Zene dozive orgazam tokom silovanja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DavidB92

Primećen član
Banovan
Poruka
791
Po nekim istrazivanjima 50% zena tokom silovanja dozivi orgazam,a cak neke studije misle da je taj broj dosta veci...
Pa cak govore kako zene ne pricaju (kriju) svoje silovanje zbog tog orgazma koji je dozivala tokom silovanja.
Zbog osecanja krivice (u jednom trenutku uzivala a u jednom nije).
O ovoj se temi se malo prica jer je 'skakljiva'.

Zanima me iskljucivo vase misljenje,ne misljenje iz nekih istrazivanja (ko jos veruje nauci)...

Vase misljenje?
 
Po nekim istrazivanjima 50% zena tokom silovanja dozivi orgazam,a cak neke studije misle da je taj broj dosta veci...
Pa cak govore kako zene ne pricaju (kriju) svoje silovanje zbog tog orgazma koji je dozivala tokom silovanja.
Zbog osecanja krivice (u jednom trenutku uzivala a u jednom nije).
O ovoj se temi se malo prica jer je 'skakljiva'.

Zanima me iskljucivo vase misljenje,ne misljenje iz nekih istrazivanja (ko jos veruje nauci)...

Vase misljenje?

Kakvo bre mišljenje. Nikada nisam silovao. I gde ti je link tih naučnih radova koji tvrde da su žene doživele orgazam tokom silovanja.
Nešto si ti pogrešno shvatio ili tačno preneo nekoga ko je pogrešno shvatio.
 
Moje misljenje je da je to glupost. Koja istrazivanja su to sprovela? Kako uopste doci do takvih resenja ili istrazivanja? :dash:

Silovanje podrazumeva negaciju seksualnog odnosa, sto kod zene cini manju seksualnu zelju automatski, a to blokira ma kakav osecaj dozivljavanja orgazma.

Za zenu je bitno da se opusti i veruje muskarcu, to je instiktivno od straha da ne dodje do povrede ili bola tako da cisto sumnjam da se silovanje moze preneti u dozivljaj orgazma do te mere da govorimo o "50% zena". Ako i postoje zene koje se na to uzbudjuju i u toku ovulacije mogu da dozive orgazam prilikom cina silovanja, sto je pogresno u svakom smislu, onda je taj broj mizerno nizak, a cak i da zaista postoji 50% zena koje dozive orgazam to svakako ne cine svojevoljno s obzirom da tim funkcijama tela se podsvesno vlada, u prevodu ne mozes mnogo da utices na to.

Ako ne bude neki link ili slicno tome ponudjen mislim da tema moze komotno pod lock. Nista licno, ofc, jednostavno mislim da je tema uvreda za zene osim ako se ne ponudi neki validan dokaz, a cak i tada je pitanje i tema veoma skakljiva.
 
Misljenje mozes da trazis i ocekujs samo od onih koji su bili silovni..zene i muskarci
I kako neko kod dozivi silovnje i stres moze da dozivi i orgazam i jos uziva u tome..meni je to totalna glupost
i daj link za ovo sto si napisao..
 
Po nekim istrazivanjima 50% zena tokom silovanja dozivi orgazam,a cak neke studije misle da je taj broj dosta veci...
Pa cak govore kako zene ne pricaju (kriju) svoje silovanje zbog tog orgazma koji je dozivala tokom silovanja.
Zbog osecanja krivice (u jednom trenutku uzivala a u jednom nije).
O ovoj se temi se malo prica jer je 'skakljiva'.

Zanima me iskljucivo vase misljenje,ne misljenje iz nekih istrazivanja (ko jos veruje nauci)...

Vase misljenje?


ne znam brt nisu me nikad silovali.
ali ako me siluju a ja doživim orgazam evo odma ču da se pohvalim na tvojoj temi
ako ne doživim orgazam ostaviću post na rupi na ženama

- - - - - - - - - -

Misljenje mozes da trazis i ocekujs samo od onih koji su bili silovni..zene i muskarci
I kako neko kod dozivi silovnje i stres moze da dozivi i orgazam i jos uziva u tome..meni je to totalna glupost
i daj link za ovo sto si napisao..

SUMLJAM da ima link :lol:
 
Po nekim istrazivanjima 50% zena tokom silovanja dozivi orgazam,a cak neke studije misle da je taj broj dosta veci...
Pa cak govore kako zene ne pricaju (kriju) svoje silovanje zbog tog orgazma koji je dozivala tokom silovanja.
Zbog osecanja krivice (u jednom trenutku uzivala a u jednom nije).
O ovoj se temi se malo prica jer je 'skakljiva'.

