DAO JE OKO ZA SRBIJU A SEDMORO DECE MU GLADUJE

images


Cekajte jel to ovaj ? Sto kad iznervira prebije zenu,,bukvalno je oplavi, Bio u zatvoru.

Staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
 
Ovih laznjaka ima ko pleve svugde po svetu.
Da je tacno sve ovo nebi ovde citali.
Prema tome smanjite hormone i vasu prljavu savest.
Ovde na krstarici se te stvari ne resavaju!!!
Sram vas bilo,niste prstom mrdnuli
za Srbiju a kurcite se ovde iz fotelje na izmisljene price.
Srbi jajare.




Јел си била код Спасића па знаш.
 
Шесточланој породици ветерана са Кошара потребна помоћ

http://www.rtv.rs/sr_ci/zivot/porod...veterana-sa-kosara-potrebna-pomoc_932051.html

- - - - - - - - - -

Isto je radio i kralj posle prvog svetskog rata. Valja očuvati tradiciju.

Никако није време за сарказам.

- - - - - - - - - -

cak i da su im upisali ucesce u ratu u knjizicu i to nicemu ne sluzi niti jedan radni dan vredi. Nista se nije promenilo .I junaci iz prvog svetskog rata su umirali u siromastvu, gladi i bedi

Јел' то значи да смо били говна и да се ништа за сто година променило није..
 
Iz moje okoline momak sa Kosara radi kao cuvar, jedan sa Deve je pekar a ja sa Morine zavarivac. Niko nas nikad nije pitao - kako ste, imate li problema, zdravstveno osiguranje itd. Niko nam u zivotu nije nista pomogao, ruzni snovi su odavno prestali ali nas boli bezobrazluk...
Da je neko normalan se setio pa da kaze mozda neko od tih momaka heroja ako prodje preglede moze da radi kao pogranicni policajac recimo. Mogli smo dole svaki metar zemlje krvavo da branimo pa zar to nije najbolja preporuka za takav posao? A ne... onda ne bi bilo mesta za njihove kombinacije, uvlakace, nesposobne, koruptivne sinovce i kumove. Sve bitanga do bitange.

Али нее! Тетка из Канаде је купила Униформу!
 
Iz moje okoline momak sa Kosara radi kao cuvar, jedan sa Deve je pekar a ja sa Morine zavarivac. Niko nas nikad nije pitao - kako ste, imate li problema, zdravstveno osiguranje itd. Niko nam u zivotu nije nista pomogao, ruzni snovi su odavno prestali ali nas boli bezobrazluk...
Da je neko normalan se setio pa da kaze mozda neko od tih momaka heroja ako prodje preglede moze da radi kao pogranicni policajac recimo. Mogli smo dole svaki metar zemlje krvavo da branimo pa zar to nije najbolja preporuka za takav posao? A ne... onda ne bi bilo mesta za njihove kombinacije, uvlakace, nesposobne, koruptivne sinovce i kumove. Sve bitanga do bitange.

E a da je srece da se tim ljudima,stvarno pomogne da prebole i proslost,a da zive normalno u sadasmjosti.
 
Jes pa da ukoaju nekog... Oni imaju kratak spoj. Manje zahtevni fizicki poslovi, odrzavanje zelenila, ciscenje itd..
Amerikanci su budale sto svoje veterane posle zaposljavaju u policiju a i oni se time ponose gde su bili (nema veze sto svoju zemlju nisu cuvali) samo su kod nas veterani psihopate. Kako oni nama u oblandu liberalizma pakuju svakakva govnna...
Ja bih momcima koji su bili dole a i na ostalim ratistima dodelio podoficirski cin i ministarsku platu samo da obucavaju vojsku zato sto se ratovanje ne uci na akademiji nego se ratovanje uci u ratu kad metak zuji i sisti oko glave.
 
sve stranke, institucije i pokreti u Srbiji su pod apsolutnom kontrolom antisrpskog DB-a i stranih neprijateljskih obaveštajnih službi...bez izuzetka
I da znas prijatelju to je tako ocigledno da to samo nije jasno ovima sto citaju kurir i bljic.
Da mi je neko rekao da ce u Srbiji vladati ovakva doza antisrpstva - mislim u drzavnom i nacionalnom, ne u nekakvom sovinistickom smislu - ne bih mu verovao pre petnaestak godina. Ovo je strasno. Da li smo mi svedoci jednog od najizopacenijih perioda u srpskoj istoriji?
 
To uvek mozes da ocekujes zato ti je najpametnije da ne ratujes za drzavu.

Ti nemas nista od necijeg sazaljenja od 2-3 dana. Kao sto ni pokojnik nema nista od toga sto svi pricaju najbolje o njemu na sahrani.

Е ЗАТО ОВОМ ЈУНАКУ ТРЕБА НАЋИ ТРАЈНО РЕШЕЊЕ!

- - - - - - - - - -

vidim to tebe najvise kao Hrvata zulja sto neki Srbin ima sedmoro dece.

A da nema kao bi se sazalio na njega?

More ko te ne zna....

Том ратнику треба признање и поштовање а не неко сажањење јер нас 90% није ни присмрдети оваквим људима.
 

Back
Top