Pepe Imaz

cime ih je demantovao?
time sto je prestao da gubi kad je imaz otisao?
molim te. smatram te ozbiljnim sagovornikom.
kazi sta konkretno u tekstu nije istina.. ali konkretno.. ne opisna prica kao sad.

Sta nije istina... pa nije istina kompletno KONTEKSTASKO pisanje cinjenica koje veze nemaju o njegovom zivotu, vec samo nagadjaju (:

PRVO: oni tog covjeka i sastanke nazivaju "sektom"... oni... da li je to ne znamo i ja u to ne vjerujem 0,001%
DRUGO: Noletova i Jelenina kriza a oni rade na drugome dijetetu.
TRECE: da bi znao sta znaci SRCE na terenu moras pratiti tenis malo duze i pazljivije... a to mozes da pitas GUGU.
CETVRTO: "kao dokaz za KONSPIRATIVNE TVRDNJE" dobro jel' ti mene zezas :lol:!?

... tako da, rista... opusteno i mani se blesava posla, a Boki je tu ako te ikada ista o NOLETU bude interesovalo (:

- - - - - - - - - -

a kako je prosao na tom turniru?
pukao je kao zvecka..kazem ja..taj pepe ili lose utice na njega ili mu je jednostavno baksuz :)

A kako je prosao nakon tog turnira?
 
Sta nije istina... pa nije istina kompletno KONTEKSTASKO pisanje cinjenica koje veze nemaju o njegovom zivotu, vec samo nagadjaju (:

PRVO: oni tog covjeka i sastanke nazivaju "sektom"... oni... da li je to ne znamo i ja u to ne vjerujem 0,001%
DRUGO: Noletova i Jelenina kriza a oni rade na drugome dijetetu.
TRECE: da bi znao sta znaci SRCE na terenu moras pratiti tenis malo duze i pazljivije... a to mozes da pitas GUGU.
CETVRTO: "kao dokaz za KONSPIRATIVNE TVRDNJE" dobro jel' ti mene zezas :lol:!?

... tako da, rista... opusteno i mani se blesava posla, a Boki je tu ako te ikada ista o NOLETU bude interesovalo (:

- - - - - - - - - -



A kako je prosao nakon tog turnira?
Како? Једва се провлачио у првим колима, док утицај Билмез Мамлаза није избледео. :rtfm:
 
Један коментар Анонимног корисника.
Anonimni pre 3 meseca
I jos gos Nole i drugi su bili povredjeni ,pogotovo Federer pa koliko puta oba spanca ,pa su se vratila u igu ne samo za sebe vec i za navijace .I jos nesto tu VRACARU vrati odakle je i dosao od tada ti konstantno GUBIS!
 
Video je iz 2008 godine. Ne secam se da je Pepe tada uopste bio prisutan u njegovom zivotu.
Nole je i tada pokazivao interesovanje za meditaciju. Cini mi se da je tada preneo i na Amidzica
a ovaj prenosi stalno na ucesnike Zadruge.Zato se tamo u Zadruzi tuku,seksaju,piju,varaju
zene i muzeve ali i pored toga gleda ih cela nacija iako to ne priznaje...hocu reci NOVAK je kriv za sve..

 
Video je iz 2008 godine. Ne secam se da je Pepe tada uopste bio prisutan u njegovom zivotu.
Nole je i tada pokazivao interesovanje za meditaciju. Cini mi se da je tada preneo i na Amidzica
a ovaj prenosi stalno na ucesnike Zadruge.Zato se tamo u Zadruzi tuku,seksaju,piju,varaju
zene i muzeve ali i pored toga gleda ih cela nacija iako to ne priznaje...hocu reci NOVAK je kriv za sve..


NOLE je uvijek kriv za sve! Cak i kada ILKE padne tiket.

- - - - - - - - - -

Slucajno smo otkrili jos jednu teoriju zavere. Novak preko Zadruge vrsi uticaj na naciju. :hahaha:

Ovo je najbolje do sada :malav:
 
da naravno.. ajmo malo o vajdi koji je bio pre bekera :)
krece sa noletom 2006.
nole je tad 40. na listi
2007. je vec 5. na ;listi
i nezadrzivo ide napred.
sa vajdom osvaja 12 grend slemova i mesto prepusta bekeru.

znaci sa vajdom i bekerom ukupno 18 grend slemova

koliko ih je osvojio kad su otisli i kad je ostao samo sa pepeom?



Tabe, Đoković ima ukupno 13 GS, gde nađe ovih 18 ?
 
