Slanje mejlom vece video zapise van zemlje da li je legalno?Skidanje torenta u EU?

DaRkGuitaRist88

Ističe se
Poruka
2.943
Slanje mailom vece video zapise van zemlje da li je legalno?

Zmam da npr u nemackoj skidanje torenta je strogo kaznjivo, ne samo u nemackoj vec i u skoro bilo koju zemlju clanice eu tako da me zanimaju sledece stvari...

Da li slanjem veceg video zapisa mejlom od 500mb do 1gb npr film ili epizoda serije moze da prodje ne kaznjivo, bezbedno ako saljemo nekom negde van za nas a i za onog kome smo poslali?

I jos nesto ako nekom saljem disk npr rezan disk ili externi hard disk sa nekim video zapisima itd da li moze to da prodje granicu itd...?

Bas me zanima da li moze tako da se salje i prima posta bez nekih posledica i slicno?
 
Poslednja izmena:
Koji mejl servis ima kapacitet za slanje od 1GB? Baš bih voleo da znam.

Pokušaj sa nekim besplatim upload servisom za čuvanje podataka, pa pošalji link osobi x da to preuzme.

Ništa se više ne šalje preko granice kočijama, nema potrebe za tim. Malo koristiš mozak i čuda se dešavaju...

wetransfer
 
Skidanje Torrentom nije kažnjivo,ali jeste kada te programe umnožavaš i prodaješ.E sad ima i raznih sajtova,gde je dozvoljeno skidanje,a ima i onih gde nije.Zasad u Srbiji to jos nije kažnjivo,ako skidaš za sebe.Mada su najavili neke promene u korišćenju Torrenta.Videćemo kako će to biti.
https://www.b92.net/tehnopolis/komentari.php?nav_id=1030897
 

Back
Top