija je u igri - formiranje vojnog saveza sa Rusijom i razmestanje Ruskih trupa UN-a ili KFOR-a na severu KiM

6.Nasilno ogranizovan drzavni udar u Beogradu i promena vlasti koja ce brze bolje da prizna nezavisnost Kosova

Твоје жеље под бројем 2, 3, 4. и 5, а подсвесно желиш и број 6. се никада остварити неће.

Осим у твојој машти.
 
Albanci doveli region u OPASNOST! Vučić ZAGRMEO:

Srpskom narodu na KiM poručio je da se ne ponaša kao Priština i da ne napušta svoje ognjište.

- Nije naše da pretimo nego da molimo, obaveštavamo, pokušavamo da urazumimo, ali to ne znači da ćemo dozvoliti gaženje srpskih ljudi i srpskog ponosa - istakao je predsednik Srbije.

Vučić je istakao da će morati da donese odluku, ako nam Albanci pošalju vojsku na liniju sa centralnom Srbijom.

kakvom centralnom srbijom ??? pa valda sa severnom mitrovicom
Koga ovaj majmuniše !!!
Klasična izdaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
kakvom centralnom srbijom ??? pa valda sa severnom mitrovicom
Koga ovaj majmuniše !!!
Klasična izdaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Па, новоформирана албанска војска неће доћи до реке Ибар, већ ће изаћи на Панчићев Врх.

- - - - - - - - - -

И то на Бадње вече, кад се будемо најмање надали.
 
Bilo je ako siptari posalju ROSU na Sever Kosova, sad na granicu sa Srbijom.... sutra na Beograd.

kosulja.jpg
 
Од ових његових изјава човек или да почне да пије или да се дрогира............ ово се издржати више не може........... л у д а к...........

Da mogu generalima u vojsci i policiji bi pokidao epolete sa cinovima sve bi ih isterao na ulicu.

- - - - - - - - - -

KRETEN !

- - - - - - - - - -



.........

Mafijas, ucenjen za ubistvo Olivera Ivanovica.
 
Albanci doveli region u OPASNOST! Vučić ZAGRMEO:

Srpskom narodu na KiM poručio je da se ne ponaša kao Priština i da ne napušta svoje ognjište.

- Nije naše da pretimo nego da molimo, obaveštavamo, pokušavamo da urazumimo, ali to ne znači da ćemo dozvoliti gaženje srpskih ljudi i srpskog ponosa - istakao je predsednik Srbije.

Vučić je istakao da će morati da donese odluku, ako nam Albanci pošalju vojsku na liniju sa centralnom Srbijom.

- Svi će me napadati kakvu god odluku da donesem, a ja ću morati da živim sa tim. Imamo posla sa ljudima koji nikada nisu bili ni želeli kompromis - rekao je oštro Vučić.

 
Poslednja izmena:
Нисмо ми сада сатерани у ћошак. Сада је сатерана сва српска политика од времна пребацивања надлежности окупираног дела Србије са УН на ЕУ , Бриселскихспоазума итд.до данас. И жути и ови суимали безброј упозорења и захтева да престану да чине то што су чинили, али нису хтели да их слушју. Они су по сваку цену ( буквално) остајали на линији инереса ЕУ, НАТО, САД који су нас бомбардио+овали,окупирали нам део територије и створили ту накараду и травестију коју сматрају државом на нашој окупираној територији.
Требали Србија и Срби да нестану због сопствених политичара и њихове политике ?.
 
Gospodine predsedniče, nismo mi saterani u ćošak, nego Vi.
Saterana je u ćošak popustljiva politika koju ste godinama vodili.
Pošteno je reći da Vi ne umete drugačije i da napustite tu funkciju.
Ili, da u protivnom :
-Proglasite Kosovo okupiranom teritorijom.
-Sa Kosova povučete sve Srbe, da oni ne budu taoci, a ni Srbija taoc zbog njih.
-Sva dokumenta tzv Kosova proglasiti nevažećim, a vlasnike istih kazniti sa 30 dana zatvora, sa proterivanjem iz zemlje na najmanje 10 godina.
-Sva vozila sa kosovskim tablicama, automatski isključiti iz saobraćaja, sa maksimalnim novčanim kaznama.
-Sve funkcionere tzv.Kosova optužiti sa rušenje ustavnog poretka i za njima raspisati poternice.
-Svaka roba sa deklaracijom u kojoj piše Kosovo zapleniti i spaliti.
-Svaki pokušaj šverca preko granice , bilo ljudi ili robe strogo sankcionisati, a za državljane Srbije uhvaćene u tome pooštriti kazne.
-Vojska mora da izadje na administrativnu liniju i svaki pokušaj prelaza da spreči, i oružjem.

E tako se stiče poverenje u državu.
Većina ovih što odlaze vani, ne odlaze samo zato što im je ovde loše, nego odlaze jer ne vide državu tu gde su.

Šta će da nam rade?
Nećemo ući u EU? A sad smo pred vratima?:hahaha:
Bombardovaće nas? Jel to neka novost?
A što se manastira i naših svetinja na Kosovu tiče........Pa ako ovoj civilizaciji nisu potrebni, zašto su toliko potrebni nama?

Stičem utisak da bi vi rado Gospodine Predsedniče sišli sa funkcije, ali se bojite da će bata i njegova družina završiti u zatvoru.
Gospodine Predsedniče, verujte mi bolje bata, nego sutra Vaša deca.
A neko od njih sigurno hoće, jednog dana.
 

Back
Top