Doniranje organa

Pogrešno uverenje. Nisam član ni jedne organizacije, a posebno ne plaćeni član. Ovo je tema od izuzetnog društvenog značaja, moj rođak je oboleo i znam koliko je takvim bolesnicima život težak, kompleksan i neizvestan. Da se polemiše na teme koje takođe mogu imati značaja i izazvati kontradiktorne stavove učesnika, iznela bih svoj stav bez zamisli da dotičnu osobu optužujem da je pripadnik NVO.

i moji rodjaci su umrli, jer nisu dobili adekvatan medicinski tretman..ni ja za svoju diskus herniju ne dobijam adekvatan medicinski tretman. tacno je da ja ne mogu da umrem od diskus hernije, ali od moje disksu hernije i mog oblika mogu da ostanem invalid. placam sama svoje lecenje, kada mi zatreba i to novcem, zasto bih ja davala besplatno..ni krv ne dajem, a dacu krv kada dobijem za to adekvatnu novcanu nadoknadu, jer kao sto rekoh i ja placam lecenje novcem, pa isto tako ocekujem novac za moju krv i adekvatan medicinski tretman diskus hernije za mog zivota u zamenu za organe nakon smrti. mrtve rodjkake ne mogu da podignem iz mrtvih.

- - - - - - - - - -

ova ispitiuje po 4umu ko je voljan da da oprgane, pa da ga uzmu u obzir za njenog rojdaka.
 
i moji rodjaci su umrli, jer nisu dobili adekvatan medicinski tretman..ni ja za svoju diskus herniju ne dobijam adekvatan medicinski tretman. tacno je da ja ne mogu da umrem od diskus hernije, ali od moje disksu hernije i mog oblika mogu da ostanem invalid. placam sama svoje lecenje, kada mi zatreba i to novcem, zasto bih ja davala besplatno..ni krv ne dajem, a dacu krv kada dobijem za to adekvatnu novcanu nadoknadu, jer kao sto rekoh i ja placam lecenje novcem, pa isto tako ocekujem novac za moju krv i adekvatan medicinski tretman diskus hernije za mog zivota u zamenu za organe nakon smrti. mrtve rodjkake ne mogu da podignem iz mrtvih.

- - - - - - - - - -

ova ispitiuje po 4umu ko je voljan da da oprgane, pa da ga uzmu u obzir za njenog rojdaka.
Ružno je da tako nešto i pomislite, moj rođak "deli sudbinu" kao i ostali pacijenti. Žao mi je zbog Vaše bolesti i želim Vam da dobijete kao i svi adekvatan tretman. Jasno mi odakle datira Vaša ogorčenost.
 
Неолиберална фарма органа
Нек живе Амерички Банкари

Пијте, пушите... Рацку им оставим, а и то тек кад умрем
Јбг... Треба мени

- - - - - - - - - -



Све што треба је да се опустиш
Помисли само на неке тамо ликуше што га примају и још свршавају.
Е па њима у инат
Ако треба помоћ пиши телефон нула шест четри...

evo trenirala sam od jutros, skoro pa mi je uspelo :zag:
 
Туђе органе нећу и тачка.

Што се тиче мојих органа, кад рикнем, али кад рикнем баш 100% (али не да ме прогласе мртвим, а ја још жив)

значи кад будем мртав и бео, онда могу да ме черупају до миле воље, могу да праве и сапун од мене, ако им је баш толико стало.

Пре две године смо о свему овоме расправљали на теми коју је поставила "госпођица" и тамо смо сви запевали донаторску химну "Ево ти срце на длану".

"Ево ти срце на длану

узми га нек буде твоје

ево ти душа и тело

ево ти све што је моје!"

Звучна подлога, акустични оквир и музичка надоградња за ову тему:

 
Туђе органе нећу и тачка.

Што се тиче мојих органа, кад рикнем, али кад рикнем баш 100% (али не да ме прогласе мртвим, а ја још жив)

значи кад будем мртав и бео, онда могу да ме черупају до миле воље, могу да праве и сапун од мене, ако им је баш толико стало.

Пре две године смо о свему овоме расправљали на теми коју је поставила "госпођица" и тамо смо сви запевали донаторску химну "Ево ти срце на длану".

"Ево ти срце на длану

узми га нек буде твоје

ево ти душа и тело

ево ти све што је моје!"

Звучна подлога, акустични оквир и музичка надоградња за ову тему:

Kad budeš ''mrtav i beo'', tvoji organi nisu više upotrebljivi.Da bi se organ iskoristio, mora da bude ''živ'',još uvek topao i sa znacima svežine, znači i da postoji neka šansa da i ti oživiš ako ga ne izvade.Ali ne brini, ako budeš išao u hitnu sigurno nećeš oživeti.
 
Kad budeš ''mrtav i beo'', tvoji organi nisu više upotrebljivi.Da bi se organ iskoristio, mora da bude ''živ'',još uvek topao i sa znacima svežine, znači i da postoji neka šansa da i ti oživiš ako ga ne izvade.Ali ne brini, ako budeš išao u hitnu sigurno nećeš oživeti.

Брадо у потпуности се слажем с тобом, а пре него што нас скембају ови из Хитне идемо у град:

 
Tim japanskih hirurga odaje poslednju počast mladoj osobi koja je donirala svoje organe

DrzDASbX4AAZYKo.jpg
 

Back
Top