Zanima me iskljucivo vase misljenje,ne misljenje iz nekih istrazivanja (ko jos veruje nauci)...

Vase misljenje?
Moje je misljenje da bi ti trebalo da budes makar na tri dana banovan i da se ova tema zakljuca jer su danas zene tema, sutra mozda
i deca.
 
Tema treba da se obriše jer implicira da silovanje ne mora nužno da bude loše iskustvo nego može i da se uživa. Otprilike pandan priči da žene koje nose miniće provociraju silovatelje.

Dakle - lock, delete. Sama diskusija o ovim glupostima je jako ponižavajuća.

Kad bi krenulo silovanje, Sherlock bi se žrtvovao uskakanjem između aktera tog gnusnog čina...
 
naravno da dožive jer se uglavnom lože na to,lože se na grubosti,batine i ponižavanja itd

mislim da je tema uvreda za zene
žene su uvreda za žene

Tema treba da se obriše jer implicira da silovanje ne mora nužno da bude loše iskustvo nego može i da se uživa
e al ovi fašisti sa ovim banovanjem brisanjem blokiranjem :dash:
i onda glume neki moral i dobrotu a sve što se njima lično ne svidja bi da cenzurišu :rtfm:
naravno da jebbeno ne mora da bude loše iskustvo,ima nas raznih,lično poznajem dosta žena koje se lože na to,ništa to ne treba osudjivati ne budi toliko ograničen i primitivan
 
naravno da dožive jer se uglavnom lože na to,lože se na grubosti,batine i ponižavanja itd

žene su uvreda za žene

e al ovi fašisti sa ovim banovanjem brisanjem blokiranjem :dash:
i onda glume neki moral i dobrotu a sve što se njima lično ne svidja bi da cenzurišu :rtfm:
naravno da jebbeno ne mora da bude loše iskustvo,ima nas raznih,lično poznajem dosta žena koje se lože na to,ništa to ne treba osudjivati ne budi toliko ograničen i primitivan

Muh feelings are hurt!
 
Tema treba da se obriše jer implicira da silovanje ne mora nužno da bude loše iskustvo nego može i da se uživa. Otprilike pandan priči da žene koje nose miniće provociraju silovatelje.

Dakle - lock, delete. Sama diskusija o ovim glupostima je jako ponižavajuća.

Slazem se sa "komsijom preko brda (delija - grobar)"

Stvarno je tema ... fuj ...
 
Po nekim istrazivanjima 50% zena tokom silovanja dozivi orgazam,a cak neke studije misle da je taj broj dosta veci...
Pa cak govore kako zene ne pricaju (kriju) svoje silovanje zbog tog orgazma koji je dozivala tokom silovanja.
Zbog osecanja krivice (u jednom trenutku uzivala a u jednom nije).
O ovoj se temi se malo prica jer je 'skakljiva'.

Zanima me iskljucivo vase misljenje,ne misljenje iz nekih istrazivanja (ko jos veruje nauci)...

Vase misljenje?

Ma ajde molim te....zene koje dozive silovanje imaju dozivotne traume,tesko se oporave od toga...a ti kazes da dozive orgazam...
 
Po nekim istrazivanjima 50% zena tokom silovanja dozivi orgazam,a cak neke studije misle da je taj broj dosta veci...
Pa cak govore kako zene ne pricaju (kriju) svoje silovanje zbog tog orgazma koji je dozivala tokom silovanja.
Zbog osecanja krivice (u jednom trenutku uzivala a u jednom nije).
O ovoj se temi se malo prica jer je 'skakljiva'.

Zanima me iskljucivo vase misljenje,ne misljenje iz nekih istrazivanja (ko jos veruje nauci)...

Vase misljenje?

Verovatno ima istine u tome, sto ne opravdava silovanje niti umanjuje negativni psiholoski uticaj na zrtvu...

Na sadasnjem stepenu civilizacije, animalne reakcije pojedinca nikako nisu dobrodosle i tema svakako nije ni skaljiva ni tabu,
ali se ne potencira jer nije argument kojim se vodi civilizacija....

