CHEDA JOVANOVIC..BUDUCI PREDSEDNIK SRBIJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Elvin:
hehe nisi znao?:lol:
kako ne znaš da su svi narkomani sem presvetlog voje:lol:

ps

on jedini predstavlja srbiju,svi ostali predstavljaju one koji su ih ‚‚izabrali" na ‚‚izborima":lol::lol::lol:

copyright

eremita

:lol:



@ Elvin

... слушај прикане, Ти имаш право да ме цитираш и да се правиш духовит... али НЕМАШ ПРАВО и НЕ СМЕШ ДА ПРЕПРАВЉАШ МОЈ ПОСТ И ДА ГА ПОТПИСУЈЕШ МОЈИМ ИМЕНОМ ! :evil:
 
eremita:
@ Elvin

... слушај прикане, Ти имаш право да ме цитираш и да се правиш духовит... али НЕМАШ ПРАВО и НЕ СМЕШ ДА ПРЕПРАВЉАШ МОЈ ПОСТ И ДА ГА ПОТПИСУЈЕШ МОЈИМ ИМЕНОМ ! :evil:

eremita ja sam ga parafrazirao....ne primaj to k' srcu...al' izjava je tol'ko jaka da ću je često pominjati:lol:
 
Elvin:
eremita ja sam ga parafrazirao....ne primaj to k' srcu...al' izjava je tol'ko jaka da ću je često pominjati:lol:

... слободно парафразирај... али не смеш да потписујеш мој ник јер он може да стоји само ако је заиста ЦИТАТ ... :roll: мислим, толико си до сада могао да научиш...
 
mile kuronjic:
Cheda Jovanovic svakako je najbolji politicar i covjek, a Aleksandar Vucic je nacista i nenormalan covjek.

Vucic nazista :lol: A ceda manijak narkomanski ti je u redu :lol: Manijak narkomanski koji je pljackao srbiju, i urlice da je pobijeno 8000 mudzahedina (kamo srece da je toliko). O 3000 poklanih srba u i oko Srebrenice. To sotonu kao sto je ceda i njegovih manijackih pristalica ne interesuje. Na odgovor da je za vreme njegove vladavine, masovno srba napustalo zemlju. On kretencina odgovora, "pa dobro je da obidju svet".
 
Ovo je najveca glupost koju sam danas cuo, PRIZNO NA B92 mislim stvarno!!!!!! I to vidi se po njemu, na ovom forumu koliko vidim ima dosta strucnjaka koji po izgledu coveka postavljaju dijagnozu HAHAHAHAHAHAHAHAH.


Takodjer se zalagao u b92, da se droge legalizuju

MISLIM STA RECIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
 
panther:
Ovo je najveca glupost koju sam danas cuo, PRIZNO NA B92 mislim stvarno!!!!!! I to vidi se po njemu, na ovom forumu koliko vidim ima dosta strucnjaka koji po izgledu coveka postavljaju dijagnozu HAHAHAHAHAHAHAHAH.


Takodjer se zalagao u b92, da se droge legalizuju

MISLIM STA RECIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Nemoj da te ništa čudi....Mene ovde već odavno ništa ne iznenađuje....Kada sam jednom prilikom na Forumu Religija pročitao satanističko ispovedanje vere i kada mi se krv u žilama zaledila.... :shock:
 
veKsla:
pa gospodo hoćemo li mi u europu ili ne
pošto ste svi za ima da se legalizuje sve što se vodi pod narkoticima
čak se preporučuje

Satrap bese human, davao bensedine na recept ko hoce i koliko mu treba. Onda dosli zuto plavi i zabranili, ne moze svako da tako jeftino levitira, mora da se napravi selekcija, ko koliko sme i da li uopste sme. E sad ce ovi mongrili da legaliziju belo, pa ce svako moci da se stima do mile volje po prihvatljivim cenama, al' kod njihovih dilera. Kao cokalije sa makom...odosmo brzim vozom u EU kao ekonomska sila....:lol:
 
panther:
Ovo je najveca glupost koju sam danas cuo, PRIZNO NA B92 mislim stvarno!!!!!! I to vidi se po njemu, na ovom forumu koliko vidim ima dosta strucnjaka koji po izgledu coveka postavljaju dijagnozu HAHAHAHAHAHAHAHAH.


