ANKETA: Ko bi bio najbolji selektor umesto Mladena Krstajica?

KO BI BIO NAJBOLJI SELEKTOR SRBIJE?

  • Slavisa Jokanovic

  • Dragan Stojkovic Piksi

  • Veljko Paunovic

  • Vladan Milojevic

  • Aleksandar Stanojevic

  • Mladen Krstajic

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

DjomlaSPLAT

Ističe se
Poruka
2.037
Kad se vec uveliko prica o smeni Kostajica, ajd' odradimo jednu anketu. Sta vi mislite, ko je najbolje resenje za selektora Srbije? Glasajte u anketi.
selektori-srbije-339x192.jpg

Za sad je Piksi najblizi.

Ja sam za Jokanovica. Ali od toga verovatno nema nista. Kad se uzme u obzir kakve ljude imamo na celu saveza. Retko koji normalan covek zeli da ima bilo kakva posla sa njima.
 

Prilozi

  • selektori-srbije-339x192.jpg
    selektori-srbije-339x192.jpg
    18,4 KB · Pregleda: 7
Poslednja izmena:
Lose teme se otvaraju a dobre se gase..... sta je sa fudbalskim kvizom jedno vreme je bio ultra aktuelan. nije se onako lako trebalo odustati ni od TIP lige....

Sto se tice TIP lige, nema svrhe da igramo samo nas cetvorica. A za fudbalski kviz se slazem. Bilo je bas super na forumu dok je on trajao. Svakako, bilo bi lepo da se ta tema ponovo aktivira. Evo, ako zelis imas ti cast da postavis pitanje i tako ponovo pokrenemo kviz. Kviz bi na neki nacin, mogao i da se izreklamira na forumu.
 
Poslednja izmena:
Sotir zvani djubre ---Postovani Sotire (mislim da je to dovoljno).Ti se zalis,kako je malo reci o fudbalu,na ovom Forumu.Mislim da gresis.Tog fudbala,odnosno pricama
na tu temu,je toliko,da mi se i sam fudbal,kao jedan od sportova,zgadio.Zasto nasoj omladini,ne damo mogucnost,da se bavi i nekim misaonim sportom.Sta je sa
sahom.? Mi,nekadasnja jugoslavija,decenijama smo bili druga sahovska sila u svetu.Prva je bio Sovjetski Savez,a mi smo bili,odmah iza njih.Imali smo sahovske
igrace,svetske klase.Nasa standardna cetvorka u reprezentaciji,bili su Velemajstori: Svetozar Gligoric (kandidat za prvaka sveta),Alleksandar Matanovic,Bora Ivkov,
Dr.Trifunovic i Vasja Pirc.Hajde da radimo na tome,da nasa omladina pocne osim nogu,ruku,bejzbol palice...da upotrebljava i svoje glave,svoju pamet.Sahovska igra
je stra hiljadama godina.U Rusiji, Sah je obavezan predmet u srednjim skolama.Bas zbog toga,Rusija je i danas vele sila u tom misaonom sportu.Zadnjih dvadesetak
godina,Sah kao sport,potpuno je zanemaren,sve karte su bacene na masovni sport,koji na zalost,odnosi svoje zrtve,na Stadionima sirom Balkana.!
 
A taj jedan je?

Jokanovic.
Krstajic je amater,kao i Stanojevic,Piksi,Miloje i Paunovic su treneri u pokusaju...
Paunovic ima neki rezultat ali sa klincima ali razlika izmedju tih selekcija i vodjena takve ekipe i A tima je nebo i zemlja.
Jokanovic ako ima i malo pameti nece prihvatiti posao,najverovatnije da ce Piksi koji je sklon kriminalu...
 
Kad se vec uveliko prica o smeni Kostajica, ajd' odradimo jednu anketu. Sta vi mislite, ko je najbolje resenje za selektora Srbije? Glasajte u anketi.
selektori-srbije-339x192.jpg

Za sad je Piksi najblizi.

