Ко је убио Оливера?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
Ускоро ће годину дана од убиства Оливера Ивановића, а још увек не знамо ко је убио Оливера Ивановића.

Шта каже истрага?

Имате ли податке о убиству овог Српског политичара?

Ко је имао интерес и зашто да убије Оливера?

Ко је осумњичен?

Шта зна Тужилаштво Србије?

Шта зна тужилаштво покрајине?


Који мотив може да има неко да убије Оливера?

Да ли је било претњи и најава убиства?

Да ли се Оливер плашио за свој живот? ДА ли му је неко отворено претио?


Ако јесте, Ко?
 
Само годину дана је прошло и не знамо убице Оливера Ивановића.

Прошло је пар година од убиства певачице а ни за њу не знамо ко ју је убио.


Можда је проблем у Српском тужилаштву? :think:

Полицији? :think:
 
Е, свашта од тебе!!! Каква је, бре, ово тема??? Па нисмо ми овде на форуму ИСТРАЖНИ ОРГАНИ........ неозбиљан си.........

Нисмо ми истражни органи, али је тема политичка. Оливер је био политичар.

Нисмо истражни органи али ми свакодневно на форуму истражујемо и закључујемо заједничким снагама и извлачимо квалитетне закључке.

Свака отворена тема је истраживање те теме.



Шта мислиш, Мито, ко је имао мотив да усмрти Ивановића?
 
tenor.gif
 
Ubio ga je Mi6...a time indirektno ili direktno i svi oni koji sluze Mi6-u u Srbiji...a znamo vec koji su to...nije tesko pogoditi...

Takodje...
Iz onog jucerasnjeg obracanja Saše Jankovića (ne ulazeci u njegovu namazanost...), gde je on preneo šta je rekao Tužilaštvu, dakle zvanicno..., jasno je da je Oliver Ivanović neposredno pred ubistvo rekao lično Vučiću a jos vaznije i BIA-i ko mu preti i to poimence nabrojao sve...(a nekim "cudom" posle ubistva su ti likovi napredovali u SNS podruznici tj "Srpskoj Listi"...)

I sad sam siguan da je to Oliver rekao ne jer je ocekivao pomoc od doticnih satrapa i sluzbenika Mi6-a...vec upravo da bi im rekao - GOSPODO ZNAM ŠTA MI SA SVOJIM Mi6 GOSPODARIMA SPREMATE I OVIM UKAZIVANJEM NA TO BACAM VECNO PROKLETSTVO NA VAS !

Dakle Oliver je znao da ce biti ubijen i znao je ko mu sprema ubistvo...i otisao je i pogledao ih u oci i rekao sve!
Hvala mu na tome!
A Srbiju i Srbe nek je sramota sto su dozovili da ga ta Mi6 hobotnica koja vlada Srbijom ubije...

...
 
Poslednja izmena:
Нисмо ми истражни органи, али је тема политичка. Оливер је био политичар.

Нисмо истражни органи али ми свакодневно на форуму истражујемо и закључујемо заједничким снагама и извлачимо квалитетне закључке.

Свака отворена тема је истраживање те теме.



Шта мислиш, Мито, ко је имао мотив да усмрти Ивановића?

Мислим да јавност па тако ни ја нисмо довољно упознати са оним ШТА ЈЕ ЗАПРАВО РАДИО ОЛИВЕР ИВАНОВИЋ - када би знао детаље онога што је он радио можда бих и могао наслутити ко би прижељкивао његову смрт............овако је бзвз.......
 
Poslednja izmena:
Нисмо ми истражни органи, али је тема политичка. Оливер је био политичар.

Нисмо истражни органи али ми свакодневно на форуму истражујемо и закључујемо заједничким снагама и извлачимо квалитетне закључке.

Свака отворена тема је истраживање те теме.



Шта мислиш, Мито, ко је имао мотив да усмрти Ивановића?

Šta misliš ko ubi Kenedija,a bio je političar većeg kalibra?
Preko pola veka je prošlo a i dalje nemamo kvalitetan odgovor?
Zašto osta u Makarsku 1978,umesto da zapališ vozom recimo za Cirih?
A nije loše da postaviš temu o Srbiji,bilo bi pametnije.
Sve su to pitanja i traže odgovore.Sada navali sa predlozima.
 
