Šok koridor

na jednom blogu su bili linkovi ka SVIM epizodama Sok Koridora. Negde pre 7 8 godina sam ih imao sve sacuvane na kompu. Ali kako je vrisnuo, tako sam izgubio sve te podatke. Nikad necu prezaliti sto ih nisam sacuvao negde drugde :(
 
na jednom blogu su bili linkovi ka SVIM epizodama Sok Koridora. Negde pre 7 8 godina sam ih imao sve sacuvane na kompu. Ali kako je vrisnuo, tako sam izgubio sve te podatke. Nikad necu prezaliti sto ih nisam sacuvao negde drugde :(

Jel i dalje postoji taj blog? Jbg dešava se, zato sve što smatram vrednim i retkim čim skinem narežem na DVD. Ponešto čak i držim onlajn, za svaki slučaj.
 
postoji, i slao sam mail vlasnikui bloga, ali ni on vise nema snimke, bas steta...
u svakom slucaju nasoj javnosti fali emisija poput koridora

Tja šta znam, kakvo je stanje stvari baš i ne znam da li toliko fali. U ono vreme je baš pomerala granice ali generalno danas i nisam siguran da je neophodna. Jednostavno dostupnost informacija je velika a isto tako Radivojević se nije proslavio svojim filmom nego se više posrao na ceo dotadašnji rad.
 

Back
Top