Stafordski Bul Terijer

Želeo bih da kupim štene rase Stafordski Bul Terijer, kao kućnog ljubimca, sa cenom do 200e. Bilo kakva informacija dobrodošla. Pozdrav. :)

Ima mnogo "prijatnijih" kucnih ljubimaca ( ne mora bas jorki ili maltezer), a gde te ne boli glava da li ce ili nece da " ugrize" dete, postara, komsiju, ali i drugog psa
pa cak i tebe, vlasnika. Ima 340 vrsta pasa, sta ce ti bas ovi borbeni psi? Em nisu mnogo pamretni, ne primaju ih nigde po skolama za pse jer nista ne umeju da nauce.
Cudni su ljudi koji zele takve pse pri cemu nije problem u psima;)
 
Ima mnogo "prijatnijih" kucnih ljubimaca ( ne mora bas jorki ili maltezer), a gde te ne boli glava da li ce ili nece da " ugrize" dete, postara, komsiju, ali i drugog psa
pa cak i tebe, vlasnika. Ima 340 vrsta pasa, sta ce ti bas ovi borbeni psi? Em nisu mnogo pamretni, ne primaju ih nigde po skolama za pse jer nista ne umeju da nauce.
Cudni su ljudi koji zele takve pse pri cemu nije problem u psima;)
Apsolutno se slažem, da je to do vlasnika. Ovog psa ne gledam kao borbenog, već kao psa izuzetnog karaktera i energije. Iskreno, više sam neprijatnih situacija imao sa pekinezerima nego li sa ovakvim "borbenim" pasminama. Pas je onakav kakvim ga vlasnik načini.
Ne znam otkud Vam informacija da ih ne primaju u centre za obuku i dresuru, jer to nije tačno.
Pozdrav.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Apsolutno se slažem, da je to do vlasnika. Ovog psa ne gledam kao borbenog, već kao psa izuzetnog karaktera i energije. Iskreno, više sam neprijatnih situacija imao sa pekinezerima nego li sa ovakvim "borbenim" pasminama. Pas je onakav kakvim ga vlasnik načini.
Ne znam otkud Vam informacija da ih ne primaju u centre za obuku i dresuru, jer to nije tačno.
Pozdrav.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Informacija je iz prve ruke, ali je Nemacka u pitanju gde su ti psi zabranjeni ( kao i u Francuskoj) jer nista ne umeju ni da nauce u tim skolama
pa je glupo i trositi i vreme i pare.
Nova je neka moda dosla, a meni se svidja:)
Uzgajaju se ti borbeni psi u mini izdanju i stvarno su cirkus, da nemam ovu moju zivotinju i sama bih uzela jednu takvu slatku budaletinu:D
U mom kraju ih ima tri komada, jedan ludji od drugoga, ali su samo malo veci od maltezera. pa ti mozda to ne odgovara.
 
Verujem da je razlog zabrane, u tim državama, nešto drugačiji od toga da li su sposobni za usvajanje određenih komandi.
Ali na primer i u Saudijskoj Arabiji je ženama zabranjeno da voze, pa samim tim ne bih da se vodim zakonskim princima u drugim zemljmama, već onako kako zakon moje države propisuje. :) Brnjica obavezna :)
Ma sjajni su svakako.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Verujem da je razlog zabrane, u tim državama, nešto drugačiji od toga da li su sposobni za usvajanje određenih komandi.
Ali na primer i u Saudijskoj Arabiji je ženama zabranjeno da voze, pa samim tim ne bih da se vodim zakonskim princima u drugim zemljmama, već onako kako zakon moje države propisuje. :) Brnjica obavezna :)
Ma sjajni su svakako.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Pa vidi od pre neki dan nije vise, a primer ti je boli glava. Samo napred:D
 
SBT bebice...
 

Prilozi

  • IMG_20210209_175017.jpg
    IMG_20210209_175017.jpg
    180,2 KB · Pregleda: 29

Back
Top