Takodjer se zalagao u b92, da se droge legalizuju

MISLIM STA RECIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Cuvene recenice "ako je kokain droga, onda sam ja narkoman"

Za Cedino ponasanje kriv je, da se odmah razumemo, onaj ministar zdravlja - Tomica Milosavljevic. Da nije zabranio prodaju bensedina ceda danas ne bi bulaznio o legalizaciji droga, nego bi nosio tasnu tadicu i razmisljao o tome koji Biomed da koristi da bi dobio koji kilogram vise umesto sto izgleda kao da su mu juce davali 40 dana :razz: .
 
marlon:
Satrap bese human, davao bensedine na recept ko hoce i koliko mu treba. Onda dosli zuto plavi i zabranili, ne moze svako da tako jeftino levitira, mora da se napravi selekcija, ko koliko sme i da li uopste sme. E sad ce ovi mongrili da legaliziju belo, pa ce svako moci da se stima do mile volje po prihvatljivim cenama, al' kod njihovih dilera. Kao cokalije sa makom...odosmo brzim vozom u EU kao ekonomska sila....:lol:

Izvini, dok se analgoantipiretici u USA prodaju u supermarketima sa jedne strane, sa druge svi lekovi koji se koriste za lečenje poremećaja CNS prepisuju se i izdaju isključivo na lekarski recept, uz strogu državnu konntrolu, kako prepisivanja, tako i izdavanja :!:
 
analiticar:
Izvini, dok se analgoantipiretici u USA prodaju u supermarketima sa jedne strane, sa druge svi lekovi koji se koriste za lečenje poremećaja CNS prepisuju se i izdaju isključivo na lekarski recept, uz strogu državnu konntrolu, kako prepisivanja, tako i izdavanja :!:
Znam analiticaru i treba da bude tako. Kakva je to nacija koja je pod antidepresivima? Kakva ce im biti deca, ako zene to piju dok su u trudnoci? Ovo sto sam pisao je bila jedna hiperbola, ako me razumes.... :lol:
 
marlon:
Satrap bese human, davao bensedine na recept ko hoce i koliko mu treba. Onda dosli zuto plavi i zabranili, ne moze svako da tako jeftino levitira, mora da se napravi selekcija, ko koliko sme i da li uopste sme. E sad ce ovi mongrili da legaliziju belo, pa ce svako moci da se stima do mile volje po prihvatljivim cenama, al' kod njihovih dilera. Kao cokalije sa makom...odosmo brzim vozom u EU kao ekonomska sila....:lol:
marlonchino ti ništa ne razumeš
 
9. Maj 1999 Zajednicka izjava Zorana Djindjica i Mile Djukanovica upucena NATO-u:"Nemojte potpisivati nikakav sporazum o kraju bombardovanja, jer to omogucava Milosevicu da se odrzi na vlasti" (nemacki list "rajn-cajtung")

21. Maj 1999 Zoran Djindjic se zali Rojtersu da ga okrivljuju za poziv na nastavak bombardovanja (prenosi agencija Rojters)

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: "Ako se zivotna situacija naroda u Srbiji pogorsa i ako se unisti energetski sistem drzave, Milosevic ce morati da potpise sve sto zahtevate. (Izrealski list "Haaerz")

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: "Jugoslavija se mora bombardovati" (Der Spiegel 20/1999: SPAN style=font-FAMILY: Verdana>SPAN style=font-FAMILY: Verdana>http://www.spiegel.de/spiegel/0,1518,23433,00.html/SPAN/SPAN;

21. Maj 1999 Pitanje: "Zasto ne trazite od NATO-a kraj bombardovanja? Djindjic odgovara: "To nije realisticno" (Nemacki list "tagescajtung")

26. Maj 1999 Djindjic ponavlja svoj poziv na bombardovanje Jugoslavije i izjavljuje "Ja sam najomrazenija osoba u Srbiji" (nemacki dnevnik na ZDF).
 
marlon:
9. Maj 1999 Zajednicka izjava Zorana Djindjica i Mile Djukanovica upucena NATO-u:"Nemojte potpisivati nikakav sporazum o kraju bombardovanja, jer to omogucava Milosevicu da se odrzi na vlasti" (nemacki list "rajn-cajtung")

21. Maj 1999 Zoran Djindjic se zali Rojtersu da ga okrivljuju za poziv na nastavak bombardovanja (prenosi agencija Rojters)

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: "Ako se zivotna situacija naroda u Srbiji pogorsa i ako se unisti energetski sistem drzave, Milosevic ce morati da potpise sve sto zahtevate. (Izrealski list "Haaerz")

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: "Jugoslavija se mora bombardovati" (Der Spiegel 20/1999: SPAN style=font-FAMILY: Verdana>SPAN style=font-FAMILY: Verdana>http://www.spiegel.de/spiegel/0,1518,23433,00.html/SPAN/SPAN;

21. Maj 1999 Pitanje: "Zasto ne trazite od NATO-a kraj bombardovanja? Djindjic odgovara: "To nije realisticno" (Nemacki list "tagescajtung")

26. Maj 1999 Djindjic ponavlja svoj poziv na bombardovanje Jugoslavije i izjavljuje "Ja sam najomrazenija osoba u Srbiji" (nemacki dnevnik na ZDF).
Svaka cast !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top