Ili da, pa sta? Orgazam nije cilj odnosa medju svesnim ljudima...pa ni sam sex, tako da ne vidim znacaj istrazivanja osim kao skupljanje cinjenica.
 
naravno da dožive jer se uglavnom lože na to,lože se na grubosti,batine i ponižavanja itd

žene su uvreda za žene

e al ovi fašisti sa ovim banovanjem brisanjem blokiranjem :dash:
i onda glume neki moral i dobrotu a sve što se njima lično ne svidja bi da cenzurišu :rtfm:
naravno da jebbeno ne mora da bude loše iskustvo,ima nas raznih,lično poznajem dosta žena koje se lože na to,ništa to ne treba osudjivati ne budi toliko ograničen i primitivan

Jedno je ako se zena lozi na malo grublji sex,a skroz drugo da je neko siluje...
 
Verovatno ima istine u tome, sto ne opravdava silovanje niti umanjuje negativni psiholoski uticaj na zrtvu...

Na sadasnjem stepenu civilizacije, animalne reakcije pojedinca nikako nisu dobrodosle i tema svakako nije ni skaljiva ni tabu,
ali se ne potencira jer nije argument kojim se vodi civilizacija....

Ili da, pa sta? Orgazam nije cilj odnosa medju svesnim ljudima...pa ni sam sex, tako da ne vidim znacaj istrazivanja osim kao skupljanje cinjenica.

Svidelo se tebi ili ne, muškarci i žene luče podjednak broj muških/ženskih hormona kao i pre 10.000 godina. Ponekad to poremeti stres, procesuirana hrana, ali manje više...
Socijalne okolnosti nam nisu promenile biološke porive. I neće.

I dobro situairana žena traži izuzetnog muškarca, kao i ekonomski ugrožena. To je deo njihove biologije. I to nije zločin, ali mnoge istine o ženskoj seksualnosti gurnute su u zonu tabua.
Umesto da realni tabui ostanu tamo gde su oduvek bili.
 
Poslednja izmena:
Znaci neko siluje tvoje dete i dete eto zbog tog lucenja dozivi orgazam, ti ces da sedis skrstenih ruku i kazes "Ako cerko, ako si dozivela orgazam, blago tati" ? :dontunderstand:

Promašio si suštinu, pričamo o biološkoj reakciji žene na agresivno seksualno ponašanje muškarca. Dakle, o orgazmu kao činjenici a ne kao poželjnom ili nepoželjnom socijalnom konstruktu.

Orgazam silovane žene ne umanjuje krivično delo.
 
Svidelo se tebi ili ne, muškarci i žene luče podjednak broj muških/ženskih hormona kao i pre 10.000 godina. Ponekad to poremeti stres, procesuirana hrana, ali manje više...
Socijalne okolnosti nam nisu promenile biološke porive. I neće.

I dobro situairana žena traži izuzetnog muškarca, kao i ekonomski ugrožena. To je deo njihove biologije. I to nije zločin, ali mnoge istine o ženskoj seksualnosti gurnute su u zonu tabua.
Umesto da realni tabui ostanu tamo gde su oduvek bili.
You talking to me? Ako, ako pici samo...

Nego, hteo si da kazes da tema govori o tome da zene vole dominaciju muskarca ili pre, da zene vole dominaciju nad dominantnim muskarcima?

Socioloske i psiholoske okolnosti menjaju nas odnos prema podsvesti sto je sasvim razumljivo, valjda. Tako da fizicka dominacija ostaje u okvirima privatnih odnosa i ne iznosi se na ulicu kao prirodan element.
 
Promašio si suštinu, pričamo o biološkoj reakciji žene na agresivno seksualno ponašanje muškarca. Dakle, o orgazmu kao činjenici a ne kao poželjnom ili nepoželjnom socijalnom konstruktu.

Orgazam silovane žene ne umanjuje krivično delo.

Ok ; posto se sad kao nekako razumemo umesto da nosim suknju ... samo zelim da kazem da silovanje ne podrzavam ni pod tackom razno i zbog toga sam se originalno slozio da ovakvim temama nije ni mesto da se uopste diskutuje o tome jer kakav onda mi primer dajemo deci

"Znas cerko, nek te neki cika siluje ali znaj da ti mozda i bude i lepo jer ces doziveti orgazam "

wtf ?
 
Promašio si suštinu, pričamo o biološkoj reakciji žene na agresivno seksualno ponašanje muškarca. Dakle, o orgazmu kao činjenici a ne kao poželjnom ili nepoželjnom socijalnom konstruktu.

Orgazam silovane žene ne umanjuje krivično delo.

Ti stvarno mislis da zena moze da dozivi orgazam tokom silovanja???
Glavu dajem da ne moze...opet kazem jedno je da neko voli grubo,da se prepusti muskarcu u svakom smislu a drugo da je neko siluje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top