Александар Вучић: Никада у животу нисам видео Рамуша Харадинаја и са њим причао о под

Da li verujete Aleksandru Vučiću?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
24.414
vac5a1-odgovor-je-lac5be.jpg
 
ХАРАДИНАЈ: Вучић нам је учинио много услуга, он је најпаметнији Србин
26. марта 2018. Србија Оставите коментар

Нови косовски премијер Рамуш Харадинај изјавио је за АП да нема намеру да протерује некога са Косова само зато [то је Србин јер се то не уклапа са нормама ЕУ нити са његовим политичким програмом.

Харадинај је истакао да је ситуација и даље напета између две главне нације на Косову али да Срби све више почињу да увиђају реалност Косова тако да и директно признавање независности и није потребно, јер су њихови (наши) људи већ чланови Владе, чиме је Србија и неформално прилзнала Косово.

Харадинај је рекао да му је драго што је у оваквом историјском тренутнку управо Вучић на челу Србије јер до сада нико албанској страни није направио толико уступака и услуга.

https://www.srbijadanas.net/haradinaj-vucic-nam-je-ucinio-mnogo-usluga-on-je-najpametniji-srbin/
 
Ovo je kao anketa, ne verujemo Vucicu jer verujemo Haradinaju. :lol:

Vucicu se ima zameriti mnogo stvari, ali ono sto je on nasledio posle niza mamlaza od Slobe do Tadica, za to bi vam malo bio i Vladimir Vladimirovic u paketu sa Kisindzerom i gospodjom Tačer.
Ja znam da Srbija u vaterpolu i basketu kao i nekim drugim sportovima uvek jurisa na medalju, ali sto se tice ekonomije i politike, to vam je kao da od coveka na infuziji ocekujete medalju sa Olimpijade.
Zato smirite dozivljaj jer da boljeg i sposobnijeg imate on/ona bi vam vodili drzavu.
 
Ne volim Vucica, ali verujem mu kada kaze da nece potpisati priznanje Kosova. Verujem da je zabluda da je on zbog toga doveden na vlast kao i da je zabluda da su ga dovele neke tajne sluzbe stranih drzava... Dovele su ga ove nase... Tako da mislim da ce Vucic imati jos vecu posrsku naroda... Tacnije manje ce ga mrzeti nas narod kada se jos vise bude konfrontirao sa zapadom... A hoce vrlo brzo... Ne brini narode, nas je...
 
Ne volim Vucica, ali verujem mu kada kaze da nece potpisati priznanje Kosova. Verujem da je zabluda da je on zbog toga doveden na vlast kao i da je zabluda da su ga dovele neke tajne sluzbe stranih drzava... Dovele su ga ove nase... Tako da mislim da ce Vucic imati jos vecu posrsku naroda... Tacnije manje ce ga mrzeti nas narod kada se jos vise bude konfrontirao sa zapadom... A hoce vrlo brzo... Ne brini narode, nas je...

Svi su oni bili nasi, neki pametniji od drugih, ali ne dovoljno jer vidimo rezultate.
Zabluda je ako neko misli da su eto oni na vlasti toliki izdajnici da mrze svoju zemlju i svoj narod.
 
Svi su oni bili nasi, neki pametniji od drugih, ali ne dovoljno jer vidimo rezultate.
Zabluda je ako neko misli da su eto oni na vlasti toliki izdajnici da mrze svoju zemlju i svoj narod.

Vole je na jedan potpuno pogresan nacin... Unistava nas ta ljubav...
 
Aleksandar je dobar čovek i Titin pionir. Oni nikad ne lažu. A poslao je mojoj mami i 3000 dinara i pismo da se dopisuju:D

Trebao je penzionerima spojiti u jedno pismo tj kovertu i novac :lol:

Kad vec podmicuje otvoreno onda nek to i ima takvu formu - kovertiranu = pismo sa slikom Predsednika i 25 evrića...al sve po 5 da deluje više :klap:


.
 
Vucic valjda pregovara sa Tacijem, a ne Haradinajem.

Al sa Haradinajem pregovara poligrafisani...Radoičić:

Screenshot_7-800x450.png


...kojeg Vučić čas vidi čas ne vidi...čas zna čas ne zna... :think:

..

- - - - - - - - - -

Mozda ono, ne moze da ga gleda ocima, pa...

A možda se i sa njim samo dopisuje ko s penzionerima...:think: a poštar je bio Radoičić...:klap:

Samo malo više keša pere s njim i Tačijem nego 25 evrića opranih kroz drhtave penzionerske ruke...:think:


...
 
:think:


Александар Вучић: Никада у животу нисам видео Рамуша Харадинаја и са њим причао о подели Косова
http://www.nspm.rs/hronika/aleksand...adinaja-i-sa-njim-pricao-o-podeli-kosova.html



Ovo kaže lik koji je rekao i da (Haradinajevog zemu) Radoičića nikad nije video...pa posle saznasmo da ga je video XY puta...:think::whistling:


...

Razlika zimedju `Aradinaja i Tacija "Zmije: je u cemu ...?


U "vidjanju" ...?

Da li je smeo da ih prioupita i o :


trgovina-organima1.jpg


43025_haradinaj-8_iff.jpg
 
Ovo je kao anketa, ne verujemo Vucicu jer verujemo Haradinaju. :lol:

Vucicu se ima zameriti mnogo stvari, ali ono sto je on nasledio posle niza mamlaza od Slobe do Tadica, za to bi vam malo bio i Vladimir Vladimirovic u paketu sa Kisindzerom i gospodjom Tačer.
Ja znam da Srbija u vaterpolu i basketu kao i nekim drugim sportovima uvek jurisa na medalju, ali sto se tice ekonomije i politike, to vam je kao da od coveka na infuziji ocekujete medalju sa Olimpijade.
Zato smirite dozivljaj jer da boljeg i sposobnijeg imate on/ona bi vam vodili drzavu.

Nista on nije nasledio od Slobe,sve je zakuvao tada sa njim,a i sada vodi neku takvu politiku,da se samo on nesto pita mimo sveta.Pa svet nece 2x da sisa vesla,upoznali su oni njega dobro.
 

Back
Top