K O R O Z Y!!! Je li ko bio?

?

. . .

Gost
Je li ko bio na njihovoj svorci? Ja sam bio u NS-u sinoc i blago receno bilo je PRETERANO!!! Jos samo da na pocetku nisi na pocetku bili skinsi. . .
Ali svirka je bil POKLETO DOBRA!!! Sada mi je samo zao sto nisam mogao da odem i u bgd na koncert. . .
 
Courtney:
. . .:
Courtney:
. . .:
Spaski:
Ej, da li su bili bolji od Vokodloka iz rumunije?

Ja sam otisao kada je Tales of dark zavrsio tako nisam cuo ni Posmrtnu liturgiju ni Korozy

Ja sam bio do samog kraja i bilo je super! a ko su Vokodlok ne znam.
Daj,bre covece CAK I JA sam cula za Vokodlak! :shock:
I najboljima se desava :D
Uf,al smo skromni...
Ili ako hoces moze i "I ja sam covek od krvi i mesa" :D
 
Pa dobro, da li bugari presisase blackere iz Arada?

Da ili ne?

Ne ili da?

Da znam koliko zao treba da mi bude sto sam otisao. Mada me pojede depresy to veche.

I jos nesto...oni klinci sto su bili tamo i nazi bend, to se ne zove vishe "skinhead" nego BONEHEAD.
 
Spaski:
Pa dobro, da li bugari presisase blackere iz Arada?

Da ili ne?

Ne ili da?

Da znam koliko zao treba da mi bude sto sam otisao. Mada me pojede depresy to veche.

I jos nesto...oni klinci sto su bili tamo i nazi bend, to se ne zove vishe "skinhead" nego BONEHEAD.
Treba da zalis jer je svirka bila odlicna i skoro neces videti bolju!
 
Nisam bio ali gleado sam ih na Hellhammeru i onako nisu nesto posebno.
Inace neko je pitao za Vokodlok to je bend iz Rumunije sviraju black imam njihov cd Mass Murder Genesis sa potpisima,imam i slike sa njima.Dobri su mada....
Poz.
Osecam da je Korozy dobro isprasio.KAo sto sam rekao malo su mnogo za moj ukus ja volim malo extremnije.
 
. . .:
Je li ko bio na njihovoj svorci? Ja sam bio u NS-u sinoc i blago receno bilo je PRETERANO!!! Jos samo da na pocetku nisi na pocetku bili skinsi. . .
Ali svirka je bil POKLETO DOBRA!!! Sada mi je samo zao sto nisam mogao da odem i u bgd na koncert. . .
Ja sam bio s tobom na svirci, covece :!: Zar me se ne secas :?: U pravu si :!: Svirka je sjajna, a onaj ko je otisao ranije sa svirke ili nije uopste bio, grdno se z.
Veliki pozdrav za sve fanove Korozy-ja.:twisted:
 
Courtney:
. . .:
Spaski:
Ej, da li su bili bolji od Vokodloka iz rumunije?

Ja sam otisao kada je Tales of dark zavrsio tako nisam cuo ni Posmrtnu liturgiju ni Korozy

Ja sam bio do samog kraja i bilo je super! a ko su Vokodlok ne znam.
Daj,bre covece CAK I JA sam cula za Vokodlak! :shock:

Vokodlok je rumunski Black Metal band koji je 27. marta svirao u NS sa jos nekoliko domacih bandova. Korozy je, ipak mnogo jaci!
 
leprosy:
Courtney:
. . .:
Spaski:
Ej, da li su bili bolji od Vokodloka iz rumunije?

Ja sam otisao kada je Tales of dark zavrsio tako nisam cuo ni Posmrtnu liturgiju ni Korozy

Ja sam bio do samog kraja i bilo je super! a ko su Vokodlok ne znam.
Daj,bre covece CAK I JA sam cula za Vokodlak! :shock:

Vokodlok je rumunski Black Metal band koji je 27. marta svirao u NS sa jos nekoliko domacih bandova. Korozy je, ipak mnogo jaci!

U ******!

Ne, Vokodlok, ma pola tih bendova je meni shit kao celina, ali bubnjar, majko moja, sto me rodi, sunce mu *****, svaka mu dala...

Djavolski dobar

A sta Korozy uopste svira?
 

Back
Top