Nadam se da moje reci nisu uticala da se vise na ovoj temi ne pise. Treba pisati i te kako.
Ja samo na drugi nacin ukazujem na problem kao i vi, koji ocigledno da postoji ali ne
koristim tvrde reci. Istini na volju nisam bio upoznat sa ovim, jednostavno ne zelim da verujem,
posebno ne nasoj zutoj stampi,koja pise neistine i lazi.

Malo sam pogledao jedan klip i iznenadio se kada sam video da se na nekom skupu koji
ni po mojim shvatanjima nije normalan i na njemu senalazi i Noletov stariji brat a Novak
bulazni o nekoj harmoniji i ljubavi.

Ljubav i harmonija se stvara u porodici a ne sa Pepeom koji mi na onom videu lici
na one svestenike prevarante iz americkih filmova koji obilaze gradove i sire ljubav ali pre
nego sto stignu u taj grad salju svoje ljude tamo da saznaju njihove probleme....

Opet necu da verujem da je zastranio vec da je to samo jedna faza u njegovom odrastanju
s obzirom da je detinjstvo propustio u treningu i radu...
 
Илмаза му је довео његов брат Марко који је био у кризи јер није могао бити успешан у тенису као бата, па је пао у депресију.

Не верујем да је било добронамерно.

Можда је Пепе добар да излечи депресију код губитника, али победницима апсолутно више штети него што користи.

Што се из приложеног дало видети.
 
Nadam se da moje reci nisu uticala da se vise na ovoj temi ne pise. Treba pisati i te kako.
Ja samo na drugi nacin ukazujem na problem kao i vi, koji ocigledno da postoji ali ne
koristim tvrde reci. Istini na volju nisam bio upoznat sa ovim, jednostavno ne zelim da verujem,
posebno ne nasoj zutoj stampi,koja pise neistine i lazi.

Malo sam pogledao jedan klip i iznenadio se kada sam video da se na nekom skupu koji
ni po mojim shvatanjima nije normalan i na njemu senalazi i Noletov stariji brat a Novak
bulazni o nekoj harmoniji i ljubavi.

Ljubav i harmonija se stvara u porodici a ne sa Pepeom koji mi na onom videu lici
na one svestenike prevarante iz americkih filmova koji obilaze gradove i sire ljubav ali pre
nego sto stignu u taj grad salju svoje ljude tamo da saznaju njihove probleme....

Opet necu da verujem da je zastranio vec da je to samo jedna faza u njegovom odrastanju
s obzirom da je detinjstvo propustio u treningu i radu...

Sibirski, Nole je najstariji od tri brata.
 
Djordjetova devojka.LEPA.

38202196_785724361778505_2893101532637560832_n.jpg
 
Poslednja izmena:
За Ђорђа су причали да је много талентованији од Новака, шта се десило са њим?

Нису га толико форсирали или није имао толико жеље?
 
Hvala na razumijevanju. :ok: Dobro je što su uveli 10 minuta pauze poslije trećeg seta. Mislim da to odgovara Noletu.

Iskreno... na tim temperaturama je to najhumanije sto su mogli uciniti. Skratili su im vrijeme izmedju servisa... sada jos da igraju 5-6 sati na vrucinama bez pauze. Nisu ni oni masine.
Sjetimo se meca NOLE : Nadal. Drago mi je samo sto neko nije kolabirao vec su na vrijeme shvatili.
 
И Чеси овог Билмез Мамлаза сматрају за главног кривца Новаковог пада

Psal se rok 2016 a Novak Djokovič završil svoji snahu o kompletní sbírku grandslamových titulů triumfem na French Open. Od té doby jako by však přišel o veškerou motivaci. Rozloučil se s trenérem Vajdou, své síly spojil s duchovním guru Pepe Imazem,

5b92a87c97d85e9f08df0000-261935.jpg


https://www.sport.cz/ostatni/tenis/...zachranil-zivot-valka-dala-silu.html#hp-artcl
 
Само слепац не би видео оно што је очигледно, нема везе чијим очима гледаш.
 
Co, nebo spíše kdo stojí za obnovenou suverenitou už pomalu odepisované hvězdy? "Marián mě dobře zná, ví, co potřebuju," vysvětlil svůj návrat ke slovenskému trenérovi Vajdovi Djokovič. Strůjce největších úspěchů třináctinásobného grandslamového vítěze také po svém návratu ihned z týmu vyřadil duchovního guru srbského tenisty.
Стваралац највећих успеха тринаестроструког гранслем победника такоће је после свог повратка одмах из тима избацио духовног гуруа српског тенисера. :rtfm:
 

Back
Top