Ja sam za Jokanovica. Ali od toga verovatno nema nista. Kad se uzme u obzir kakve ljude imamo na celu saveza. Retko koji normalan covek zeli da ima bilo kakva posla sa njima.

neko drugi
 
Muslin

nemojte da zaboravite coveka koji nas je odveo na prvenstvo u fudbalu a onda ga drzavna fudbalska mafija smenila da progura svoje interese jer nije dao da se korumpira u te iste dilove

Upravo tako,Jedini koji zaista moze nesto da ucini,i koji je vec napravio mnogo sa nasom reprezentacijom,takva kakva je (mnogo imena a nigde nije bilo igre).Covek ih slozio,podigao im moral,uklopio igrace i sutnuse ga da bi se neki levi igraci bolje prodali,a na stetu reprezentacije.
Ali prvo oterati rukovodstvo FSS pa dovesti Muslina,mislim da on nece prihvatiti ponovo to mesto dok su oni na celu.
 
A kakvu je on igru doneo? Kad je tadic igrao i pogadjao mitra i mi smo nesto radili u protivnom kao pogubljene ovce bez imalo ideje. Mi smo prosli uprkos njemu vise nego zahvaljujuci njemu. Nije dao nekim menadzerima da se mesaju da bi mogli njegovi. Manite nas te postenjacine jednom za svagda. To sto je zamenjen totalnim dunsterom je druga prica i govori o savezu. Ali on nikada vise ako imaju imalo mozga( u sta sumnjam).
 
Sto se tice predlozenih.

Jokan je dva puta usao u Pl, igrao LS ako se secam sa onim izraelcima ali u Fulamu je napravio losu selekciju za dobre pare i nije za tri-cetiri meseca uspeo da uigra tim. Zbog toga sam malo skeptican da bi se snasao.

Piksi je trener u jednoj ipak dalekoj periferiji iako su solidna imena tamo prodefilovala ali ipak pitanje je da li ce se snaci u Evropi. Velika nepoznanica.

Miloje ima dve dobre evropske sezone,pokazao je da ume da slozi tim i izvuce max od prosecnih igraca ponekad ali realno je i par puta bas lose reagovao. Drugim recima trazi se i uci sto je ok za Zvezdu koja ima situaciju da dominira u drzavi i mirna je sa te strane ali repka je nesto drugo. Veca odgovornost,drugaciji pritisak.

Isto vazi za Stanoja. S tim sto se ne secam da je nesto pfc briljirao u evropi iako su bili u grupama. Domaca liga je posebna vrsta blata i uspesi tu imaju nikakvu tezinu za obojicu.
Paun ima svetsku titulu sa klincima sto znaci da ume, ali je posle otisao i on u neke periferne sredine i opet nisam siguran da mu je to donelo potrebno iskustvo.
Od svih ovih ipak bih izmedju njega i jokana birao, ali bih najradije nekog dokazanog makar i stranog makar i skupog. Treba malo i imidz graditi.
 
Poslednja izmena:
Upravo tako,Jedini koji zaista moze nesto da ucini,i koji je vec napravio mnogo sa nasom reprezentacijom,takva kakva je (mnogo imena a nigde nije bilo igre).Covek ih slozio,podigao im moral,uklopio igrace i sutnuse ga da bi se neki levi igraci bolje prodali,a na stetu reprezentacije.
Ali prvo oterati rukovodstvo FSS pa dovesti Muslina,mislim da on nece prihvatiti ponovo to mesto dok su oni na celu.

Muslin je u svetu fudbala poznat kao neko ko uzima pare od igraca i menadzera...
Njegov uspeh u reprezentaciji nije plod njegovog znanja,vec toga da je Tadic igrao u odlcnoj formi,cim je Tadicu pocela da pada forma igra je postala ocajna...
 
А шта је са Тумбаковићем на пример? Био је најуспешнији тренер Партизана. А тренутно Црна Гора са њим игра одлично.

Tumbaković..:rotf::rotf::rotf::rotf: Ne verujem. Isto kao i slepac Stanojević.
Jokanović od gore navedenih jedini nešto vredi, mada ja glasam za Radomira.
 

Back
Top