Najbolji program za snimanje desktopa koji ne pravi velike fajlove?

Da iskoristim ovo pa da pitam, koji je ovo program? Isto je desktop recording.

Screenshot_3.png
 
Fast Stone Capture, има разне опције.
Скинух тај Бандикам, али има врло лош мени, не можеш се снаћи чак и на српском. ФастСтоне те пита хоћеш ли да снимак прво едитујеш, нешто промениш, па где да га снимиш, овде јок...
 
Poslednja izmena:
Fast Stone Capture, има разне опције.
Скинух тај Бандикам, али има врло лош мени, не можеш се снаћи чак и на српском. ФастСтоне те пита хоћеш ли да снимак прво едитујеш, нешто промениш, па где да га снимиш, овде јок...

Ali taj Fast Stone ne snima i zvuk. Ne mislim na mikrofon, nego baš na ono što i ja čujem sa kompa, toga nema uopšte??
 
Ali taj Fast Stone ne snima i zvuk. Ne mislim na mikrofon, nego baš na ono što i ja čujem sa kompa, toga nema uopšte??

Proveri šta mu je podešeno kao izvor zvuka. Ako je mikrofon, a ne koristiš mikrofon, onda naravno zvuka nema. U zavisnosti od samog drajvera zvučne karte, izvor treba da bude nešto kao "wave out" ili "speaker out" ili tako nešto, i onda bi trebalo da snima sve ono što izlazi na zvučnike.
 
Ali taj Fast Stone ne snima i zvuk. Ne mislim na mikrofon, nego baš na ono što i ja čujem sa kompa, toga nema uopšte?? [/QUOTE
Провери сетинг. Снима и звуке из копа и из собе.
Мада ти је "Залуђеник" већ одговорио.
Него, на овој глупој десетки, не ради ми снимање покрета, само статичне слике. Не знам шта је.
ФастСтоне може да служи и као управљач за скенер.
 

Back
Top