Cudni dogadjaji

Inkognito9G9

Početnik
Poruka
16
E ovako,ispricacu van niz cudnih dogadjaja u mom zivotu sve do danas,inace imam 18 godina.
Jednom prilikom pre mozda dve godine,sanjao sam psa iz moje ulice(znaci poznatog)
kako umire,naravno to se i obistinilo 2 dana posle sna.
U snu to je bio neki okrsaj izmedju dva kera jedan je crn a drugi zut(tj. taj poznati koji nakraju u tom okrsaju umire).
Nekoliko puta u zivotu sam imao deza vu,ali nista posebno.
Video sam dva NLO(oba oko 01:00 sat)od kojih je jedan menjao oblik poput nekog portala(tom dogadjaju su prisustvovali keva i sestra).
Imao sam i snimak,ali vremenom sam ga izgubio.
U poslednje vreme osecam i neku cudnu energiju u rukama,koju neki nazivaju "Reiki".
Ruke mi se zagreju,osecam magnetno polje izmedju ruku i nakon toga po sakama
ostanu mali tragovi ispucale koze.
Da napomenem da sam jedne nocu,oko 12 sati sa prozora moje sestre cuo glasnu vrisku
bebe.
Trajalo je oko 3 sekunde i bilo je prilicno cudno,poput vriska demona.
Predpostavljam da mi neki nece verovati,ali sve sto sam napisao je apsolutna istina!
Pisite svoja misljenja i iskustva ako ste ih imali. :)
 
Deza vu imam i ja ponekad,kad sam bila mladja imala sam cesto,cudne snove imam ceo zivot ali mi je sve to postalo na neki nacin normalno...za vanzemaljce bih mozda i mogla da poverujem jer mislim da nista nije nemoguce,a to za 'vrisku demona' ne znam sta bih rekla mislim i ja ponekad imam snove koji se ostvare i dogadjaje koji su neobjasnjivi ali tako nesto nikad
 
Deza vu imam i ja ponekad,kad sam bila mladja imala sam cesto,cudne snove imam ceo zivot ali mi je sve to postalo na neki nacin normalno...za vanzemaljce bih mozda i mogla da poverujem jer mislim da nista nije nemoguce,a to za 'vrisku demona' ne znam sta bih rekla mislim i ja ponekad imam snove koji se ostvare i dogadjaje koji su neobjasnjivi ali tako nesto nikad

E to je bilo najgore,ja nemogu da ti opisem kakva jeza,dobro sam te noci zaspao.
Cudno je sto se vrisak cuo bas sa prozora moje sestre,jer je ona bas u tom periodu krala stvari i bila problematicna,vise nije.
 
dobro i

- - - - - - - - - -

nemam valjda nista tako cudno, bilo je sinhroniciteta nekad, jednom sam srela drugaricu bas na njen rodjendan, mislila sam se da li da je zovem
ali vise nisam sigurna ni da ih je bilo
al ono nisam iz serije medijum, mozda mogu da farbam da jesam hmmm
 
E stvarno ne znam,ali voleo bi da mi ova energija izmedju ruku koju proizvodim nenestane bas je Kul! B)

verovatno može kad se spustiš u "real life" osim ako se nekako ne skoncentrišeš... al opet možda može da nestane i ako se previše skoncentrišeš
mislim da je lako biti medijum svako bi bio
taj neki 6 čulo

- - - - - - - - - -

a šta hoće ti reiki
 
verovatno može kad se spustiš u "real life" osim ako se nekako ne skoncentrišeš... al opet možda može da nestane i ako se previše skoncentrišeš
mislim da je lako biti medijum svako bi bio
taj neki 6 čulo

- - - - - - - - - -

a šta hoće ti reiki

Ee,mislim da je ipak u pitanju cuvena bioenergija,sad kada sam se malo informiso.
Sto se tice toga da li ce nestati stvarno nemam blage veze,to se nikad ne zna..
I sta ti je to medijum?
 

Back
Top