Vratimo se malo par meseci u rikverc:


Poseta znak bliske saradnje: Predsednik Srbije dočekao direktora britanske Obaveštajne službe
https://www.srbijadanas.com/vesti/i...ktora-britanske-obavestajne-sluzbe-2018-02-08
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa direktorom Obaveštajne službe Velike Britanije (Secret Intelligence Sevice - SIS/SIS, MI6/MI6) Aleksom Jangerom s kojim je razgovarao o saradnji obaveštajnih službi dveju zemalja.

Dakle neke 2,3 nedelje posle ubistva Olivera Ivanovica... :whistling:


Ako Vučić nema veze sa ovim ubistvom - onda neka se ogradi od Mi6-a, koji ocigledno ima veze sa istim.
Neka izadje i kaze "Jeste ja sam radio i radim za Mi6 godinama gotovo dve decenije...ali ja nisam deo atentata na Olivera Ivanovica koji su oni izveli"
Sve ostalo je šuplja priča...


...
 
Poslednja izmena:
Stalno postavljas pogresna pitanja, Egonja. Besmislena pitanja u ovom besmislu. I sam razumes da si deo tog besmisla, deo sistema, deo problema? :eek:

Mene interesuje mnogo bitnije pitanje? Ko je nama, glupom narodu, postavio Sir Olivera za velikog Vozda???

Sir-Oliver.png


_nobody_



Pogledati sliku iz galerije iz ovog linka:

EKSKLUZIVNO Tajna Vučićevog kabineta
https://www.blic.rs/vesti/politika/ekskluzivno-tajna-vucicevog-kabineta/nny9h9j?image=14

I nadji zanimljiv naslov na toj polici u Vozdovoj biblioteci u kabinetu...

:whistling:
 
Poslednja izmena:
Мислим да јавност па тако ни ја нисмо довољно упознати са оним ШТА ЈЕ ЗАПРАВО РАДИО ОЛИВЕР ИВАНОВИЋ - када би знао детаље онога што је он радио можда бих и могао наслутити ко би прижељкивао његову смрт............овако је бзвз.......

Ја мислим да се ти бојиш истине.
 
Sta zna glupi SerBski Narode napaceni, a sta to pise Veliki Nemacki Filozof Tolstojevskij, Josif Visarionovic!

I a Vojvoda Stepa Stepinac je svasta pisao, vidimo to u sabranim delima na ovom snimku! :aha2:

U3Gk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTUdFN01EQV8vOWNjNzJjNDQ2YjBmMTQ2YjlkNDkzNTEyN2QyZGNjN2IuanBlZ5CBoTAB


_nobody_

Crvena knjiga sa zlatnim slovima...najupecatljivija na toj polici...
A zasto...sta nam to govori i kakvu poruku šalje...
Pa govori nam nesto iz Vozdove podsvesti...:rtfm:


...
 
Vratimo se malo par meseci u rikverc:


Poseta znak bliske saradnje: Predsednik Srbije dočekao direktora britanske Obaveštajne službe
https://www.srbijadanas.com/vesti/i...ktora-britanske-obavestajne-sluzbe-2018-02-08


Dakle neke 2,3 nedelje posle ubistva Olivera Ivanovica... :whistling:


Ako Vučić nema veze sa ovim ubistvom - onda neka se ogradi od Mi6-a, koji ocigledno ima veze sa istim.
Neka izadje i kaze "Jeste ja sam radio i radim za Mi6 godinama gotovo dve decenije...ali ja nisam deo atentata na Olivera Ivanovica koji su oni izveli"
Sve ostalo je šuplja priča...


...

Јесу ли га врбовали ономад, кад је радио у гвожђари у Лондону?

- - - - - - - - - -

Šta misliš ko ubi Kenedija,a bio je političar većeg kalibra?
Preko pola veka je prošlo a i dalje nemamo kvalitetan odgovor?

И Кењедија скењали МИ6?

:think:
 
Јесу ли га врбовали ономад, кад је радио у гвожђари у Лондону?

:think:

Mislim da da...jos kao studenta i SRS jugenda...

Dakle i kad je najvise Srbovao ("100 za 1")...i kad je bio Ministar Informisanja u vreme bombanja i ubistva novinara...pa sve preko 12. Marta...kad ne slucjano je tracavi Toma nacuo da kad nekog boli noga taj brzo skonca...Sta mislis odakle Tomi takva "providjenja"...a s obzirom da govorimo o tadasnjoj SRS tvrdjavi Zemunu...tj komsijama im iz Šilerove... odakle nam i dodje sadasnja Vlast...:whistling: Eto ti i politicke pozadine...dugorocno Mi6 isplanirane...
Znaci vec 2 decenije minimum...on je upregnut u uzde Mi6-a

...
 

Back
Top