Online posao

Armin Manic

Početnik
Poruka
7
Zdravo svima !
Ne zelim previse da razvlacim pitanje,zato cu samo kratko da pitam jednu stvar. :D Da li ima neko da je radio online posao u vidu chat supporta ili nekog drugog oblika virtuelnog asistenta (za strance,naravno)? Naisao sam na neke oglase gde pozivaju osobe sa tecnim znanjem nemackog jezika da rade neki vid tog asistiranja od kuce,tipa chat support i odgovaranje na telefonske pozive,bira se radno vreme sa tim da uskladis da imas minimum 20 sati nedeljno,cini mi se kao fina stvarcica za nas koji trenutno nemamo stalan posao,pa me zanima da li neko ima iskustva sa tim da podeli. Hvala vam svima unapred i zelim svima ugodan dan.
 
Zdravo svima !
Ne zelim previse da razvlacim pitanje,zato cu samo kratko da pitam jednu stvar. :D Da li ima neko da je radio online posao u vidu chat supporta ili nekog drugog oblika virtuelnog asistenta (za strance,naravno)? Naisao sam na neke oglase gde pozivaju osobe sa tecnim znanjem nemackog jezika da rade neki vid tog asistiranja od kuce,tipa chat support i odgovaranje na telefonske pozive,bira se radno vreme sa tim da uskladis da imas minimum 20 sati nedeljno,cini mi se kao fina stvarcica za nas koji trenutno nemamo stalan posao,pa me zanima da li neko ima iskustva sa tim da podeli. Hvala vam svima unapred i zelim svima ugodan dan.

На жалост, конкретно са тим пословима немам искуства. Радио сам додуше дизајн једно време, лепе парице. Поштено и на време плаћано. Али на то не може да се рачуна као на плату која редовно стиже. Некад ја зајебем ствар па радим по 16 попракви, то потраје данима... Па треба бити виртуоз у распоређивању сваког евра. Јер нема пара док не добију готов производ, у беспрекорном стању.
Не чекај ти хвалоспеве и подршку по форумима, већ пробај. Аплицирај. То ти је мој савет. Ја сам доста послова искулирао због тога кад сам био млађи, не знам никога ко је радио у тој фирми или бранши... Па шта? Ти буди први. Сад тако размишљам.

Ако си чврсто решио да правиш кокошију чорбу, не постоје маторе коке.
 

Back
Top