Srbija zeli organizaciju Mundijala 2030 !

fanstebre

Poznat
Poruka
7.952
Srbija želi organizaciju Mundijala 2030! Procurele informacije o zajedničkoj kandidaturi sa Grčkom, Rumunijom i Bugarskom
https://www.telegraf.rs/sport/fudba...j-kandidaturi-sa-grckom-rumunijom-i-bugarskom

Srbija želi organizaciju Svetskog prvenstva 2030. godine! Ova informacija o zajedničkoj kandidaturi potvrđena je Telegrafu iz izvora bliskih predsedništvu Srbije.

Naime, posle sastanka lidera u regionu, očigledno je dogovoreno da Srbija, Grčka, Rumunija i Bugarska podnesu zvaničnu kandidaturu za organizaciju ovog takmičenja.

Do sada su zajedničku kandidaturu organizaciju Mundijala 2030. podneli Urugvaj, Argentina i Paragvaj, kao i Maroko, koji samostalno želi da organizuje najveće fudbalsko takmičenje.

Očekuje se da uskoro zajedničku kandidaturu podnesu Kamerun i Egipat, kompletno Ujedinjeno kraljevstvo sa Republikom Irskom, kao i Španija i Portugalija iz Evrope, ali i Južna i Severna Koreja, Kina i Japan.

Uskoro opširnije...
_______________________________________________________________________


E svasta.... :whistling: Sta li je smislila banda balkanska....
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, samo ne postoji niti jedan pristojan stadion u Srbiji ni sredstava da se izgradi, niti bi ikome takav trebao posle, ali koga to briga, nije kao da imamo gomilu drugih prečih stvari da se urade.

Да не буде да се и тамо нисмо гурали... иако нам није место.
Ко на сајму аутомобила. Имам једва за карту и доручак, а критикујеш дизајн Бугатија...
 
predsednikova navika da obecava nemoguce.

i ako ponekad to nemoguce prevazilazi i sf filmove.

odlicna prilika za maznuti jos puno para, oko investitora, gradnje, a potom izgubiti mundijal i reci pokusali smo , mi smo moralni pobednici ...


ovaj put je prevazisao sebe

- - - - - - - - - -

Pa dobro, samo ne postoji niti jedan pristojan stadion u Srbiji ni sredstava da se izgradi, niti bi ikome takav trebao posle, ali koga to briga, nije kao da imamo gomilu drugih prečih stvari da se urade.

a za bolesnu decu ce i dalje narod da skuplja sredstva...


kako ne smisle da kupe opremu potrebnu za to oca im lopovskog prevarantskog...
 
Uuuu lepa vest :ok: Daj Boze da bude

Ne daj Boze da bude.

1. Prljavi smo i nedostojni za strane turiste. Gradovi nam izgledaju kao u Indiji. Realno, Srbija i Bugarska su, sto se lepote gradova tice, ako izuzmemo Vojvodinu, evropski Bangladesi. Od nas je gora samo Albanija.
2. Lopovski mentalitet funkcionera rezultirace da se nezajazljivo krade na izgradnji stadiona. Pokusace svasta da se smuva - sitno i krupno, a FIFA ce to skontati i jebati nam milosnu majku, pa cemo kukati kako je svetska zavera opet protiv nas. Na primer, ako negde beton treba da bude 15 cm, mi bi ukrali 3 cm. Dobili bi lovu za kvalitetne, recimo, slavine, a kupili bi najgori bofl od nekog snabdevaca tajkuna bliskom vlasti. Namestanje tenderera je spiritus movens srpske (kvazi)ekonomije. Mi smo ubedjeni da cemo zajebati FIFA inspektore, sto se nece desiti, pa cemo da kmecimo u starom dobrom ritmu kad provale nasu jajarsku logiku.
3. Pretpostavljam da bi samo Beograd bio domacin, sto je uzas. Pojacava beogradizaciju. Nacionalni stadion treba da se izgradi u nekom vecem gradu u Vojvodini ili uzoj Srbiji, van Beograda.
4. Jos nam je prisutan komunjarski mentalitet, pa bi gradili stadion sa usranom atletskom stazom, na sveopstu sramotu pred celom planetom. Ne bi me cudilo da nas suspenduju zbog lose organizacije jer bi probili sve rokove.

Mi treba da organizujemo prvenstva u kosarci, rukometu, odbojci, vaterpolu, atletici, tenisu... Soccer je za nas visa matematika, jer smo cemer i beda.

Ovo je jos jedna patka govne.ta sa vlasti. Zao mi je Grka i Rumuna. Mogli su da organizuju prvenstvo, a zbog nas i Bugara im niko normalan nece to dopustiti.
 
Poslednja izmena:

Back
Top