Završen prvi Oktoberfest u Budvi

Vesti Krstarice

Domaćin
Poruka
3.294
Prvi Oktoberfest u Budvi završen je u sinoć u Gradskom parku koncertima So Sabi, Bad Copy i Gradske muzike Budve.

Posetioci su druge festivalske večeri degustirali nemačke kobasice i mnogobrojne vrste piva, a mogli su i da posmatraju takmičenje u nošenju krigli piva.

Šef Gradske muzike Budve Željko Vasović rekao je da je ideja održavanja Oktoberfesta u Budvi odlična.

"Svidja mi se, s obzirom da se održava prvi put, kao i to što je sezona malo proširena. Mislim da publika pokazuje interesovanje. Komentari na društvenim mrežama su svi pozitivni, tako da podržavam", rekao je Vasović.

Lider grupe So Sabi Alberto Dijaz rekao je da podržava ideju održavanja Oktoberfesta u Budvi i da manifestacija treba da se nastavi.

"Moj bend je počeo Exit u Novom sadu i Beerfest u Beogradu, tako da je za mene nastup na ovim prostorima postao tradicija. Ti festivali su danas poznati i u regionu i u svetu, pa pošto sam i ovde začetnik, mislim da će biti uspešan kao i Exit i Beerfest", rekao je Dijaz.

Rekao je da je atmosfera za vreme Oktoberfesta jako dobra i da se nada da će festival imati veliki uspeh.

(Beta)
 

Back
Top