Prognoza : PSŽ - Crvena zvezda

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.291
Fudbaleri Crvene zvezde su pre dve nedelje "odoleli" Napoliju pred krcatom "Marakanom", ali susret sa Pari sen Žermenom na njihovom "Parku prinčeva" je izazov više.
Skupoceni tim Tomasa Tuhela jedan je od glavnih pretendenata na trofej kojim im je prethodnih godina izmicao, a nadaju se da bi ove sezone mogli da postanu "krunisani" s novim trenerom i uigranijim napadačkim triom - Mbape, Nejmar i Kavani.
U mislima igrača Zvezde i ovoga puta će i ovoga puta, pre svega, biti odbrana sopstvenog gola, a videćemo da li je mogu i da naprave veliko iznenađenje...

Očekivani sastavi:

PSŽ: Areola - Menije, Tijago Silva, Kimpembe, Bernat - Verati, Rabio - Mbape, Nejmar, Di Marija - Kavani.

ZVEZDA: Borjan - Stojković, Savić, Degenek, Rodić - Krstičić, Jovičić - Srnić, Čaušić, Marin - Ben.

Meč sudi Artur Dijaš iz Portugala.
http://mondo.rs/a1136324/Sport/Fudb....-kolo-Liga-sampiona-UZIVO-prenos-na-RTS.html



- - - - - - - - - -

Prognozirajte rezultat vecerasnje utakmice
 
Igrao sam da Zvezda daje gol,navukli me na dobru kvotu :rumenko:

Realno očekujem dva brza komada u mreži Borjana pa da čuvaju noge narednih 70 min :lol:....još jedan u drugom a Zvezda će valjda da umuva taj(za mene) dobitni kada ovi mislima budu daleko i opušteni
 
Ubedljiva pobeda PSZ od 4-0, sve zavisi koliko ce biti zainteresovani da daju gas posle ubedljivog vodjstva. Mozda se opuste npr posle tri gola a mozda i bude goleada. Zvezda ima tim i igrace koji siguran sam mogu da pruze mnogo vise od onoga sto smo videli do sada a realno su se provlacili uz veoma losu igru i protiv RBS-a, Napolija i Partizana i krivac za to je trener Milojevic koji jednostavno je vise trener za JSL nivo. Protiv Trnave koja ima i slabiji rejting i manji budzet takodje nisu blistali vec igrali egal tako da ne verujem da se ovde mogu provuci jer i faktor srece koji je igrao do sada, ovoga puta im ne moze pomoci.
 

Back
Top